Zachęta 30, 26-650 Przytyk
(48) 618 00 83 /

Aktualności

Informacje parafialne

„Odnów nas, Boże, i daj nam
„Odnów nas, Boże, i daj nam zbawienie” List pasterski na I Niedzielę Adwentu   Adwent to czas radosnego oczekiwania na spotkanie z Chrystusem Panem. Słowo „adwent”pochodzi od łacińskiego czasownika „advenio – przychodzę, przybywam”. Tym, który przychodzi jest Zbawiciel ... więcej

Galeria

Porządek Mszy świętych

Niedziela i Święta: 07:00, 09:00, 11:30, 16:00
Święta zniesione: 07:00, 09:00, 17:00
Dni powszednie: 07:00
(maj, czerwiec, październik: 7:00 i 18:00)
Środa: 7:00, 18:00
Nabożeństwa majowe i różańcowe: 17.30
Nabożeństwo czerwcowe: po Mszy świętej o godz. 18.00 
Sakrament pokuty

Codziennie - 15 min. przed Mszą św.

Intencje mszalne

29 listopada - 6 grudnia 2020 roku 2020-11-28

INTvENCJE MSZY ŚW. 29/11 - 06/12/2020

 

29/11/2020 I Niedziela Adwentu

07:00

++ Stanisława, Helenę Klepaczów, Stanisława Kołodziejczyka, Annę, Jerzego Bukowskich oraz zmarłych z rodzin Klepaczów i Kotwiłów od Haliny Kołodziejczyka

07:00

++ Paulinę, Bolesława, Kazimierza, Stanisława Trzeciaków, Teresę Raciniewską od Wiesławy Wojtysiak

09:00

+ Jacka Majewskiego

09:00

+ Stanisława Podymniaka (w 14. rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodzin Rogulskich i Podymniaków

11:30

dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Sylwestra Starzyńskiego o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

16:00

za dusze w czyśćcu cierpiące

16:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

30/11/2020 Poniedziałek Święto św. Andrzeja Apostoła

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

+ Jacka Majewskiego

07:45

+ Franciszka Narożnika w 30. dzień po śmierci

01/12/2020 Wtorek

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

+ Jacka Majewskiego

02/12/2020 Środa

07:00

+ Jacka Majewskiego

07:00

+ Andrzeja Wójcika w 1. rocznicę śmierci

17:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

03/12/2020 Czwartek Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego

07:00

+ Jacka Majewskiego

07:00

++ Stanisława (w rocznicę śmierci), Różę, Józefa, Jerzego Grabowskich, Mariannę, Aleksandra, Andrzeja Ślizaków od Stanisławy Grabowskiej

17:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

17:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

04/12/2020 Piątek

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

+ Jacka Majewskiego

17:00

+ Mieczysława Drabika w 2. rocznicę śmierci od Marty Drabik

05/12/2020 Sobota

07:00

+ Jacka Majewskiego

07:00

++ Michała Janowskiego (w 2. rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodzin Janowskich i Gmyrków

07:45

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

06/12/2020 II Niedziela Adwentu

07:00

++ Mariannę, Mariana Turlińskich, Zofię, Franciszka Szczęśniaków od Aliny Szczęśniak

07:00

+ Konrada Korgula od OSP Suków

09:00

++ Wandę, Mariana Gumowskich, Danutę, Czesław Kaźmierczaków

11:30

za Parafian

16:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

16:00

+ Jacka Majewskiego

 

 

22-29 listopada 2020 roku 2020-11-21

INTENCJE MSZY ŚW. 22 - 29/11/2020

 

22/11/2020 Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

07:00

+ Janusza Mizerskiego

07:00

+ Piotra Wójcika od Renaty Wójcik

09:00

dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę urodzin Barbary Drabik o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 40. rocznicę ślubu Ewy i Piotra Kotów o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich oraz ich dzieci i wnuków

16:00

ku czci świętej Rity

16:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

23/11/2020 Poniedziałek

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:30

+ Tadeusza Sobstyla w 7. dzień po śmierci

24/11/2020 Wtorek Wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

07:00

++ Krzysztofa Wieśniaka (w 2. rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodzin Wieśniaków, Szubińskich, Czubaków i Majchrzaków

07:30

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

25/11/2020 Środa

07:00

Intencja Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła: za zmarłe Siostry, zmarłych z rodzin Sióstr, dobroczyńców i wychowanki

07:30

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

17:00

+ Jana Walasika od Arkadiusza Walasika

26/11/2020 Czwartek

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

+ Jacka Majewskiego

27/11/2020 Piątek

07:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Magdaleny o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

07:00

+ Jacka Majewskiego

07:30

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

28/11/2020 Sobota

07:00

+ Jacka Majewskiego

07:00

++ Stanisława, Pawła, Mariannę, Władysława Kotwiłów, Helenę Urbanek, Józefa, Czesławę oraz zmarłych z rodziny Wojtysiaków od Krystyny Kotwiły

07:30

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

29/11/2020 I Niedziela Adwentu

07:00

++ Stanisława, Helenę Klepaczów, Stanisława Kołodziejczyka, Annę, Jerzego Bukowskich oraz zmarłych z rodzin Klepaczów i Kotwiłów od Haliny Kołodziejczyk

07:00

++ Paulinę, Bolesława, Kazimierza, Stanisława Trzeciaków, Teresę Raciniewską od Wiesławy Wotysiak

09:00

+ Jacka Majewskiego

09:00

+ Stanisława Podymniaka (w 14. rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodzin Rogulskich i Podymniaków

11:30

dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Sylwestra Starzyńskiego o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

16:00

za dusze w czyśćcu cierpiące

16:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

 

 

15-22 listopada 2020 roku 2020-11-14

INTENCJE MSZY ŚW. 15 - 22/11/2020

 

15/11/2020 XXXIII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 15. rocznicę ślubu Moniki i Marcina o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich i dla ich dzieci

07:00

+ Gertrudę Lesiak (w 4. rocznicę śmierci) od dzieci

09:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Joanny i Łukasza Górów o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Pauliny Starzyńskiej i Igi Adamczyk o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

16:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

16:00

++ Adama, Cezarego, Kazimierza, Juliana Józefę Szczepanowskich, Jana, Józefa, Józefę, Zofię Majewskich, Elżbietę, Roberta Żywczyków od Janiny Szczepanowskiej

16/11/2020 Poniedziałek

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

17/11/2020 Wtorek

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

18/11/2020 Środa

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

++ Zofię, Józefa Patynowskich, Zofię, Jana Jurkowskich oraz zmarłych z rodzin

17:00

++ Jana Sowińskiego (w rocznicę śmierci), Marię Sowińską oraz zmarłych z rodziny

19/11/2020 Czwartek

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

++ Bogdana Łęckiego (w 1. rocznicę śmierci), Mariannę, Antoniego Skrzypczyńskich

20/11/2020 Piątek

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

+ Feliksa Witaska oraz zmarłych z rodzin Witasków i Warulików od Jadwigi Warulik

21/11/2020 Sobota

07:00

 

07:00

++ Genowefę, Stanisława, Jana Wieczorków, Mariana Rogulskiego od Heleny Rogulskiej

+ Konrada Korgula od pracowników Hugo Boss

07:30

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

22/11/2020 Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

07:00

+ Janusza Mizerskiego

07:00

+ Piotra Wójcika od Renaty Wójcik

09:00

dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę urodzin Barbary Drabik o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 40. rocznicę ślubu Ewy i Piotra Kotów o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich oraz ich dzieci i wnuków

16:00

ku czci świętej Rity

16:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

 

 

8-15 listopada 2020 roku 2020-11-07

INTENCJE MSZY ŚW. 08 - 15/11/2020

 

08/11/2020 XXXII Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: Helenę Soból, Helenę Kowalską, Celinę Sulisz, Stanisławę Grotek

07:00

++ Ewę, Henryka, Mieczysława Czajkowskich o Grażyny Janowskiej

09:00

++ Halinę, Czesława, Mariannę, Mariana Wójcików

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Mateusza Mnicha o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

w intencji Księdza Sławomira z racji Imienin o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

16:00

+ Annę Kowalczyk w rocznicę śmierci od Marcina Kowalczyka

09/11/2020 Poniedziałek, Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

++ Jana, Helenę, Włodzimierza, Helenę, Józefa, Mariana Błaszczyków, Franciszka, Rozalię Bukowskich, Jana, Władysławę, Stefana Urbańskich

10/11/2020 Wtorek, Wspomnienie św. Leona Wielkiego

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

++ Mariana, Józefa, Władysława, Janinę Rogulskich, Genowefę, Stanisława, Jana Wieczorków, Jadwigę Czerwik, Mariannę, Józefa Gwizd, Grzegorza Lesiaka

11/11/2020 Środa, Wspomnienie św. Marcina z Tours

07:00

+ Jacka Czajkę

07:00

+ Jacka Majewskiego

09:00

za Ojczyznę

17:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

12/11/2020 Czwartek, Wspomnienie św. Jozafata

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

++ Stanisława, Juliannę, Edwarda, Zdzisława Zielińskich i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące od wnuków

17:00

o Duchu Świętym

13/11/2020 Piątek, Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna – pierwszych polskich męczenników

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

+ Stanisława Gmyrka

14/11/2020 Sobota

07:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

07:00

+ Kingę Bocheńską od Marty Bocheńskiej

15/11/2020 XXXIII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w15. rocznicę ślubu Moniki i Marcina o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich i dla ich dzieci

07:00

+ Gertrudę Lesiak (w 4. rocznicę śmierci) od dzieci

09:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Joanny i Łukasza Górów o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Pauliny Starzyńskiej i Igi Adamczyk o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

16:00

+ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego

16:00

++ Adama, Cezarego, Kazimierza, Juliana Józefę Szczepanowskich, Jana, Józefa, Józefę, Zofię Majewskich, Elżbietę, Roberta Żywczyków od Janiny Szczepanowskich

 

 

1-8 listopada 2020 roku 2020-10-31

INTENCJE MSZY ŚW. 01 - 08/11/2020

 

01/11/2020 Uroczystość Wszystkich Świętych

07:00

++ Irenę, Jana, Włodzimierza, Jerzego, Antoniego, Weronikę Wieczorków, Wandę, Henryka, Teodozję Wielochów, Krystynę, Waldemara Markwatów, Jadwigę Kostrzewa, za dziadków Wieczorków, Witczaków, Koślów, Wielochów

07:00

++ Mieczysława Bocheńskiego, Zdzisława Walaska oraz zmarłych dzidków i babcie od Bernadety Walasek

09:00

++ Mirosława, Stanisława Bastów, Walentynę, Stanisława Kornaflów, dziadków, pradziadków, rodziców chrzestnych oraz zmarłych z rodziny od Bernadety Basty

11:30

za Parafian

16:00

++ Jana, Henryka, Józefa Białczaków, Aleksandrę, Jana Młynarskich od Teodory Młynarskiej

02/11/2020 Poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

07:00

++ Ryszarda, Czesława Witczaków, Agnieszkę Szast, Stanisławę Maciąg oraz zmarłych z rodzin Ślizaków i Witczaków

07:00

+ Tadeusza Gromskiego w 1. rocznicę śmierci

09:00

za dusze w czyśćcu cierpiące od Anny Kowalczyk

09:00

++ zmarłych z rodzin Komorowskich, Musiałków, Kowalików od Zofii Kowalik

11:30

++ Annę, Jerzego, Jana, Karola Bukowskich

17:00

++ Mariannę, Stanisława, Józefa Patynowskich, Wiktora Gacę oraz zmarłych z rodziny Patynowskich

03/11/2020 Wtorek

07:00

++ Waldemara Turka (w 6.rocznicę śmierci), Józefę, Janinę Wlazłów, Zofię, Mariana Turków od Joanny Turek

07:00

++ Józefę, Piotra, Zenona, Leszka Kośców, Mariannę, Jana, Władysława, Zbigniewa Drabików od Krystyny Drabik

17:00

++ Piotra, Salomeę, Józefa, Stanisława Korgulów oraz zmarłych z rodzin Krasowskich i Boryczków od Natalii Krasowskiej

04/11/2020 Środa Wspomnienie św. Karola Boromeusza

07:00

++ Jana, Janinę, Mieczysława, Krzysztofa Wójcików, Jna, Stanisławę Szewczyków

07:00

++ Tomasza, Antoninę, Józefa, Krystynę Bochyńskich, Mariana, Anastazję, Franciszka Gruszczyńskich, Józefę Jędrzejczyk, Antoniego Wosztyla, Janinę Słomkę

17:00

++ Zofię, Edwarda Domagalskich od Agaty Górki

17:00

+ Andrzeja Tomasika w 7. dzień po śmierci

05/11/2020 Czwartek

07:00

++ Stanisława Kiljańskiego (w rocznicę śmierci), Stanisława, Krzysztofa Mików oraz zmarłych z rodziny Jachów i Mików

07:00

+ Zofię, Bogusława Fundowiczów

17:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

17:00

w intencji Księdza Sławomira z racji Imienin o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej od Grup Złotej Róży

06/11/2020 Piątek

07:00

+ Szczepana Kośca w 10. rocznicę śmierci od Jana i Krystyny Kośców

07:00

++ Stanisława, Helenę, Zdzisława, Zofię Mizerskich

17:00

++ zmarłych członków Kółka Żywego Różańca - Podgajek Wschodni

17:00

+ Franciszka Narożnika w 7. dzień po śmierci

07/11/2020 Sobota

07:00

++ zmarłych z rodzin Rychlickich i Kowalczyków od Anny Kowalczyk

07:00

++ Zofię, Mariana, Waldemara Turków, Tadeusza, Genowefę, Jana Gromskich, Janinę, Jana, Józefa, Helenę Wlazłów oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

17:00

++ Genowefę, Bolesława Jasińskich, Kazimierę, Władysława Rdzanków, Barbarę, Tadeusza Rzuczkowskich od Marianny Jasińskiej

17:00

+ Annę Kot w 30. dzień po śmierci

08/11/2020 XXXII Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła - za zmarłe Czcicielki Świętego Michała Archanioła: Helenę Soból, Helenę Kowalską, Halinę Sulisz, Stanisławę Grotek

07:00

++ Ewę, Henryka, Mieczysława Czajkowskich od Grażyny Janowskiej

09:00

++ Halinę, Czesława, Mariannę, Mariana Wójcików

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Mateusza Mnicha o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

w intencji Księdza Sławomira z racji Imienin o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

16:00

+ Annę Kowalczyk w rocznicę śmierci od Marcina Kowalczyka

 

 

25 października - 1 listopada 2020 roku 2020-10-24

INTENCJE MSZY ŚW. 25/10 - 01/11/2020

25/10/2020 XXX Niedziela Zwykła

 

07:00

Intencja Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła: za zmarłych spowiedników, kapelanów, rekolekcjonistów i dobroczyńców Zgromadzenia

 

07:00

++ Stanisława (w 9. rocznicę śmierci), Teofilę Stefańczyków, Stefanię, Andrzeja Białczaków, Stanisława Wójcika od Teresy Korczak

 

09:00

++ Irenę Domagałę, Franciszka Sowę od Elżbiety Błaszczyk

 

11:30

dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę ślubu Janiny i Jana Kaszubów o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

 

16:00

+ Józefa Białczaka (w rocznicę śmierci) od dzieci

 

26/10/2020 Poniedziałek

 

07:00

za dusze w czyśćcu cierpiące od Ewy Gromskiej

 

07:00

+ Jana Chłopeckiego w rocznicę śmierci od Kazimiery Sadkowskiej

 

18:00

++ Jana, Sławomira Błaszczyków od Katarzyny Błaszczyk

 

27/10/2020 Wtorek

 

07:00

+ Tadeusza Setę od żony i dzieci

 

18:00

++ Tadeusza Bednarka, Józefa, Antoniego Bednarka od Stanisława Bednarka

 

28/10/2020 Środa Święto Św. Św. Szymona i Juty Tadeusza Apostołów

 

07:00

++ Jacka, Pawła Firlejów, zmarłych z Firlejów i Prasków od Jadwigi Firlej

 

07:00

+ Tadeusza Jesionka od Grażyny Wlazło

 

18:00

++  Józefa Patynowskiego (w 16. rocznicę śmierci), Wiktora Gacę

 

29/10/2020 Czwartek

 

07:00

+ Zofię Fundowicz (w 1. rocznicę śmierci)

 

07:00

+ Romana Dzięgielewskiego w 30. dzień po śmierci

 

18:00

+ Mariannę Soból w 5. rocznicę śmierci od syna z rodziną i córki z rodzina

 

30/10/2020 Piątek

 

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Zofii i 7. roku urodzin Jana o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

 

18:00

++ Tomasza, Jana, Stanisławę, Piotra Suwalskich, Józefa Wieśniaka, Marka Szewczyka

 

31/10/2020 Sobota

 

07:00

o zdrowie i szczęśliwą operację

 

07:00

++ Alojzego Drabika, Marię, Maksymiliana Czajków

 

18:00

+ zmarłych członków z Kółka Żywego Różańca z Podgajka Zachodniego

 

01/11/2020 Uroczystość Wszystkich Świętych

 

07:00

++ Irenę, Jana, Włodzimierza, Jerzego, Antoniego, Weronikę Wieczorków, Wandę, Henryka, Teodozję Wielochów, Krystynę, Waldemara Markwatów, Jadwigę Kostrzewa, za dziadków Wieczorków, Witczaków, Koślów, Wielochów

 

07:00

++ Mieczysława Bocheńskiego, Zdzisława Walaska oraz zmarłych dziadków i babcie od Bernadety Walasek

 

09:00

++ Mirosława, Stanisława Bastów, Walentynę, Stanisława Kornaflów, dziadków, pradziadków, rodziców chrzestnych oraz zmarłych z rodziny od Bernadety Basty

 

11:30

za Parafian

 

16:00

++ Jana, Henryka, Józefa Białczaków, Aleksandrę, Jana Młynarskich od Teodory Młynarskiej

 

 

18-25 października 2020 roku 2020-10-17

INTENCJE MSZY ŚW. 18 - 25/10/2020

18/10/2020 XXIX Niedziela Zwykła

 

07:00

++ Aleksandrę, Wandę, Krzysztofa Wieśniaków od Teofila Wieśniaka

 

09:00

w intencji członków Kółka Żywego Różańca z Osiedla Słoneczna-Kwiatowa o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

 

09:00

dziękczynno-błagalna w 15. rocznicę ślubu Iwony i Romana Bartosiaków o zdrowie, błogosławieństwo Boże  i opiekę Matki Bożej dla nich oraz ich dzieci

 

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Justyny i Rafała Jarmułów od rodziców

 

16:00

++ Józefa, Leokadię Mnichów, Reginę, Stanisława Strzelców od Elżbiety Stani

 

19/10/2020 Poniedziałek

 

07:00

o zdrowie dla Andrzeja

 

18:00

dziękczynno-błagalna w 19. rocznicę ślubu Elizy i Roberta Warmiaków o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich oraz ich dzieci

 

20/10/2020 Wtorek Wspomnienie św. Jana Kantego

 

07:00

++ Mariannę, Helenę Kowalskich

 

07:00

+ Annę Kot w 7. dzień po śmierci

 

18:00

++ Irenę, Jana Wdowczyków, Stefanię, Ignacego, Adama, Ruty Czogałów od Bety Kośli

 

21/10/2020 Środa

 

07:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Agaty i Roberta Sobstylów o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci

 

07:00

+ Annę Drabik w 30. dzień po śmierci

 

18:00

dziękczynno-błagalna w intencji wnuków Małgorzaty i Jana o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

 

22/10/2020 Czwartek Wspomnienie św. Jana Pawła II

 

07:00

+ Zbigniewa Budzika (w 2. rocznicę śmierci)

 

18:00

ku czci świętej Rity

 

23/10/2020 Piątek

 

07:00

+ Janinę A. Dzięgielewską od uczestników pogrzebu

 

18:00

++ Genowefę, Józefa, Tomasza Konopków, Mariannę, Józefa, Edwarda Jakubiaków od Wandy Konopki

 

24/10/2020 Sobota

 

07:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Doroty i Jerzego Czajków o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich oraz ich dzieci

 

16:00

Msza ślubna: Edyta Pankowska - Marek Wrzesień

 

18:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę 1. ślubu Piotra i Klaudii Bujskich o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

 

25/10/2020 XXX Niedziela Zwykła

 

07:00

++ Stanisława (w 9. rocznicę śmierci), Teofilę Stefanczyków, Stefanię, Andrzeja Białczaków, Stanisława Wójcika od Teresy Korczak

 

09:00

++ Irenę Domagałę, Franciszka Sowę od Elżbiety Błaszczyk

 

11:30

dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę ślubu Janiny i Jana Kaszubów o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

 

16:00

+ Józefa Białczaka (w rocznicę śmierci) od dzieci

 

 

11-18 października 2020 roku 2020-10-10

INTENCJE MSZY ŚW. 11 - 18/10/2020

 

11/10/2020 XXVIII Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: w intencji Czcicieli Świętego Michała Archanioła oraz ich rodzin

07:00

+ Stanisława Oparcika w 20. rocznicę śmierci od Doroty Stani

09:00

dziękczynno-błagalna w 15. rocznicę ślubu Doroty i Tomasza Patynowskich o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla nich i dla ich dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w 4. rocznicę ślubu Mileny i Łukasza Tomczyków o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej oraz w intencji Oliwii w 1. rocznicę urodzin

16:00

dziękczynno-błagalna w 5. rocznicę ślubu Pauliny i Krzysztofa Turków o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej

12/10/2020 Poniedziałek

07:00

++ Mariannę, Stanisława Zeszutów, Jana, Helenę Kopyckich

07:00

+ Aleksandrę Kosior od Ewy

18:00

dziękczynno-błagalna w intencji dzieci i wnuków

13/10/2020 Wtorek Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego

07:00

++ Mariannę, Andrzeja, Waldemara Chłopeckich, Janinę, Józefa Koślów od córki i siostry

07:00

+ Mariana Pietrasika od żony Janiny i córki Ireny Sety

18:00

++ Stanisława Janowskiego, Natalię, Antoniego Lipców, Marię Kwiatkowską oraz zmarłych  rodzin Janowskich, Kowalczyków, Owczarków i Gmyrków

14/10/2020 Środa

07:00

dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Agaty i Sławomira Wójcików o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich oraz ich dzieci

18:00

++ Janinę, Jana, Franciszka Wójcików, Agnieszkę, Stanisława Przychodzenia od Marianny Przychodzeń

15/10/2020 Czwartek Wspomnienie św. Teresy od Jezusa

07:00

++ Mariannę Majkusiak (w 8. rocznicę śmierci), Antoniego, Krzysztofa, Cezarego, Jadwigę Majkusiaków, Teresę Pakos, Marcina, Stefanię, Zdzisława Henryka Bąków od Anny Bąk

18:00

+ Jadwigę Michalec

16/10/2020 Piątek Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

07:00

+ Jana, Stanisława, Stanisławę Nowakowskich, Janinę, Józefa, Tadeusza, Andrzeja Sitarskich, Janusza Gruszkę, Teresę Gruszkę

18:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Marzeny i Andrzeja o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich oraz ich dzieci

17/10/2020 Sobota Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

07:00

+ Aleksandrę Kosior w 2. rocznicę śmierci od Anny

18:00

dziękczynno-błagalna w 75. rocznicę urodzin Marii Wójcik o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej od córek

18/10/2020 XXIX Niedziela Zwykła

07:00

++ Aleksandrę, Wandę, Krzysztofa Wieśniaków od Teofila Wieśniaka

09:00

 

09:00

w intencji członków Kółka Żywego Różańca z Osiedla Słoneczna-Kwiatowa o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

dziękczynno-błagalna w 15. rocznicę ślubu Iwony i Romana Bartosiaków o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich oraz ich dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Justyny i Rafała Jarmułów od rodziców

16:00

++ Józefa, Leokadię Mnichów, Reginę, Stanisława Strzelców od Elżbiety Stani

 

 

4-11 października 2020 roku 2020-10-03

INTENCJE MSZY ŚW. 04 - 11/10/2020

 

04/10/2020 XXVII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 35. rocznicę ślubu Teresy i Roberta Korczaków o zdrowie i błogosławieństwo Boże

07:00

++ Józefa, Irenę Kowalskich, Danielę, Jerzego Chłopeckich

09:00

w intencji dzieci, wnuków i prawnuków z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej od Marianny Drabik

11:30

dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę ślubu Krystyny i Henryka Wójcików z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej

16:00

++ Mariannę Gawin (w rocznicę śmierci), Bolesława i Józefa Gawinów

05/10/2020 Poniedziałek Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

07:00

w intencji s. Michaeli z racji Imienin o zdrowie i potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże

18:00

+ Tadeusza Wardę (w rocznicę śmierci)

06/10/2020 Wtorek

07:00

+ Annę Drabik od pracowników DPS Radom

18:00

++ Franciszka, Antoninę, Wacława, Stanisława, Ewę, Bolesława Wlazłów, Zygmunta, Franciszka, Leszka, Stanisława, Zygmunta Gulińskich

07/10/2020 Środa Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

07:00

+ Zofię Jabłońską od uczestników pogrzebu

18:00

dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Tomasza i Katarzyny Warulików o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla nich i dla córek

08/10/2020 Czwartek

07:00

+ Zofię Bukowską od uczestników pogrzebu

18:00

o Duchu Świętym

09/10/2020 Piątek

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Jana Czubaka o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej od rodziców

07:00

+ Krzysztofa Pyzarę w 3. rocznicę śmierci od żony

18:00

++ za zmarłych członków Koło Żywego Różańca Przytyk - Rynek

18:00

+ Mieczysława Tomczyńskiego od Wandy Tomczyńskiej

10/10/2020 Sobota

07:00

+ Stefana Mnicha od dzieci

07:00

++ Jana, Sylwestra Religów w 4. rocznicę śmierci

17:00

Msza ślubna: Justyna Odrobińska - Sebastian Wojtyniak

18:30

++ Jana Kowalika, Józefa Patynowskiego od Marty Patynowskiej

11/10/2020 XXVIII Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: w intencji Czcicieli Świętego Michała Archanioła oraz ich rodzin

07:00

+ Stanisława Oparcika w 20. rocznicę śmierci od Doroty Stani

09:00

dziękczynno-błagalna w 15. rocznicę ślubu Doroty i Tomasza Patynowskich o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla nich i dla ich dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w 4. rocznicę ślubu Mileny i Tomasza Tomczyków o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej oraz w intencji Oliwii w 1. rocznicę urodzin

16:00

dziękczynno-błagalna w 5. rocznicę ślubu Pauliny i Krzysztofa o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej

 

 

27 września - 4 października 2020 roku 2020-09-26

INTENCJE MSZY ŚW. 27/9 - 04/10/2020

 

27/09/2020 XXVI Niedziela Zwykła

07:00

++ Jana, Helenę Makowskich, Józefę, Józefa, Stanisława Puszków od Jana Puszki

07:00

++ Stanisława, Wacławę, Józefa Kiełbasów oraz zmarłych z rodzin Dalbiaków, Rybaków, Firlejów i Malczewskich

09:00

++ Bożenę Armentowicz, Stanisława Mikę (w rocznicę śmierci), Krzysztofa Mikę

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Pawła i Darii Rychlickich

16:00

+ Piotra Jasińskiego (w rocznicę śmierci)

28/09/2020 Poniedziałek

07:00

o zdrowie i potrzebne łaski oraz Boże błogosławieństwo dla s. Serafiny

29/09/2020 Wtorek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

07:00

+ Annę Drabik w 7. dzień po śmierci

07:00

++ Stanisławę, Henryka Rychlickich oraz zmarłych z rodzin Herników i Rychlickich

18:00

w intencji Zgromadzenia Sióstr Świętego Michała Archanioła

30/09/2020 Środa Wspomnienie św. Hieronima

07:00

+ s. Mirosławę Walkosz

18:00

+ Ewę Chłopecką (w rocznicę śmierci), Adama Wołczyńskiego

01/10/2020 Czwartek  Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

07:00

+ Romana Dzięgielewskiego w 7. dzień po śmierci

18:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

02/10/2020 Piątek Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

07:00

+ Janinę Alicję Dzięgielewską od uczestników pogrzebu

18:00

++ Ks. Prałata Kazimierza Markowskiego oraz zmarłych członków Koło Żywego Różańca z Oblasu

03/10/2020 Sobota

07:00

w intencji Leny z racji Pierwszej Komunii Świętej

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Oliwii i Sebastiana Reszków o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

18:00

++ Mariana, Stanisławę, Władysława, Jana, Alicję, Paulinę, Stanisława Rychlickich, Władysława Wójcika, Jana, Helenę Kowalików, Teresę Świątkowską od Janiny Rychlickiej

04/10/2020 XXVII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 3. rocznicę ślubu Teresy i Roberta Korczaków o zdrowie i błogosławieństwo Boże

07:00

++ Józefa, Irenę Kowalskich, Danielę, Jerzego Chłopeckich

09:00

w intencji dzieci, wnuków i prawnuków z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej od Marianny Drabik

11:30

dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę ślubu Krystyny i Henryka Wójcików z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej

16:00

++ Mariannę Gawin (w rocznicę śmierci), Bolesława i Józefa Gawinów

 

1 2 3 4
...
29 »
Menu