Zachęta 30, 26-650 Przytyk
(48) 618 00 83 /

Aktualności

Informacje parafialne

"Eucharystia. Rodzina" - List pasterski
Eucharystia. Rodzina   List pasterski na I Niedzielę Adwentu 2019 roku   1. Boże słowo, które dzisiaj rozważamy, akcentuje prawdę o Jezusie Chrystusie, który jest centrum historii zbawienia. Prorok Izajasz, urodzony w 765 roku przed Chrystusem, zapowiada w I Czytaniu Mesjasza ... więcej

Galeria

Porządek Mszy świętych

Niedziela i Święta: 07:00, 09:00, 11:30, 16:00
Święta zniesione: 07:00, 09:00, 17:00
Dni powszednie: 07:00
(maj, czerwiec, październik: 7:00 i 18:00)
Środa: 7:00, 18:00
Nabożeństwa majowe i różańcowe: 17.30
Nabożeństwo czerwcowe: po Mszy świętej o godz. 18.00 
Sakrament pokuty

Codziennie - 15 min. przed Mszą św.

Intencje mszalne

8-15 grudnia 2019 roku 2019-12-08

INTENCJE MSZY ŚW. 08 - 15/12/2019

 

08/12/2019 II Niedziela Adwentu

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Tadeusza Gromskiego

09:00

++ Wandę (w rocznicę śmierci), Mariana Gumowskich, Danutę, Czesława Każmierczaków od Zofii Kaźmierczak

11:30

w intencjach modlących się w Jerychu Różańcowym oraz w intencjach Jerycha Różańcowego

16:00

+ Zofię Fundowicz

16:00

+ Mieczysława Drabika w 1. rocznicę śmierci od żony dzieci i wnuków

09/12/2019 Poniedziałek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Jana Wlazło, Helenę Kaczmarek

17:00

+ Stanisława Tarasińskiego

10/12/2019 Wtorek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Mariannę Kowalczyk w 2. rocznicę śmierci

11/12/2019 Środa

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Walentynę Kornafel od uczestników pogrzebu

17:00

+ Andrzeja Paska w 2.rocznicę śmierci od żony

12/12/2019 Czwartek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

17:00

o Duchu Świętym

13/12/2019 Piątek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Andrzeja Wójcika w 7. dzień po śmierci

14/12/2019 Sobota

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Józefa Franciszkę Kowalskich

07:00

++ Janinę, Marię, Ignacego Michalskich, Teodozję Chmielewską

15/12/2019 III Niedziela Adwentu

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

09:00

++ Józefa, Franciszkę, Włodzimierza, Władysława, Jerzego, Helenę Sobolów, Franciszka, Stanisławę Leśnowolskich, Mariannę Ciechowicz od Wandy Soból

11:30

za Parafian

16:00

++ Juliannę, Mieczysława Giedyków, Stanisława, Janinę Kaczmarskich, Annę, Jana Sobczaków od Marka Giedyka

 

 

1-8 grudnia 2019 roku 2019-11-30

INTENCJE MSZY ŚW. 01 - 08/12/2019

 

01/12/2019 I Niedziela Adwentu

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia dla Sylwestra o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

11:30

o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marysi w 5. rocznicę urodzin i Hani w 3. rocznicę urodzin Pudzinowskie od babci

16:00

++ za zmarłych członków Kółka Żywego Różańca - Przytyk, Rynek

02/12/2019 Poniedziałek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Tadeusza Gromskiego w 30. dzień po śmierci

03/12/2019 Wtorek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Stanisława (w rocznicę śmierci), Jerzego, Różę, Józefa Grabowskich, Mariannę, Aleksandra, Andrzeja Ślizaków

04/12/2019 Środa

07:00

za Służbę Zdrowia o światło Ducha Świętego dla lekarzy

07:00

+ Zofię Fundowicz

17:00

+ Józefa Białczaka

17:00

++ Stefana, Jadwigę Jaworskich, Władysława, Kazimierę Kocińskich, Józefa Kalitę, Katarzynę, Stefana Bielików, Wacława Kubiaka

05/12/2019 Czwartek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Michała Janowskiego w 1. rocznicę śmierci

17:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

06/12/2019 Piątek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Zofię Felisiak w 30. dzień po śmierci

17.00

17:00

+ Annę Mikulską w 7. dzień po śmierci

o zdrowie dla Dominika

07/12/2019 Sobota

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Walentynę Kornafel od uczestników pogrzebu

08/12/2019 II Niedziela Adwentu

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Tadeusza Gromskiego

09:00

++ Wandę (w rocznicę śmierci), Mariana Gumowskich, Danutę, Czesława Kaźmierczaków od Zofii Kaźmierczak

11:30

w intencjach modlących się w Jerychu Różańcowym oraz w intencjach Jerycha Różańcowego

16:00

+ Zofię Fundowicz

16:00

+ Mieczysława Drabika w 1. rocznicę śmierci od żony dzieci i wnuków

 

 

24 listopada - 1 grudnia 2019 roku 2019-11-23

INTENCJE MSZY ŚW. 24/11 - 01/12/2019

 

24/11/2019 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

07:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Adama i Beaty Zarychtów

07:00

++ Stanisława, Helenę Klepaczów, Stanisława Kołodziejczyka, Annę, Jerzego Bukowskich oraz za zmarłych z rodzin Klepaczów i Kotów od Haliny Kołodziejczyk

09:00

++ Paulinę, Bolesława, Kazimierza Trzeciaków, Teresę Rawiniewską od Wiesławy Wojtysiak

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Damiana Wójcika od rodziców

16:00

+ Zofię Fundowicz

16:00

+ Józefa Kwietnia w rocznicę śmierci

25/11/2019 Poniedziałek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

Intencja Zgromadzenia Sióstr Michalitek: + s. Wojciechę Sołtysiak

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

26/11/2019 Wtorek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Tadeusza Setę w 30. dzień po śmierci

07:00

+ Józefa Białczaka

27/11/2019 Środa

07:00

w intencji wszystkich wspólnot modlitewnych naszej Parafii

07:00

+ Zofię Fundowicz

17:00

+ Józefa Białczaka

17:00

++ Krzysztofa Wieśniaka (w 1.rocznicę śmierci), Aleksandrę Wieśniak, Wandę Romanowską od Bożeny Wieśniak

28/11/2019 Czwartek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Władysława, Zofię, Jerzego, Halinę, Piotra Kołtunowiczów, Elżbietę, Wojciecha Wesołowskich, Mieczysława, Feliksę, Kazimierę Włodarczyków od Józefa Kołtunowicza

29/11/2019 Piątek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Stanisława Podymniaka (w 13. rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodzin Podymniaków i Rogulskich od Haliny Podymniak

30/11/2019 Sobota

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Stanisława, Pawła, Mariannę, Władysława Kotwiłów, Helenę Urbanek, Józefa, Czesławę oraz zmarłych z rodziny Wojtysiaków od Krystyny Kotwiły

07:00

++ Józefa, Cecylię Mnichów od Pawła Mnicha

01/12/2019 I Niedziela Adwentu

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia dla Sylwestra o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

11:30

o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marysi w 5. rocznicę urodzin i Hani w 3. rocznicę urodzin Pudzianowskie od babci

16:00

++ za zmarłych członków Kółka Żywego Różańca - Przytyk, Rynek

 

 

17-24 listopada 2019 roku 2019-11-16

INTENCJE MSZY ŚW. 17 - 24/11/2019

 

17/11/2019 XXXIII Niedziela Zwykła

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

07:00

dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę urodzin Grzegorza Zawiszy od dzieci

09:00

+ Piotra Wójcika od Renaty Wójcik

11:30

dziękczynno-błagalna w 5. rocznicę ślubu Anety i Błażeja Gołąbków oraz w intencji dzieci

16:00

++ Cezarego, Krzysztofa, Mieczysława, Juliana, Józefę, Kazimierza, Anielę Szczepanowskich, Jana, Józefa, Józefę, Zofię Majewskich, Elżbietę, Roberta Żywczyk

16:00

+ Zofię Fundowicz

18/11/2019 Poniedziałek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

++ Jana Sowińskiego (w rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodziny

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

19/11/2019 Wtorek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Bogdana Łęckiego w 7. dzień po śmierci

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

20/11/2019 Środa

07:00

za kapłanów i siostry zakonne

07:00

++ Feliksa, Danutę Witasków oraz zmarłych z rodzin Witasków, Warulików i Dygantów od Jadwigi Warulik

17:00

+ Zofię Fundowicz

17:00

+ Walentynę Kornafel od rodziny Jadczaków

21/11/2019 Czwartek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Janusza Mizerskiego w Dniu Imienin

07:00

++ Genowefę, Stanisława, Jana Wieczorków, Irenę Czerwik, Mariannę Gwizd, Mariana Rogulskiego

22/11/2019 Piątek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Zbigniewa Budzika od żony

07:00

+ Tadeusza Setę od uczestników pogrzebu

23/11/2019 Sobota

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Romana Gumowskiego od Anny Gumowskiej

07:00

++ Wandę, Stefana, Bronisławę, Jadwigę, Kazimierza, Halinę Narożników, Annę, Stanisława, Tadeusza, Magdalenę Domagalskich od Franciszka Narożnika

24/11/2019 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

07:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Adama i Beaty Zarychtów

07:00

++ Stanisława, Helenę Klepaczów, Stanisława Kołodziejczyka, Annę, Jerzego Bukowskich oraz za zmarłych z rodzin Klepaczów i Kotów od Haliny Kołodziejczyk

09:00

++ Paulinę, Bolesława, Kazimierza Trzeciaków, Teresę Rawiniewską od Wiesławy Wojtysiak

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Damiana Wójcika od rodziców

16:00

+ Zofię Fundowicz

16:00

+ Józefa Kwietnia w rocznicę śmierci

 

 

10-17 listopada 2019 roku 2019-11-10

INTENCJE MSZY ŚW. 10 - 17/11/2019

 

10/11/2019 XXXII Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Walentynę Kornafel

07:00

+ Gertrudę Lesiak (w 3. rocznicę śmierci)

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia Igi o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Katarzyny Szymanek od rodziców

16:00

++ Annę Kowalczyk, Henryka Mortkę

11/11/2019 Poniedziałek

07:00

++ Jacka Czajkę (w rocznicę śmierci), Irenę, Jana Czajków

07:00

++ Mieczysława, Józefę, Wojciecha Misiurów, Julię, Wincentego Ozgów

09:00

za Ojczyznę

17:00

+ Waldemara Sulisza od Apostolatu Złotej Róży

12/11/2019 Wtorek

07:00

dziękczynno-błagalna w 45. rocznicę ślubu Kazimiery i Jerzego Sitarskich o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

07:00

++ zmarłych z rodzin Kozerów i Chybów od s. Michaeli

07:00

+ Zofię Fundowicz od Sióstr Michalitek

13/11/2019 Środa

07:00

za dzieci i młodzież o światło Ducha Świętego

07:00

++ za zmarłych z rodzin Gędźbów, Starowiczów, Kurowskich od s. Zofii

17:00

+ Zofię Felisiak w 7. dzień po śmierci

17:00

++ Zofię i Bogusława Fundowiczów od Apostolatu Złotej Róży

14/11/2019 Czwartek

07:00

++ z zmarłych rodziców Mariannę i Stanisława oraz zmarłych z rodziny

07:00

+ Zofię Fundowicz

17:00

o Duchu Świętym

15/11/2019 Piątek

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Setę od uczestników pogrzebu

07:00

+ Zofię Fundowicz

16/11/2019 Sobota

07:00

+ Kingę Bocheńską

07:00

++ Wandę (w 30. rocznicę śmierci), Czesława Jabłońskich, Eugeniusza Rożka, Stanisławę Sokołowską oraz zmarłych z rodziny

07:00

+ Zofię Fundowicz

16:00

Msza ślubna: Iwona Łomża - Tomasz Małek

17/11/2019 XXXIII Niedziela Zwykła

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

07:00

dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę urodzin Grzegorza Zawiszy od dzieci

09:00

+ Piotra Wójcika od Renaty Wójcik

11:30

dziękczynno-błagalna w 5. rocznicę ślubu Anety i Błażeja Gołąbków oraz w intencji dzieci

16:00

++ Cezarego, Krzysztofa, Mieczysława, Juliana, Józefę, Kazimierza, Anielę Szczepanowskich, Jana, Józefa, Józefę, Zofię Majewskich, Elżbietę, Roberta Żywczyk

16:00

+ Zofię Fundowicz

 

 

3-10 listopada 2019 roku 2019-11-02

INTENCJE MSZY ŚW. 03 - 10/11/2019

 

03/11/2019 XXXI Niedziela Zwykła

07:00

++ Pawła, Jacka Firlejów oraz zmarłych z rodzin Firlejów i Prasków od Jadwigi Prasek

07:00

++ Waldemara Turka (w 5.rocznicę śmierci), Józefa, Janinę Wlazłów, Zofię, Mariana Turków od Joanny Turek

09:00

++ Jana, Henryka, Józefa Białczaków, Aleksandra, Jana Młynarskich

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Emilii Soból

11:30

w intencji ks. Sławomira z racji Imienin

16:00

++ zmarłych z rodzin Rychlickich i Kowalczyków od Anny Kowalczyk

04/11/2019 Poniedziałek

07:00

++ Mieczysława, Krzysztofa, Jana, Janinę Wójcików, Stanisława Wójcika, Jana, Stanisławę Szewczyków

07:00

+ Piotra Czajkę w rocznicę urodzin

17:00

++ Mariannę, Stanisława, Józefa Patynowskich oraz zmarłych z rodziny Patynowskich

05/11/2019 Wtorek

07:00

++ Aleksandra, Tomasza, Jana, Florentynę Bocheńskich, Jana, Halinę Radomskich, Stanisława, Eleonorę Jaworskich, Jadwigę Mendrek

07:00

++ Jana, Genowefę Zagórskich, Stanisława Lercha, Zygmunta, Marię Lerchów, babcie i dziadków z obu stron, rodzeństwo z obu stron

17:00

++ za zmarłych członków Kółka Żywego Różańca z Podgajka Wschodniego

06/11/2019 Środa

07:00

+ Szczepana Kośca od Marioli Kosiec

07:00

++ zmarłych z rodzin Jarzynków i Kułakowskich od Teresy Kułakowskiej

17:00

++ Franciszka Grotka i zmarłych z rodziny oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

07/11/2019 Czwartek

07:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Agaty i Roberta oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla dzieci

07:00

+ Stanisława Kawińskiego w 25. rocznicę śmierci

17:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

17:00

w intencji Ks. Sławomira z racji Imienin od Grup Złotej Róży

08/11/2019 Piątek

07:00

++ Ewę, Henryka, Mieczysława Czajkowskich w rocznicę śmierci

07:00

++ Jana, Henrykę Jastrzębskich od Marka Jastrzębskiego

07:00

+ Tadeusza Sety w 7. dzień po śmierci

17:00

++ Stanisława Kiljańskiego (w rocznicę śmierci), Stanisława, Krzysztofa Mików oraz zmarłych z rodzin Jachów i Mików

09/11/2019 Sobota

07:00

++ Genowefę, Bolesława Jasińskich, Kazimierę, Władysława Rdzanków, Barbarę, Tadeusza Rzuczkowskich

07:00

++ Jana, Helenę, Włodzimierza, Helenę, Józefa Błaszczyków, Franciszka, Rozalię Bukowskich, Jana, Władysławę Urbańskich od Stanisława Błszczyka

16:00

Msza ślubna: Katarzyna Wikalińska - Artur Bienias

10/11/2019 XXXII Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Walentynę Kornafel

07:00

+ Gertrudę Lesiak (w 3. rocznicę śmierci)

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia Igi o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Katarzyny Szymanek od rodziców

16:00

++ Annę Kowalczyk, Henryka Mortkę

 

26 października - 3 listopada 2019 roku 2019-10-26

INTENCJE MSZY ŚW. 27/10 - 03/11/2019

 

27/10/2019 XXX Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Ewy i Bogdana Muchów od dzieci

09:00

++ Stanisława (w 8. rocznicę śmierci), Teofilę Stefańczyków, Stefanię, Andrzeja Białczaków, Stanisława Wójcika od Teresy Korczak

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Daniela Gwoździa

16:00

++ Adama, Stanisława Wieśniaków, Józefa, Wacława Kalitów od Elżbiety Kality

16:00

+ Józefa Białczaka w 1. rocznicę śmierci

28/10/2019 Poniedziałek

07:00

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę ślubu Małgorzaty i Dariusza Kosowskich o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników pogrzebu

18:00

++ Tomasza, Jana, Stanisławę, Piotra Suwalskich, Józefa Wieśniaka, Marka Szewczyka

29/10/2019 Wtorek

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

18:00

++ Józefa Patynowskiego w 15 rocznicę śmierci, Wiktora Gacę

30/10/2019 Środa

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

07:00

+ Bogusława Fundowicza

18:00

++ Tadeusza Sobczaka, Tadeusza Wieśniaka oraz zmarłych z rodzin Sobczaków i Wieśniaków

31/10/2019 Czwartek

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

18:00

++ Stanisława, Paulinę, Wiesławę, Jerzego, Helenę Błaszczyków, Stanisława Kowalskiego od Dariusza Błaszczyka

01/11/2019 Piątek – Uroczystość Wszystkich Świętych

07:00

++ Jana, Irenę, Włodzimierza, Jerzego Wieczorków, Wandę, Henryka, Teodozję Wielochów, Krystynę Markwat, Jadwigę Kostrzewę od Heleny Wielochy

07:00

++ Ryszarda, Czesława Witczaków, Stanisławę Maciąg, Agnieszkę Szast, zmarłych z rodzin Witczaków i Ślizaków oraz wszystkich zmarłych od Katarzyny Witczak

09:00

++ Halinę Wójcik, Mariana, Mariannę, Czesława Wójcików

11:30

za Parafian

16:00

++ Zofię, Mariana, Waldemara Turków, Genowefę, Jana Gromskich, Janinę, Jana, Józefa, Helenę Wlazłów od rodziny Gromskich

02/11/2019 Sobota – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

07:00

za dusze w czyśćcu cierpiące od Anny Kowalczyk

07:00

++ Mariannę, Jana, Władysława, Zbigniewa Drabików, Józefę, Piotra, Zenona, Leszka Kośców od Krystyny Drabik

09:00

++ Mirosława, Stanisława Bastów, Stanisława, Walentynę Kornaflów oraz zmarłych dziadków, rodziców chrzestnych oraz zmarłych z rodziny od Bernadetty Basty

09:00

++ zmarłych z rodzin Musiałków, Kowalików i Komorowskich od Zofii Kowalik

11:30

w intencjach Ojca świętego

11:30

++ Annę, Jerzego Bukowskich, Jana Bukowskiego, Karola Bukowskiego, Mieczysława Drabika

16:00

++ Mieczysława Bocheńskiego, Zdzisława Walaska oraz zmarłych z rodziny

03/11/2019 XXXI Niedziela Zwykła

07:00

++ Pawła, Jacka Firlejów oraz zmarłych z rodzin Firlejów i Prasków od Jadwigi Prasek

07:00

++ Waldemara Turka (w 5.rocznicę śmierci), Józefa, Janinę Wlazłów, Zofię, Mariana Turków od Joanny Turek

09:00

++ Jana, Henryka, Józefa Białczaków, Aleksandra, Jana Młynarskich

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Emilii Soból

11:30

w intencji ks. Sławomira z racji Imienin

16:00

++ zmarłych z rodzin Rychlickich i Kowalczyków od Anny Kowalczyk

 

 

20-27 października 2019 roku 2019-10-19

INTENCJE MSZY ŚW. 20 - 27/10/2019

 

20/10/2019 XXIX Niedziela Zwykła

07:00

++ Joannę, Helenę, Edwarda Bilskich

07:00

++ rodziców chrzestnych, Irenę Domagałę, Franciszka Sowę oraz zmarłych z rodzin Domagałów i Sowów od Elżbiety Błaszczyk

09:00

dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę ślubu Jana i Janiny Czubaków

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Justyny Kaźmierczak od rodziców i rodzeństwa

16:00

dziękczynno-błagalna w 65. rocznicę urodzin Jana Kośca z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej od dzieci i wnuków

16:00

++ Mariannę, Helenę Kowalskie

21/10/2019 Poniedziałek

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

18:00

w intencji wnuków z racji urodzin Małgorzaty i Jana o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

22/10/2019 Wtorek – Wspomnienie świętego Jana Pawła II

07:00

+ Zbigniewa Budzika od żony

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników pogrzebu

18:00

ku czci świętej Rity

23/10/2019 Środa

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

07:00

+ Walentynę Kornafel od uczestników pogrzebu

18:00

++ Tadeusza Bednarka, Celinę, Michała Firlejów

24/10/2019 Czwartek

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników pogrzebu

18:00

+ Mariannę Soból w 4. rocznicę śmierci od dzieci

25/10/2019 Piątek

07:00

Intencja Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła: ++ za zmarłych spowiedników, kapelanów, rekolekcjonistów i dobroczyńców Zgromadzenia

07:00

+ Adama Puszkę w 30. dzień po śmierci

18:00

+ Jana Chłopeckiego w rocznicę śmierci od Haliny Chłopeckiej

26/10/2019 Sobota

07:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Julity Zawiślak od rodziców

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

16:00

Msza ślubna: Jolanta Drabik - Bartłomiej Guźliński

18:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Jerzego i Doroty Czajków oraz w intencji dzieci

27/10/2019 XXX Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Ewy i Bogdana Muchów od dzieci

09:00

++ Stanisława (w 8. rocznicę śmierci), Teofilę Stefańczyków, Stefanię, Andrzeja Białczaków, Stanisława Wójcika od Teresy Korczak

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Daniela Gwoździa

16:00

++ Adama, Stanisława Wieśniaków, Józefa, Wacława Kalitów od Elżbiety Kality

16:00

+ Józefa Białczaka w 1. rocznicę śmierci

 

 

13-20 października 2019 roku 2019-10-13

INTENCJE MSZY ŚW. 13 - 20/10/2019

13/10/2019 XXVIII Niedziela Zwykła

 

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: w intencji Sióstr ze Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła o opiekę Świętego Patrona, wiele łask Bożych w posłudze zakonnej oraz wiele powołań do Zgromadzenia

 

07:00

++ Genowefę, Józefa, Tomasza Konopków, Mariannę, Józefa, Edwarda Jakubiaków od Wandy Konopki

 

09:00

++ Aleksandrę Wieśniak, Wandę, Krzysztofa Wieśniaków od Teofila Wieśniaka

 

11:30

dziękczynno-błagalna w 31. rocznicę ślubu Beaty i Marka z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

 

16:00

++ Zdzisława Szymanka, Mieczysława, Janinę, Stanisława Szymanków

 

14/10/2019 Poniedziałek

 

07:00

++ Jadwigę, Helenę, Józefa Firlejów od Zdzisława Firleja

 

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

 

18:00

++ Jana, Janinę Wójcików, Janusza, Emila Pietrzyków, Zbigniewa Konopkę od Marianny Przychodzeń

 

15/10/2019 Wtorek

 

07:00

+ Jadwigę Michalec

 

07:00

++ Mariannę Majkusiak (w 7. rocznicę śmierci), Antoniego, Krzysztofa, Cezarego, Jadwigę Majkusiaków, Teresę Pakos, Marcina, Stefanię, Zdzisława, Henryka Bąków od Anny Bąk

 

18:00

++ Stanisławę Gniadek, Józefa Gniadka oraz zmarłych z rodzin Domagalskich i Mizerskich od Stanisławy Mizerskiej

 

16/10/2019 Środa

 

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

 

07:00

+ Walentynę Kornafel od uczestników pogrzebu

 

18:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Jerzego i Marzeny Rychlickich

 

17/10/2019 Czwartek

 

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

 

07:00

+ Aleksandrę Kosior w 1. rocznicę śmierci od Anny

 

18:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę ślubu Elizy i Roberta Warmiaków oraz w intencji ich dzieci

 

18/10/2019 Piątek

 

07:00

dziękczynno-błagalna za Kółko Żywego Różańca z Osiedla z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinach

 

07:00

++ Krystynę, Mariana Kwietniewskich, Danutę, Henryka Pośników

 

18:00

++ Irenę, Jana Wdowczyków, Stefanię, Ignacego,, Adama, Ruty Czogałów

 

19/10/2019 Sobota

 

07:00

++ Jana, Stanisławę, Stanisława Nowakowskich, Józefa, Janinę, Tadeusza Sitarskich, Janusza, Teresę Gruszków, Aleksandrę Kosior od Kazimiery Sitarskiej

 

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników pogrzebu

 

18:00

++ Natalię, Jana, Tadeusza, Jana Tkaczyków oraz zmarłych z rodziny od dzieci

 

20/10/2019 XXIX Niedziela Zwykła

 

07:00

++ Jaannę, Helenę, Edwarda Bilskich

 

07:00

++ rodziców chrzestnych, Irenę Domagałę, Franciszka Sowę oraz zmarłych z rodzin Domagałów i Sowów od Elżbiety Błaszczyk

 

09:00

dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę ślubu Jana i Janiny Czubaków

 

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Justyny Kaźmierczak od rodziców i rodzeństwa

 

16:00

dziękczynno-błagalna w 65. rocznicę urodzin Jana Kośca z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej od dzieci i wnuków

 

16:00

++ Mariannę, Helenę Kowalskie

 

 

6-13 października 2019 roku 2019-10-05

INTENCJE MSZY ŚW. 06 - 13/10/2019

 

06/10/2019 XXVII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Anny i Krzysztofa Cielniaków z prośbą o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków

07:00

+ Adama Puszkę od mieszkańców Osiedla

09:00

dziękczynno-błagalna w 80. rocznicę urodzin Janiny Rychlickiej od dzieci i wnuków

11:30

dziękczynno-błagalna w 75. rocznicę urodzin Wandy Tomczyńskiej od wnuczek

16:00

++ Mariannę Gawin (w rocznicę śmierci), Bolesława, Józefa Gawinów od Krystyny Muchy

07/10/2019 Poniedziałek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników do pogrzebu

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników do pogrzebu

18:00

+ Walentynę Kornafel od uczestników do pogrzebu

08/10/2019 Wtorek

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników do pogrzebu

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników do pogrzebu

18:00

++ zmarłych członków Kółka Żywego Różańca - Podgajek Zachodni

09/10/2019 Środa

07:00

dziękczynno-błagalna w 15. rocznicę ślubu Karola i Anny Kaszubów z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej od rodziny

07:00

++ Krzysztofa Pyzarę (w 2. rocznicę śmierci), Monikę i Henryka Pyzarów od Bogumiły Pyzary

18:00

++ za zmarłych członków Kółka Żywego Różańca - Suków

10/10/2019 Czwartek

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników do pogrzebu

07:00

+ Kazimierę Marszałek od uczestników do pogrzebu

18:00

o Duchu Świętym

11/10/2019 Piątek

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników do pogrzebu

07:00

+ ks. Jacentego Sochę w 7. dzień po śmierci

18:00

++ Józefa, Weronikę Ślusarczyków, Jana, Stanisława, Aleksandrę Puszków od Marii Puszki

12/10/2019 Sobota

07:00

++ Mariannę, Stanisława Zeszutów, Jana Kopyckiego

07:00

+ Mariana Pietrasika od Janiny Pietrasika

15:00

Msza ślubna: Justyna Pankowska - Rafał Jarmuł

18:00

++ Jana Kowalika, Józefa Patynowskiego od Marty Patynowskiej

13/10/2019 XXVIII Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: w intencji Sióstr ze Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła o opiekę Świętego Patrona, wielu łask Bożych w posłudze zakonnej oraz wielu powołań do Zgromadzenia

07:00

++ Genowefę, Józefa, Tomasza Konopków, Mariannę, Józefa, Edwarda Jakubiaków od Wandy Konopki

09:00

++ Aleksandrę Wieśniak, Wandę, Krzysztofa Wieśniaków od Teofila Wieśniaka

11:30

dziękczynno-błagalna w 31. rocznicę ślubu Beaty i Marka z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

16:00

++ Zdzisława Szymanka, Mieczysława, Janinę, Stanisława Szymanków

 

 

1 2 3 4
...
24 »
Menu