Zachęta 30, 26-650 Przytyk
(48) 618 00 83 /

Aktualności

Informacje parafialne

SŁOWO PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI
SŁOWO PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI PRZED WYBORAMI PARLAMENTARNYMI (2019)   Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie, Zbliżające się wybory parlamentarne są dla mnie sposobnością do przypomnienia kilku podstawowych zasad Katolickiej Nauki Społecznej, dotyczących ... więcej

Galeria

Porządek Mszy świętych

Niedziela i Święta: 07:00, 09:00, 11:30, 16:00
Święta zniesione: 07:00, 09:00, 17:00
Dni powszednie: 07:00
(maj, czerwiec, październik: 7:00 i 18:00)
Środa: 7:00, 18:00
Nabożeństwa majowe i różańcowe: 17.30
Nabożeństwo czerwcowe: po Mszy świętej o godz. 18.00 
Sakrament pokuty

Codziennie - 15 min. przed Mszą św.

Intencje mszalne

30 czerwca - 7 lipca 2019 roku 2019-06-29

INTENCJE MSZY ŚW. 30/6 - 07/07/2019

 

30/06/2019 XIII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę ślubu Urszuli i Grzegorza o błogosławieństwo Boże oraz w intencji dzieci

07:00

++ Halinę, Mariana, Mariannę, Czesława Wójcików

09:00

++ Celinę (w 3. rocznicę śmierci), Józefa, Marka Suliszów, Józefa, Mariannę Jastrzębskich od dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Joanny i Marka Masiulańców

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Przemysława Kośca

16:00

o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków od Ewy Kot

01/07/2019 Poniedziałek

07:00

++ Piotra Gruszkę, Marka, Adama, Józefa Gruszków oraz zmarłych z rodziny Gruszków od Janiny Dzięgielewskiej

07:00

+ Bogusławę Banasik w 30. dzień po śmierci

02/07/2019 Wtorek

07:00

+ Helenę Klepacz od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

07:00

+ Mariannę Tkaczyk od uczestników pogrzebu

03/07/2019 Środa

07:00

+ Zofię Michalską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Salomeę Korgul od uczestników pogrzebu

18:00

++ Mariana, Władysława, Paulinę, Stanisławę, Jana, Alicję, Stanisława Rychlickich, Władysława Wójcika, Jana, Helenę Kowalików, Teresę Świątkowską od Janiny Rychlickiej

04/07/2019 Czwartek

07:00

+ Krystynę Marciniak w 3. rocznicę śmierci od Wacława Marciniaka

07:00

+ Stanisława Korgula od uczestników pogrzebu

18:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

05/07/2019 Piątek

07:00

+ Waldemara Sulisza w 30. dzień po śmierci

07:00

+ Jadwigę Jaworską od uczestników pogrzebu

18:00

++ Stanisława Kwaczyńskiego, Natalię, Józefa Kalbarczyków

06/07/2019 Sobota

07:00

++ Jana, Janinę Kubiaków, Andrzeja, Danutę Kubiaków od Stanisława Kubiaka

07:00

++ Bronisławę, Stanisława Drabików, Leokadię, Bolesława Sieków oraz zmarłych z rodzin Sieków, Korgulów i Woźniaków od Marianny Drabik

20:30

Msza wynagradzająca za bluźnierstwa przeciwko Bożemu Macierzyństwu Najświętszej Maryi Panny, kiedy jednocześnie uznaje się Ją wyłącznie jako Matkę człowieka.

07/07/2019 XIV Niedziela Zwykła

07:00

++ Stanisławę, Józefa, Juliannę, Stanisława Jaworskich, Helenę, Szczepana Kosowskich od dzieci

07:00

++ Helenę Sielską (w 10. rocznicę śmierci), Stefana Sielskiego od Marii Hernik

09:00

+ Mariana Kośca w 1. rocznicę śmierci od Grażyny Wlazło

11:30

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Beaty i Dariusza Bednarków o błogosławieństwo Boże

16:00

++ Czesława, Stanisława, Genowefę, Reginę Gawrysiów, Katarzynę, Stanisława, Barbarę, Barbarę Rdzanków od Jadwigi Gawryś

 

 

23-30 czerwca 2019 roku 2019-06-22

INTENCJE MSZY ŚW. 23 - 30/06/2019

 

23/06/2019 XII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Alana Mizerskiego

07:00

+ Janusza Mizerskiego z okazji Dnia Ojca od dzieci

09:00

dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Beaty i Dariusza Woźniaków

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Magdaleny i Pawła Baranów

16:00

++ Jana Miechowicza, Stanisławę Góraj od Zofii Miechowicz

16:00

+ Jerzego Bukowskiego od dzieci

24/06/2019 Poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

07:00

++ Jana, Helenę Kornaflów, Jana, Kazimierę Śpiewakowskich, Piotra, Mariannę Bastów, Józefa Mariannę Kucharczyków, Urszulę Skowrońską oraz zmarłych pradziadków od Bernadety Basty

07:00

++ Jana, Zofię Lutków, Janinę Czubak od Jana Czubaka

09:00

++ Józefę, Piotra, Zenona, Leszka Kośców, Mariannę, Jana, Władysława, Zbigniewa Drabików od Krystyny Drabik

18:00

++ Wandę Górę, Helenę, Stanisława Suliszów

25/06/2019 Wtorek

07:00

Intencja Zgromadzenia Sióstr Michalietek: + s. Zuzannę

07:00

++ Jana Wieczorka, Jana Kowalczyka

18:00

+ Jana Chłopeckiego od Małgorzaty Stani

26/06/2019 Środa

07:00

++ Jerzego (w rocznicę śmierci), Stanisława, Różę, Józefa Grabowskich, Mariannę, Aleksandra, Andrzeja Ślizaków

07:00

+ Mariana Rogulskiego

18:00

++ Irenę, Jana, Stanisławę, Stanisława, Stefana Wdowczyków, Jana Koślę

27/06/2019 Czwartek

07:00

+ Piotra Czajkę z racji Imienin od rodzeństwa

07:00

++ Emilię, Jana, Sławomira Chmielewskich od Haliny Stolarczyk

18:00

++ Jana Bełzowskiego, Jana Czajkę

28/06/2019 Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego

07:00

++ Edwarda, Joannę, Helenę Bilskich od Heleny Staszałek

07:00

+ Piotra Jasińskiego

09:00

++ Piotra, Bogusławę Skomorowskich

18:00

++ Władysława Drążkiewicza, Piotra Leśniewskiego

29/06/2019 Sobota  Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

07:00

++ Edwarda, Janinę, Helenę Bilskich od Barbary Olszak

07:00

++ Paulinę, Stanisława Błaszczyków oraz zmarłych z rodziny od Stefana Błaszczyka

09:00

++ Piotra, Mariannę Rychlickich od Jolanty Walasik

17:00

Msza ślubna: Karolina Podymniak - Marcin Witkowski

18:00

++ Wandę, Helenę, Karola, Kazimierza oraz zmarłych z rodziny Retmantowiczów od Marianny Przychodzeń

30/06/2019 XIII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę ślubu Urszuli i Grzegorza o błogosławieństwo Boże oraz w intencji dzieci

07:00

++ Halinę, Mariana, Mariannę, Czesława Wójcików

09:00

++ Celinę (w 3. rocznicę śmierci), Józefa, Marka Suliszów, Józefa, Mariannę Jastrzębskich od dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Joanny i Marka Masiulańców

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Przemysława Kośca

16:00

w intencji Piotra z racji Imienin oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków od Ewy Kot

 

 

16-23 czerwca 2019 roku 2019-06-15

INTENCJE MSZY ŚW. 16 - 23/06/2019

 

16/06/2019 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

07:00

dziękczynno-błagalna w 29. rocznicę ślubu Alicji i Daniela Bojanowiczów

07:00

++ Władysławę, Stanisława, Czesława Szcześniaków, Janinę, Józefa Wlazłów, Waldemara Turka od Adama Szcześniaka

09:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Marty i Piotra o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 45. rocznicę ślubu Elizy i Marka Ciborów o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Aldony i Huberta Dawiczewskich oraz w 30 rocznicę urodzin Huberta od rodziców

16:00

dziękczynno-błagalna w 5. rocznicę urodzin Igusi od rodziców

17/06/2019 Poniedziałek

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

07:00

++ Jana, Stefana, Kazimierę Strzałkowskich od Elżbiety Strzałkowskiej

18:00

++ Aleksandra, Tomasza, Jana, Florentynę Bocheńskich, Jan, Halinę Radomskich, Jadwigę Mendrek

18/06/2019 Wtorek

07:00

++ Jana, Mariannę, Jana, Mariana Kośców, Janinę, Mariana Pietruszków oraz zmarłych z rodzin Kośców i Pietruszków od Kazimiery Stańczykowskiej

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

09:00

na zakończenie roku szkolnego w Publicznym Przedszkolu w Przytyku

18:00

++ Helenę, Stanisława, Stefana, Józefa Firlejów, Wacławę, Józefa Kiełbasów, Danutę, Henryka Pośników oraz zmarłych z rodziny Firlejów od Haliny Firlej

19/06/2019 Środa

07:00

++ Natalię, Władysława Domagalskich oraz zmarłych z rodziny od Mariana Domagalskich

07:00

+ Stanisława Korgula od uczestników pogrzebu

08:00

na zakończenie roku szkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum w Przytyku

18:00

++ Wiesławę, Paulinę, Jerzego, Helenę, Stanisława Błaszczyków, Stanisława Kowalskiego od Stefana Błaszczyka

20/06/2019 Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa

07:00

+ Ryszarda Drabika

07:00

++ Stanisława, Janinę Kiełbasów, Stanisława, Janinę, Mariana Kępczyńskich od syna

09:00

++ Jana, Henryka, Józefa Białczaków

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Olgi Mizerskiej od rodziców

16:00

+ Zygmunta Stolarczyka w 30. dzień po śmierci

21/06/2019 Piątek

07:00

++ Jana Jaskulskiego w 3 rocznicę śmierci, Mariannę, Czesława Wieśniaków, Wiesława Sobstyla od Krystyny Jaskulskiej

07:00

+ Zbigniewa Budzika od żony

18:00

++ Stefana Waleskiego, Jana Błaszczyka z okazji Dnia Ojca od Katarzyny Błaszczyk

22/06/2019 Sobota

07:00

++ zmarłych z rodzin Januszków, Szewczyków, Bugajczyków, Sołdrzyńskich

07:00

++ Zofię, Stanisława, Andrzeja Dudków

18:00

ku czci świętej Rity

23/06/2019 XII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Alana Mizerskiego

07:00

+ Janusza Mizerskiego z okazji Dnia Ojca od dzieci

09:00

dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Beaty i Dariusza Woźniaków

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Magdaleny i Pawła Baranów

16:00

++ Jana Miechowicza, Stanisławę Góraj od Zofii Miechowicz

16:00

+ Jerzego Bukowskiego od dzieci

 

 

9-16 czerwca 2019 roku 2019-06-09

INTENCJE MSZY ŚW. 09 - 16/06/2019

 

09/06/2019 Zesłanie Ducha Świętego

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: dziękując za dekret o heroiczności cnót z prośbą o beatyfikację Służebni Bożej Matki Anny Kaworek

07:00

+ Stanisława Woźniaka (w 7. rocznicę śmierci) od Kazimiery Woźniak

09:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Klaudii Król o opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Szymona Zawiślaka

16:00

++ Mariannę, Wacława Wesołowskich (w rocznicę śmierci) od Małgorzaty Drabik

10/06/2019 Poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła

07:00

++ Pawła, Jacka Firejów oraz zmarłych z rodzin Firlejów i Prasków od Jadwigi Firlej

07:00

++ Czesława Filipowskiego (w 9. rocznicę śmierci), Dariusza Wilkosza oraz zmarłych z rodzin Wasiaków, Filipowskich

09:00

+ Zofię Michalską od uczestników pogrzebu

18:00

+ Grzegorza Januszka (w 28 rocznicę śmierci) od Adama Januszka

11/06/2019 Wtorek

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji s. Ireneuszy z racji Imienin

07:00

+ Bogusławę Banasik od rodziny Studniarzów

18:00

++ Natalię, Stanisława Prasków (w rocznicę śmierci), Józefa Jaworskiego od Wojciecha Praska

12/06/2019 Środa

07:00

++ Eleonorę, Władysława Sułowskich, Mariannę, Mariana Cielniaków od Anny Cielniak

07:00

+ Jadwigę Jaworską od Kółka Żywego Różańca z Osiedla

18:00

++ Jadwigę, Jana Wojtysiaków, Stanisławę, Czesława Grabskich od Bożeny Wojtysiak

13/06/2019 Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

07:00

+ Waldemara Sulisza w 7. dzień po śmierci

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

18:00

w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

14/06/2019 Piątek

07:00

+ s. Gabrielę

07:00

+ Waldemara Sulisza od Grup Złotej Róży

18:00

+ Stanisławę Grotek

15/06/2019 Sobota

07:00

+ Aleksandrę Wieśniak (w 5. rocznicę śmierci) od Teofila Wieśniaka

07:00

++ Cezarego Majkusiaka (w 4. rocznicę śmierci), Krzysztofa Majkusiaka oraz zmarłych z rodziny od Danuty Majkusiak

18:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Michała i Angeli Kowalczyków

16/06/2019 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

07:00

dziękczynno-błagalna w 29. rocznicę ślubu Alicji i Daniela Bojanowiczów

07:00

++ Władysławę, Stanisława, Czesława Szcześniaków, Janinę, Józefa Wlazłów, Waldemara Turka od Adama Szcześniaka

09:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Marty i Piotra o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 45. rocznicę ślubu Elizy i Marka Ciborów o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Aldony i Huberta Dawiczewskich oraz w 30 rocznicę urodzin Huberta od rodziców

16:00

dziękczynno-błagalna w 5. rocznicę urodzin Igusi od rodziców

 

2-9 czerwca 2019 roku 2019-06-01

INTENCJE MSZY ŚW. 02 - 09/06/2019

 

02/06/2019 Wniebowstąpienie Pańskie

07:00

++ Zofię, Stanisława Kozyrów

07:00

++ Grzegorza, Leokadię, Tadeusza Januszków, Mariannę, Józefa Szewczyków

09:00

dziękczynno-błagalna w 9. rocznicę urodzin Małgosi o opiekę Matki Bożej dla niej i braci od rodziców

11:30

za Parafian

16:00

++ Natalię Bednarek, Antoniego, Józefę Bednarków

03/06/2019 Poniedziałek

07:00

++ Jana Kołodziejczyka (w 8. rocznicę śmierci) oraz zmarłych  rodzin Kołodziejczyków i Szymaniaków

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

18:00

o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie od Bożeny Wojtysiak

04/06/2019 Wtorek

07:00

+ Salomeę Korgul od Kółka Żywego Różańca Matki Bożej Szkaplerznej

07:00

+ Stanisława Korgula od uczestników pogrzebu

18:00

o błogosławieństwo Boże w rocznicę urodzin Anny od siostry

05/06/2019 Środa

07:00

+ Mariannę Tkaczyk od uczestników pogrzebu

07:00

+ Zofię Michalską od uczestników pogrzebu

18:00

++ Arkadiusza (w 3. rocznicę śmierci), Jana (w 24. rocznicę śmierci), Józefa, Walerię Traczyków, Piotra, Janinę Majchrzaków, Karolinę, Stefana Kacprzaków od Danuty Traczyk

06/06/2019 Czwartek

07:00

++ Henrykę Wachnicką (w rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodziny od Ewy Wachnickiej

07:00

+ Bogusławę Banasik w 7. dzień po śmierci

18:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

07/06/2019 Piątek

07:00

++ Danutę, Henryka, Małgorzatę Pośników oraz zmarłych z rodzin Pośników i Firlejów

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

18:00

++ Katarzynę, Zenona, Grzegorza Jędrzejczyków od rodziny Krzyszewskich

08/06/2019 Sobota

07:00

++ Jana, Józefę, Stanisława, Henryka, Ryszarda Wojtysiaków, Irenę, Henryka Kucharczyków, Józefa, Wiktorię Kiełbasów od Edwarda Wojtysiaka

07:00

+ Jadwigę jaworską od uczestników pogrzebu

18:00

+ Mariana Rychlickiego (w rocznicę śmierci) od Anny Kowalczyk

09/06/2019 Zesłanie Ducha Świętego

07:00

Intencja Czcicieli Śwętego Michała Archanioła: dziękując za dekret o heroiczności cnót z prośbą o beatyfikację Służebni Bożej Matki Anny Kaworek

09:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Klaudii Król o opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Szymona Zwiślaka

16:00

++ Mariannę, Czesława Wesołowskich (w rocznicę śmierci) od Małgorzaty Drabik

 

 

26 maja - 2 czerwca 2019 roku 2019-05-25

INTENCJE MSZY ŚW. 26/5 - 02/06/2019

 

26/05/2019 VI Niedziela Wielkanocna

07:00

++ Wacławę, Józefa Kiełbasów z okazji Dnia Matki

07:00

+ Jadwigę Michalec z okazji Dnia Matki

09:00

w intencji dzieci przeżywających Rocznicę Pierwszej Komunii świętej

11:30

dziękczynno-błagalna w intencji Elżbiety i Wiesława Kalitów w 40. rocznicę ślubu o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata życia

16:00

++ Wandę Gumowską, Danutę Kaźmierczak

16:00

+ Annę Bukowską od dzieci

27/05/2019 Poniedziałek

07:00

+ Edwarda Mizerskiego (w 4. rocznicę śmierci) od Stanisławy Mizerskiej

07:00

++ Mariana Gruszczyńskiego, Józefę Jędrzejczyk, Antoniego Wosztyla od Anny Bochyńskiej

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

18:00

w intencji osób przyjmujących bierzmowanie

18:00

za Parafian

28/05/2019 Wtorek

07:00

dziękczynno-błagalna w 2. rocznicę święceń kapłańskich Księdza Krzysztofa Kołtunowicza o wytrwanie w powołaniu i opiekę Matki Bożej

07:00

+ Zygmunta Stolarczyka w 7. dzień po śmierci

18:00

++ Teresę Świątkowską, Annę Kowalczyk od Edyty Kowalczyk

29/05/2019 Środa

07:00

+ Stanisława Korgula od uczestników pogrzebu

07:00

+ Jadwigę Jaworską od uczestników pogrzebu

18:00

dziękczynno-błagalna o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla mamy od Agnieszki Chochół

30/05/2019 Czwartek

07:00

+ Salomeę Korgul od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

18:00

+ Helenę Klepacz od Mieczysława i kolegów z pracy

31/05/2019 Piątek

07:00

+ Zygmunta Drabika w 4. rocznicę śmierci od Jadwigi Drabik

07:00

++ zmarłych z rodziny Stankiewiczów

18:00

++ Stanisławę, Józefa, Franciszka Jeżaków od Elżbiety Strzałkowskiej

01/06/2019 Sobota

07:00

+ Kingę Bocheńską

07:00

+ Zofię Michalską od uczestników pogrzebu

17:00

Msza ślubna: Dorota Jarzynka - Hubert Zagdan

18:00

w intencji dzieci od Justyny Pudzianowskiej

20:30

Msza wynagradzająca za bluźnierstwa przeciwko Dziewictwu Najświętszej Maryi Panny.

02/06/2019 Wniebowstąpienie Pańskie

07:00

++ Zofię, Stanisława Kozyrów

07:00

++ Grzegorza, Leokadię, Tadeusza Januszków, Mariannę, Józefa Szewczyków

09:00

dziękczynno-błagalna w 9. rocznicę urodzin Małgosi o opiekę Matki Bożej dla niej i braci od rodziców

11:30

za Parafian

16:00

++ Natalię Bednarek, Antoniego, Józefę Bednarków

 

 

19-26 maja 2019 roku 2019-05-19

INTENCJE MSZY ŚW. 19 - 26/05/2019

 

19/05/2019 V Niedziela Wielkanocna

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: o Boże błogosławieństwo dla Ks. Proboszcza z racji 30. rocznicy święceń kapłańskich

07:00

++ Stanisławę, Józefa Jaworskich od dzieci

09:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Arkadiusza Pankowskiego o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego od rodziców

11:30

w intencji Ochotniczej Straży Pożarnej

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Katarzyny Wieczorek

16:00

dziękczynno-błagalna w 15. rocznicę ślubu Anety i Jacka Januszków o zdrowie i błogosławieństwo Boże

20/05/2019 Poniedziałek

07:00

++ Stanisławę, Adama Musiałków, Zbigniewa, Ewę, Stanisława Kucharczyków, Jerzego Kozłowskiego od Teresy Kucharczyk

07:00

+ Józefa Przytułę (w 2. rocznicę śmierci), Jadwigę, Kornela Przytułów

18:00

++ Leona, Józefa Lobów oraz zmarłych z rodziny Jasińskich

21/05/2019 Wtorek

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

07:00

+ Stanisława Korgula od uczestników pogrzebu

18:00

++ Natalię, Jana, Tadeusza, Jana Tkaczyków oraz zmarłych z rodziny od dzieci

22/05/2019 Środa

07:00

07:00

+ Zbigniewa Budzika od żony

+ Salomeę Korgul od uczestników pogrzebu

18:00

ku czci świętej Rity

23/05/2019 Czwartek

07:00

+ Zofię Michalską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Jadwigę Jaworską od uczestników pogrzebu

18:00

++ Józefa Popiela, Stanisława, Mariannę Kowalczyków, Jana, Helenę, Petronelę Kowalskich i zmarłych z rodzin Popielów i Kazanów

24/05/2019 Piątek

07:00

+ Zbigniewa Drabika w rocznicę śmierci od Krystyny Drabik

07:00

+ Zofię Michalską od uczestników pogrzebu

18:00

++ Leokadię, Edwarda Ciszków, Jana Kowalika od Aliny Kowalik

25/05/2019 Sobota

07:00

Intencja Zgromadzenia Sióstr Michalitek: dziękczynna za dekret o heroiczności cnót Sługi Bożej, Matki Anny Kaworek

07:00

++ Mariannę, Mariana Turlińskich, Zofię, Franciszka Szczęśniaków i zmarłych z rodziny od Aliny Szczęśniak

18:00

+ Marię Waleską z okazji Dnia Matki od Katarzyny Błaszczyk

26/05/2019 VI Niedziela Wielkanocna

07:00

++ Wacławę, Józefa Kiełbasów z okazji Dnia Matki

07:00

+ Jadwigę Michalec z okazji Dnia Matki

09:00

w intencji dzieci przeżywających Rocznicę Pierwszej Komunii świętej

11:30

dziękczynno-błagalna w intencji Elżbiety i Wiesława Kalitów w 40. rocznicę ślubu o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata życia

16:00

++ Wandę Gumowską, Danutę Kaźmierczak

16:00

+ Annę Bukowską od dzieci

 

 

12-18 maja 2019 roku 2019-05-12

INTENCJE MSZY ŚW. 12 - 19/05/2019

 

12/05/2019 IV Niedziela Wielkanocna

07:00

+ Ewę Paduch (w 1. rocznicę śmierci) od męża i dzieci

07:00

++ Stanisława, Mariannę, Tomasza, Katarzynę Staszałków od Heleny Staszałek

09:00

w intencji Dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Rozalii

16:00

++ Stanisława, Mariannę Wójcików, Józefa, Stanisławę Krzosów od Henryka Wójcika

13/05/2019 Poniedziałek

07:00

+ Zofię Michalską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Mariannę Tkaczyk od uczestników pogrzebu

18:00

++ Piotra, Józefa, Stanisława, Solomeę Korgulów, Jacka Boryczkę

14/05/2019 Wtorek

07:00

++ Krzysztofa, Mieczysława, Jana, Janinę Wójcików, Jana, Stanisławę Szewczyków

07:00

+ Stanisława Korgula w 30 dzień po śmierci

18:00

++ Władysława, Jana, Kazimierę Kocińskich, Stefana Jaworskiego, Bronisławę Świątyńską, Wacława Kubiaka, Marię Janus od Ewy Kocińskiej

15/05/2019 Środa

07:00

do Matki Bożej dziękczynno-błagalna w intencji rodziny od Czesławy Bocheńskiej

07:00

+ Kazimierza Pikułę od rodziny Krzyszewskich

18:00

++ Zofię, Mariana, Waldemara Turków, Genowefę, Jana, Gromskich, Jana, Janinę, Józefa, Helenę Wlazłów

16/05/2019 Czwartek

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

07:00

+ Helenę Klepacz od uczestników pogrzebu

18:00

++ zmarłych członków Kółka Żywego Różańca Studzienice Kolonia

17/05/2019 Piątek

07:00

o powołania do Zgromadzenia Sióstr Michalitek

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji s. Zofii z racji Imienin

18:00

++ Stefana, Jadwigę Jaworskich, Wacława Kubiaka, Józefa, Rozalię Drabików od Barbary Drabik

18/05/2019 Sobota

07:00

++ Mariannę, Stanisława Zeszutów, Jana Kopyckiego

07:00

++ Mariana Praska, Annę, Stanisława Mikulskich

18:00

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę święceń księdza Sławomira od Grup Złotej Róży

18:00

++ Kazimierza, Jadwigę Górków, Jana Zawiślaka od Małgorzaty Zawiślak

19/05/2019 V Niedziela Wielkanocna

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła

07:00

++ Stanisławę, Józefa Jaworskich od dzieci

09:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Arkadiusza Pankowskiego o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego od rodziców

11:30

w intencji Ochotniczej Straży Pożarnej

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Katarzyny Wieczorek

16:00

dziękczynno-błagalna w 15. rocznicę ślubu Anety i Jacka Jaroszków o zdrowie i błogosławieństwo Boże

 

 

5-12 maja 2019 roku 2019-05-04

INTENCJE MSZY ŚW. 05 - 12/05/2019

 

05/05/2019 III Niedziela Wielkanocna

07:00

++ Zofię, Józefa, Kazimierza Kowalskich oraz zmarłych z rodzin Kowalskich i Woźniaków od Haliny Korzy

07:00

++ Józefa, Jadwigę Zawiszów od Grzegorza Zawiszy

09:00

++ Franciszka, Antoninę, Wacława, Stanisława, Bolesława, Ewę Wlazłów, Zygmunta, Franciszkę, Stanisława, Zofię, Leszka, Zygmunta Gulińskich od Zofii Gulińskiej

11:30

za Parafian

16:00

++ Mariannę, Jana Górków

06/05/2019 Poniedziałek

07:00

+ Sławomira Plutę  (w 10. rocznicę śmierci)

07:00

+ Zofię Michalską w 30, dzień po śmierci

18:00

++ Adama, Józefę, Juliana Mnichów, Katarzynę, Jana Nowaków

07/05/2019 Wtorek

07:00

+ Stanisława Dzięgielewskiego od Leopolda Dzięgielewskiego

07:00

++ Stanisława Tkaczyka, Józefa, Mariannę, Teofila Tkaczyków, Jana, Mariannę Jesionków

18:00

++ Stanisława, Franciszkę, Józefa, Helenę, Mariannę Kowalskich, Stanisława, Paulinę, Wiesławę, Jerzego, Helenę Błaszczyków

08/05/2019 Środa

07:00

++ Stanisława, Helenę Górków od Mieczysława Górki

07:00

++ Stanisława Podymniaka, Stanisławę, Stanisława Rogulskich

18:00

++ Stanisławę Maciąg, Ryszarda, Czesława Witczaków, Agnieszkę Szast oraz zmarłych z rodzin Ślizaków i Witczaków od Katarzyny Witczak

18:00

+ Stanisława Kowalika od Zofii Kowalik

09/05/2019 Czwartek

07:00

++ Zofię, Edwarda Domagalskich w rocznicę śmierci od Agaty Górki

07:00

++ Stanisławę, Stefanię, Józefa Prasków, Rozalię, Franciszka Bukowskich, Teofilę Stanisława Stefańczyków od Tadeusza Praska

18:00

o Duchu Świętym

10/05/2019 Piątek

07:00

++ Helenę, Mariannę Kowalskie

07:00

+ Salomeę Korgul w 30. dzień po śmierci

18:00

++ Bożenę, Jerzego Siadraków od dzieci

11/05/2019 Sobota

07:00

++ Wincentego, Grażynę Ślusarczyków (w 3. rocznicę śmierci) od dzieci

07:00

++ Helenę, Mariannę Kowalskie, Janinę Karasek oraz zmarłych z rodziny od Marianny Domagalskiej

16:00

Msza ślubna: Kamila Bienias - Maciej Swęda

18:00

++ Mieczysława, Stanisława, Katarzynę Bocheńskich, Józefa, Mariannę Brodów

12/05/2019 IV Niedziela Wielkanocna

07:00

+ Ewę Paduch (w 1. rocznicę śmierci) od męża i dzieci

07:00

++ Stanisława, Mariannę, Tomasza, Katarzynę Staszałków od Heleny Staszałek

09:00

w intencji Dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Rozalii

16:00

++ Stanisława, Mariannę Wójcików, Józefa, Stanisławę Krzosów od Henryka Wójcika

 

 

28 kwietnia - 5 maja 2019 roku 2019-04-27

INTENCJE MSZY ŚW. 28/4 - 05/05/2019

 

28/04/2019 II Niedziela Wielkanocna Niedziela Miłosierdzia Bożego

07:00

++ Jerzego, Helenę, Paulinę, Stanisława, Wiesławę Błaszczyków, Stanisława Kowalskiego od Stefana Błaszczyka

07:00

++ Bogusławę, Zofię, Piotra, Wacława, Piotra Skomorowskich, Mariannę, Józefa, Zdzisława, Leokadię, Pawła, Jacka Firlejów

09:00

dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków od Aleksandra Świątkowskiego

11:30

dziękczynno-błagalna w 92. rocznicę urodzin Teofila Wieśniaka od dzieci i wnuków

16:00

Za Parafian

29/04/2019 Poniedziałek

07:00

+ Mariana Rogulskiego

07:00

+ Mariannę Tkaczyk od uczestników pogrzebu

07:00

+ Zofię Michalską od uczestników pogrzebu

30/04/2019 Wtorek

07:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Zbigniewa i Anny Łomżów oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziny od dzieci

07:00

+ Józefa Budzika

07:00

+ Józefa Szymańskiego w 1.rocznicę ślubu od Zbigniewa Szymańskiego

01/05/2019 Środa

07:00

++ Wacława, Bronisławę Drabików oraz zmarłych z rodzin Drabików, Barszczów, Górków i Marcinkiewiczów od Alicji Barszcz

07:00

++ Stanisława Mikulskiego, Mariannę, Jana Mikulskich, Genowefę, Stanisława Wieśniaków

18:00

za dzieci, wnuki i prawnuków od Janiny Rychlickiej

02/05/2019 Czwartek Dzień spowiedzi

07:00

++ Zygmunta Drabika, Józefa, Mariannę, Jana Bukowskich od Jadwigi Drabik

07:00

+ Helenę Klepacz od Ewy Kopciewicz z rodziną

09:00

+ Jadwigę Jaworską od uczestników pogrzebu

11:30

+ Salomeę Korgul od uczestników pogrzebu

18:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

18:00

++ Lucynę, Eugeniusza Frączyka od Stanisława Frączyka

03/05/2019 Piątek Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski

07:00

do Matki Bożej o opiekę nad rodziną od Heleny Wielochy

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

09:00

dziękczynno-błagalna w 60. rocznicę ślubu Tadeusza i Krystyny Musiałków od dzieci, wnuków i prawnuków

11:30

za Parafian

16:00

dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków

04/05/2019 Sobota

07:00

++ Janinę, Adama Średniewskich, Stanisława, Annę Gumowskich od Anny Gumowskiej

07:00

+ Jadwigę Jaworską w 30. dzień po śmierci

18:00

++ Wacława Jaworskiego oraz zmarłych Jaworskich i Kosowskich od Bogusławy Matrackiej

20:30

Msza wynagradzająca za bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.

05/05/2019 III Niedziela Wielkanocna

07:00

++ Zofię, Józefa, Kazimierza Kowalskich oraz zmarłych z rodzin Kowalskich i Woźniaków od Haliny Korzy

07:00

++ Józefa, Jadwigę Zawiszów od Grzegorza Zawiszy

09:00

++ Franciszka, Antoninę, Wacława, Stanisława, Bolesława, Ewę Wlazłów, Zygmunta, Franciszkę, Stanisława, Zofię, Leszka, Zygmunta Gulińskich od Zofii Gulińskiej

11:30

za Parafian

16:00

++ Mariannę, Jana Górków

 

« 1 2 3 4
...
24 »
Menu