Zachęta 30, 26-650 Przytyk
(48) 618 00 83 /

Aktualności

Informacje parafialne

SŁOWO PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI
SŁOWO PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI PRZED WYBORAMI PARLAMENTARNYMI (2019)   Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie, Zbliżające się wybory parlamentarne są dla mnie sposobnością do przypomnienia kilku podstawowych zasad Katolickiej Nauki Społecznej, dotyczących ... więcej

Galeria

Porządek Mszy świętych

Niedziela i Święta: 07:00, 09:00, 11:30, 16:00
Święta zniesione: 07:00, 09:00, 17:00
Dni powszednie: 07:00
(maj, czerwiec, październik: 7:00 i 18:00)
Środa: 7:00, 18:00
Nabożeństwa majowe i różańcowe: 17.30
Nabożeństwo czerwcowe: po Mszy świętej o godz. 18.00 
Sakrament pokuty

Codziennie - 15 min. przed Mszą św.

Intencje mszalne

8-15 września 2019 roku 2019-09-07

INTENCJE MSZY ŚW. 08 - 15/09/2019

 

08/09/2019 XXIII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Moniki i Grzegorza Skwarków

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Jadwigę Jaworską

09:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Joanny i Marcina z prośbą o opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Łukasza Mortki od rodziców

16:00

++ Piotra, Mariannę, Józefę, Józefa Rychlickich, Annę, Stanisława, Zofię, Jana Turków oraz zmarłych z rodzin Rychlickich i Turów od Jolanty Walasik

09/09/2019 Poniedziałek

07:00

++ Mariannę Gacę, Annę, Stanisława Gaców od Henryki Wójcik

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

10/09/2019 Wtorek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników pogrzebu

11/09/2019 Środa

07:00

++ Jacka, Jerzego Załęckich oraz zmarłych z rodziny od Anny Załęckiej

07:00

+ Irenę Czajkę (w rocznicę śmierci)

18:00

+ Mariana Sobola (w 1. rocznicę śmierci) od dzieci

12/09/2019 Czwartek

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

18:00

o Duchu Świętym

13/09/2019 Piątek

07:00

+ Irenę Czajkę (w 2. rocznicę śmierci)

07:00

+ Kazimierę Marszałek w 30. dzień po śmierci

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

14/09/2019 Sobota – Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego

07:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Aleksandry Budzik

07:00

w intencji dzieci od Aliny Szczęśniak

09:00

+ Mirosława Bastę (w 5. rocznicę śmierci) od Bernadetty Basty

11:30

za Parafian

16:00

Msza ślubna: Magdalena Jabłońska - Paweł Szczepanowski

18:00

++ Helenę, Zdzisława, Jana, Kazimierza Musiałków, Stanisława Kowalika od Zofii Kowalik

15/09/2019 XXIV Niedziela Zwykła

07:00

++ Stanisławę, Franciszka, Kazimierza Leśnowolskich, Franciszkę, Józefa, Władysława, Włodzimierza, Jerzego, Helenę Sobolów od Wandy Soból

07:00

+ Tadeusza Grotka i za dusze w czyśćcu cierpiące od Kazimiery Grotek

09:00

dziękczynno-błagalna w 17. rocznicę ślubu Agnieszki i Piotra i o błogosławieństwo Boże dla dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę ślubu Małgorzaty i Leszka Stanich o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

16:00

+ Stanisława Kowalskiego oraz zmarłych z rodziny od Haliny Kowalskiej

 

1-8 września 2019 r. 2019-08-31

INTENCJE MSZY ŚW. 01 - 08/09/2019

 

01/09/2019 XXII Niedziela Zwykła

07:00

+ Stanisławę Grotek w 2. rocznicę śmierci

07:00

++ Mariannę i Stanisława Kośców

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia Jasia o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Anety i Mariusza Kowalskich od dzieci

16:00

++ Genowefę, Tadeusza, Kazimierza Korczaków od Teresy Korczak

02/09/2019 Poniedziałek

07:00

++ Stefana, Kazimierę, Józefa, Mariannę Czubaków, Annę, Ewę Bocheńskie od Jana Czubaka

07:00

++ Kazimierę, Józefa Kościowskich, Wiktora Grelę

08:00

w intencji dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Przytyku na rozpoczęcie roku szkolnego

03/09/2019 Wtorek

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Walentynę Kornafel od córki Teresy

04/09/2019 Środa

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników pogrzebu

07:00

+ Józefę Wardawę w 7. dzień po śmierci

18:00

dziękczynno-błagalna za dar życia Jakuba

05/09/2019 Czwartek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

18:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

06/09/2019 Piątek

07:00

+ Walentynę Kornafel w 30. dzień po śmierci

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

18:00

dziękczynno-błagalna w 5. rocznicę ślubu Moniki i Sławomira oraz o opiekę Matki Bożej dla Julii

07/09/2019 Sobota

07:00

+ Dorotę Wiecheć w 3. rocznicę śmierci

07:00

++ Mariannę Turlińską (w 1. rocznicę śmierci), Mariana Turlińskiego

20:30

Msza wynagradzająca za bluźnierstwa tych, którzy urągają Najświętszej Maryi Pannie bezpośrednio w Jej świętych wizerunkach.

08/09/2019 XXIII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Moniki i Grzegorza Skwarków

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Joanny i Marcina z prośbą o opiekę Matki Bożej

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Jadwigę Jaworską

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Łukasza Mortki od rodziców

16:00

++ Piotra, Mariannę, Józefę, Józefa Rychlickich, Annę, Stanisława, Zofię, Jana Turków oraz zmarłych z rodzin Rychlickich i Turów od Jolanty Walasik

 

 

25 sierpnia - 1 września 2019 roku 2019-08-24

INTENCJE MSZY ŚW. 25/8 - 01/09/2019

 

25/08/2019 XXI Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła: za zmarłe Siostry, zmarłych z rodzin Sióstr oraz zmarłe wychowanki i zmarłych dobrodziejów

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Kościowskich

09:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Marzeny i Tadeusza Gwoździów od dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Ilony i Marcina Kusztalów o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich i dla syna

16:00

++ Mariana (w rocznicę śmierci i Wandę Gumowskich od Zofii Kaźmierczak

26/08/2019 Poniedziałek

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Jasińskich

07:00

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę ślubu Marioli i Adama Jarzynków

09:00

+ Aleksandrę Kosior od Anny

18:00

+ Marię-Danutę Śpiewakowską w rocznicę śmierci od dzieci

27/08/2019 Wtorek

07:00

++ Mariannę, Józefa, Jarosława, Macieja Rychlickich, Tomasza Drabika, Ewę Pajączkowską, Cecylię Jałochę

07:00

++ Adama, Janinę, Józefa, Tadeusza Sitarskich, Kazimierę, Ferdynanda Ruszczyków, Władysławę Gruszczyńską, Czesława Sadkowskiego

28/08/2019 Środa

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji Wiesławy i Józefa oraz dzieci i wnuków o opiekę i błogosławieństwo Boże

07:00

++ Jana, Mariannę, Stanisława Pośników oraz zmarłych z rodziny od Janiny Kaszuby

18:00

+ Aleksandrę Kosior z racji urodzin od Ewy Bocheńskiej

29/08/2019 Czwartek

07:00

++ Genowefę, Stanisława, Jana Wieczorków, Bronisławę, Adama, Stanisława Kowalczyków, Genowefę Poślad, Mariana Rogulskiego od Anny Wieczorek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

30/08/2019 Piątek

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji dzieci, wnuków i prawnuków o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej od Marty Drabik

07:00

++ Weronikę, Władysława Mikulskich, Jana Skomorowskiego od Krystyny Skomorowskiej

31/08/2019 Sobota

07:00

dziękczynno-błagalna w 45. rocznicę ślubu Marii i Adama Puszków

07:00

++ Irenę, Józefa Kowalskich, Danielę, Jerzego Chłopeckich

17:00

Msza ślubna: Ilona Bukowska - Michał Wasik

18:00

Msza ślubna: Aleksandra Warda - Paweł Gajewski

01/09/2019 XXII Niedziela Zwykła

07:00

+ Stanisławę Grotek w 2. rocznicę śmierci

07:00

++ Mariannę i Stanisława Kośców

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia Jasia o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Anety i Mariusza Kowalskich od dzieci

16:00

++ Genowefę, Tadeusza, Kazimierza Korczaków od Teresy Korczak

 

 

18-25 sierpnia 2019 roku 2019-08-17

INTENCJE MSZY ŚW. 18 - 25/08/2019

 

18/08/2019 XX Niedziela Zwykła

07:00

++ Stefana, Kazimierę, Józefa Czubaków, Annę, Ewę Bocheńskie od Jana Czubaka

07:00

+ Piotra Wójcika od Renaty Wójcik

09:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Bernadety i Leszka Gaców z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nich i dla dzieci

09:00

dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Elizy i Mariusza Pośników z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nich i dla dzieci

11:30

dziękczynna za tegoroczne zbiory

16:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Kingi Klepacz

19/08/2019 Poniedziałek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Zygmunta Stolarczyka[1]od uczestników pogrzebu

20/08/2019 Wtorek

07:00

o zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i jej rodziny od rodziców

07:00

+ Kazimierę Marszałek w 7. dzień po śmierci

21/08/2019 Środa

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

18:00

++ Jana, Zofię Kotów od Szczepana Kota

22/08/2019 Czwartek

07:00

dziękczynno-błagalna z racji Urodzin

07:00

+ Zbigniewa Budzika od żony

18:00

ku czci świętej Rity

23/08/2019 Piątek

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

07:00

++ Jana Kotta (w 25. rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodzin Kottów, Paciorków i  Kaszubów

24/08/2019 Sobota

07:00

++ Tomasza, Aleksandra Bocheńskich, Stanisława, Eleonorę Jaworskich, Jadwigę Mendrek

07:00

++ Czesława (w 9.rocznicę śmierci), Weronikę, Adama, Stefana Sadkowskich, Janinę, Józefa, Tadeusza, Adama Sitarskich, Mariannę Bośka od Anny Sadkowskiej

16:00

Msza ślubna: Sylwia Kowalczyk - Tomasz Kuźmiński

25/08/2019 XXI Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Kościowskich

09:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Marzeny i Tadeusza Gwoździów od dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Ilony i Marcina Kusztalów o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich i dla syna

16:00

++ Mariana (w rocznicę śmierci i Wandę Gumowskich od Zofii Kaźmierczak

 

 

11-18 sierpnia 2019 roku 2019-08-10

INTENCJE MSZY ŚW. 11 - 18/08/2019

 

11/08/2019 XIX Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: o dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla s. Doroty w podziękowaniu za czas spędzony w naszej Parafii i za dzieła przez Nią podjęte

07:00

++ Józefa, Mariannę, Stanisława, Aleksandra Szewczyków, Tadeusza, Leokadię, Jerzego Januszków od Adama Januszka

09:00

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę urodzin Aleksandry Modestowicz o błogosławieństwo Boże od rodziców

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Piotra od Anny Kowalczyk

16:00

++ Aleksandrę, Mariannę, Józefa, Jana, Wandę Wieśniaków, Katarzynę, Józefa, Mariana Kołackich

12/08/2019 Poniedziałek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

13/08/2019 Wtorek

07:00

+ Tadeusza Jędrzejewskiego w rocznicę śmierci od dzieci

07:00

+ Walentynę Kornafel w 7. dzień po śmierci

14/08/2019 Środa

07:00

+ Hieronima Sobstyla w rocznicę śmierci

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

18:00

++ Zygmunta Kułakowskiego, Mariana, Krystynę Kułakowskich od Teresy Kułakowskiej

15/08/2019 Czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

07:00

o błogosławieństwo Boże dla pielgrzymów - Czcicieli Świętego Michała Archanioła, uczestniczących w pielgrzymce na Jasną Górę

07:00

++ Hieronima Sobstyla, Anielę, Józefa Sobstylów, Mariannę, Józefa Wołodków od Stanisława Sobstyla

09:00

dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Agnieszki i Kamila Kowalów o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nich i dla dzieci

11:30

za Parafian

16/08/2019 Piątek

07:00

o zdrowie dla rodziny oraz za zmarłych Piotra Czajkę, Czesława Sadkowskiego, Tadeusza, Józefa, Janinę Sitarskich od Heleny Sitarskiej

07:00

+ Jolantę Gołębiowskiej w 7. dzień po śmierci

17/08/2019 Sobota

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

07:00

+ Zofię Perendyk od Haliny Stolarczyk

18/08/2019 XX Niedziela Zwykła

07:00

++ Stefana, Kazimierę, Józefa Czubaków, Annę, Ewę Bocheńskie od Jana Czubaka

07:00

+ Piotra Wójcika od Renaty Wójcik

09:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Bernadety i Leszka Gaców z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nich i dla dzieci

09:00

dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Elizy i Mariusza Pośników z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nich i dla dzieci

11:30

dziękczynna za tegoroczne zbiory

16:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Kingi Klepacz

 

 

4-11 sierpnia 2019 roku 2019-08-03

INTENCJE MSZY ŚW. 04 - 11/08/2019

 

04/08/2019 XVIII Niedziela Zwykła

07:00

+ Barbarę Kocon od Krzysztofa Kocona

07:00

+ Mariana Praska (w rocznicę śmierci)

09:00

++ Bolesława, Agnieszkę, Stanisława Przychodzeniów od Marianny Przychodzeń

11:30

za Parafian

16:00

++ Zbigniewa, Henryka Gniadków oraz zmarłych z rodzin Gniadków i Korgulów od Bożeny Pośnik

05/08/2019 Poniedziałek

07:00

++ Ryszarda, Czesława Witczaków, Stanisławę Maciąg, Agnieszkę Szast oraz zmarłych z rodzin Witczakow i Ślizaków od Katarzyny Witczak

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

06/08/2019 Wtorek, Święto Przemienienia Pańskiego

07:00

++ Marka, Zdzisława, Helenę Musiałków, Stanisława Kozakiewicza, Paulinę, Jana, Adama Tyczyńskich, Stanisława, Amelię Stanich od Marii Musiałek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

09:00

+ Mieczysława Tomczynskiego (w 15. rocznicę śmierci) od Wandy Tomczyńskiej

18:00

++ Stanisława, Paulinę, Wiesławę, Jerzego, Helenę Błaszczyków, Stanisława Kowalskiego od Stefana Błaszczyka

07/08/2019 Środa

07:00

+ Annę Bukowską (w 4. rocznicę śmierci)

07:00

+ Zygmunta Stolarczyka od uczestników pogrzebu

18:00

+ Krzysztofa Kazimierskiego od Alicji Kazimierskiej

08/08/2019 Czwartek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników pogrzebu

18:00

o Duchu Świętym

09/08/2019 Piątek, Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), Patronki Europy

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

10/08/2019 Sobota, Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

07:00

++ Jana (w rocznicę śmierci), Janinę, Stanisława Starzyńskich oraz zmarłych z rodziny od Teresy Starzyńskiej

07:00

+ Jana Bełzowskiego (w rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodziny Bełzowskich

11/08/2019 XIX Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: o dary Ducha Świetego i błogosławieństwo Boże dla s. Doroty w podziękowaniu za czas spędzony w naszej Parafii i za dzieła przez Nią podjęte

07:00

++ Józefa, Mariannę, Stanisława, Aleksandra Szewczyków, Tadeusza, Leokadię, Jerzego Januszków od Adama Januszka

09:00

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę urodzin Aleksandry Modestowicz o błogosławieństwo Boże od rodziców

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Piotra od Anny Kowalczyk

16:00

++ Aleksandrę, Mariannę, Józefa, Jana, Wandę Wieśniaków, Katarzynę, Józefa, Mariana Kołackich

 

 

28 lipca - 4 sierpnia 2019 roku 2019-07-27

INTENCJE MSZY ŚW. 28/7 - 04/08/2019

 

28/07/2019 XVII Niedziela Zwykła

07:00

++ Mariannę, Edmunda Borowieckich od Doroty Soból

07:00

++ Tomasza, Jana Kośców od Zofii Kosiec

09:00

+ Adama Mnicha w 3. rocznicę śmierci

11:30

dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Zbigniewa i Katarzyny Wrzosków oraz w intencji dzieci

16:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubów Beaty i Karola oraz Małgorzaty i Łukasza Kowalczyków

29/07/2019 Poniedziałek

07:00

+ Helenę Klepacz od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

30/07/2019 Wtorek

07:00

+ Grzegorza Majewskiego (w rocznicę śmierci)

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników pogrzebu

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

31/07/2019 Środa

07:00

+ Zygmunta Stolarczyka od uczestników pogrzebu

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

18:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

01/08/2019 Czwartek

07:00

+ Helenę Klepacz od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

18:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

02/08/2019 Piątek

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

18:00

+ Jana Bienia (w 5. rocznicę śmierci), Jana, Eleonorę Bieniów

03/08/2019 Sobota

07:00

++ Mariannę, Józefa, Ryszarda, Kazimierza, Ewę Sytów, Mariannę Dąbrowską

07:00

+ Andrzeja Grotka od Mateusza Grotka

20:30

Msza wynagradzająca za bluźnierstwa tych, którzy starają się otwarcie zaszczepić w sercach dzieci obojętność, wzgardę, a nawet nienawiść do Niepokalanej Matki.

04/08/2019 XVIII Niedziela Zwykła

07:00

+ Barbarę Kocon od Krzysztofa Kocona

07:00

+ Mariana Praska (w rocznicę śmierci)

09:00

++ Bolesława, Agnieszkę, Stanisława Przychodniów od Marianny Przychodzeń

11:30

za Parafian

16:00

++ Zbigniewa, Henryka Gniadków oraz zmarłych z rodzin Gniadków i Korgulów od Bożeny Pośnik

 

 

21-28 lipca 2019 roku 2019-07-21

INTENCJE MSZY ŚW. 21 - 28/07/2019

 

21/07/2019 XVI Niedziela Zwykła

07:00

++ Janusza Mizerskiego w 1. rocznicę śmierci, Czesława Mizerskiego oraz zmarłych z rodzin Górków i Mizerskich

07:00

+ Halinę Wójcik (w 2. rocznicę śmierci)

09:00

dziękczynna za dar życia i o dary Ducha Świętego dla Igora od Jolanty Zielińskiej

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Piotra Wójcika

16:00

dziękczynno-błagalna w intencji dzieci, wnuków i prawnuków od Krystyny Łomży

22/07/2019 Poniedziałek, Święto Św. Marii Magdaleny

07:00

+ Zbigniewa Budzika od żony

07:00

+ Andrzeja Grotka (w 20. rocznicę śmierci)

18:00

ku czci świętej Rity

23/07/2019 Wtorek, Święto Brygidy, Patronki Europy

07:00

+ Stanisława Korgula od uczestników pogrzebu

07:00

+ Zofię Michalską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników pogrzebu

24/07/2019 Środa

07:00

++ Bolesława Jasińskiego (w 10. rocznicę śmierci), Genowefę Jasińską, Genowefę, Bronisława, Romana Kopyckich, Barbarę, Tadeusza Rzuczkowskich od Romualda Kopyckiego

07:00

++ Genowefę, Stanisława Wieśniaków, Marka Drabika, Wacława, Marię Szwarnewiczów, Jerzego Szwarnewicza

18:00

++ Annę Gruszkę, Zofię Kolasę, Tadeusza Kolasę oraz zmarłych z rodzin Gruszków i Kolasów od Janiny Dzięgielewskiej

25/07/2019 Czwartek

07:00

Intencja Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła

07:00

++ Krzysztofa, Mieczysława, Jana, Janinę, Stanisława Wójcików, Jana, Stanisławę Szewczyków

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

26/07/2019 Piątek, Odpust św. Anny

07:00

w intencji rodziny o potrzebne w łaski

07:00

++ Mariannę, Stanisława Staszałków, Józefa, Anielę Ślusarczyków od Heleny Staszałek

09:00

o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w rodzinie od Mirosławy Kowalskiej

11:30

za Parafian

16:00

+ Annę Bukowską od rodziców

27/07/2019 Sobota

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Poli Wieśniak o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej od rodziców

07:00

+ Kingę Bocheńską

07:00

+ Zygmunta Stolarczyka od uczestników pogrzebu

28/07/2019 XVII Niedziela Zwykła

07:00

++ Mariannę, Edmunda Borowieckich od Doroty Soból

07:00

++ Tomasza, Jana Kośców od Zofii Kosiec

09:00

+ Adama Mnicha w 3. rocznicę śmierci

11:30

dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Zbigniewa i Katarzyny Wrzosków oraz w intencji dzieci

16:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubów Beaty i Karola oraz Małgorzaty i Łukasza Kowalczyków

 

14-21 lipca 2019 roku 2019-07-13

INTENCJE MSZY ŚW. 14 - 21/07/2019

 

14/07/2019 XV Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: w intencji dzieci i młodzieży o Boże błogosławieństwo podczas wakacji

07:00

++ Stefanię, Stanisława Majkusiaków, Annę, Władysława Bieńkowskich od Zofii Bieńkowskiej

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia Dawida o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego

11:30

dziękczynno-błagalna w 14. rocznicę ślubu Barbary i Wojciecha Januszków

16:00

o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie od Jana Kośca

15/07/2019 Poniedziałek

07:00

+ Jerzego Bukowskiego (w 3. rocznicę śmierci) od dzieci i wnuków

07:00

++ Kazimierę, Stanisława Duraków

16/07/2019 Wtorek

07:00

++ Cecylię, Kazimierza Marcinkiewiczów, Piotra Marcinkiewicza

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

18:00

++ Jadwigę (w 3. rocznicę śmierci), Józefa Przytułów

17/07/2019 Środa

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

07:00

+ Helenę Klepacz od uczestników pogrzebu

18:00

++ Jana Bełzowskiego oraz zmarłych z rodziny, Barbarę, Ryszarda Masiulańców oraz zmarłych z rodziny

18/07/2019 Czwartek

07:00

+ Jerzego Szwarnewicza w 1. rocznicę śmierci

07:00

+ Kazimierza Leśnowolskiego od Jadwigi Leśnowolskiej

19/07/2019 Piątek

07:00

++ Józefa, Anieli, Rozali, Jerzego Jaworskich, Henryka, Katarzynę, Czesławę, Jana, Stanisława Łomżów, Krzysztofa Majkusiaka

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

20/07/2019 Sobota

07:00

++ Mariannę, Piotra Rychlickich od Jolanty Walasik

07:00

++ Jerzego Załęckiego (w 25, rocznicę śmierci), Jacka, Feliksę, Alfreda Załęckich oraz zmarłych z rodziny

17:00

Msza ślubna: Karolina Błaszczyk - Andrzej Zieliński

21/07/2019 XVI Niedziela Zwykła

07:00

++ Janusza Mizerskiego w 1. rocznicę śmierci, Czesława Mizerskiego oraz zmarłych z rodzin Górków i Mizerskich

07:00

+ Halinę Wójcik (w 2. rocznicę śmierci)

09:00

dziękczynna za dar życia i o dary Ducha Świętego dla Igora od Jolanty Zielińskiej

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Piotra Wójcika

16:00

dziękczynno-błagalna w intencji dzieci, wnuków i prawnuków

 

 

7-14 lipca 2019 roku 2019-07-07

INTENCJE MSZY ŚW. 07 - 14/07/2019

 

07/07/2019 XIV Niedziela Zwykła

07:00

++ Stanisławę, Józefa, Juliannę, Stanisława Jaworskich, Helenę, Szczepana Kosowskich od dzieci

07:00

++ Helenę Sielską (w 10. rocznicę śmierci), Stefana Sielskiego od Marii Hernik

09:00

+ Mariana Kośca w 1. rocznicę śmierci od Grażyny Wlazło

11:30

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Beaty i Dariusza Bednarków o błogosławieństwo Boże

16:00

++ Czesława, Stanisława, Genowefę, Reginę Gawrysiów, Katarzynę, Stanisława, Barbarę, Barbarę Rdzanków od Jadwigi Gawryś

08/07/2019 Poniedziałek

07:00

+ Zygmunta Stolarczyka od uczestników pogrzebu

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników pogrzebu

09/07/2019 Wtorek

07:00

+ Helenę Klepacz od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

10/07/2019 Środa

07:00

+ Zofię Michalską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Salomeę Korgul od uczestników pogrzebu

18:00

przebłagalna za grzechy do Boga Ojca

11/07/2019 Czwartek

07:00

+ Stanisława Korgula od uczestników pogrzebu

07:00

+ Helenę Klepacz od uczestników pogrzebu

18:00

o Duchu Świętym

12/07/2019 Piątek

07:00

+ Jadwigę Jaworską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

13/07/2019 Sobota

07:00

++ Janinę, Józefa Koślów od Marcina Kośli

07:00

++ Józefę, Stanisława, Mieczysława Drabików, Mariana, Krystynę Olesiaków, Halinę, Stanisława Bieniów

17:00

Msza ślubna: Milena Dryja - Arkadiusz Sygocki

14/07/2019 XV Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: w intencji dzieci i młodzieży o Boże błogosławieństwo podczas wakacji

07:00

++ Stefanię, Stanisława Majkusiaków, Annę, Władysława Bieńkowskich od Zofii Bieńkowskiej

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia Dawida o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego

11:30

dziękczynno-błagalna w 14. rocznicę ślubu Barbary i Wojciecha Januszków

16:00

o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie od Jana Kośca

 

 

« 1 2 3
...
24 »
Menu