Zachęta 30, 26-650 Przytyk
(48) 618 00 83 /

Aktualności

Informacje parafialne

"Eucharystia. Rodzina" - List pasterski
Eucharystia. Rodzina   List pasterski na I Niedzielę Adwentu 2019 roku   1. Boże słowo, które dzisiaj rozważamy, akcentuje prawdę o Jezusie Chrystusie, który jest centrum historii zbawienia. Prorok Izajasz, urodzony w 765 roku przed Chrystusem, zapowiada w I Czytaniu Mesjasza ... więcej

Galeria

Porządek Mszy świętych

Niedziela i Święta: 07:00, 09:00, 11:30, 16:00
Święta zniesione: 07:00, 09:00, 17:00
Dni powszednie: 07:00
(maj, czerwiec, październik: 7:00 i 18:00)
Środa: 7:00, 18:00
Nabożeństwa majowe i różańcowe: 17.30
Nabożeństwo czerwcowe: po Mszy świętej o godz. 18.00 
Sakrament pokuty

Codziennie - 15 min. przed Mszą św.

Intencje mszalne

26 stycznia - 2 lutego 2020 roku 2020-01-26

INTENCJE MSZY ŚW. 26/1 - 02/02/2020

 

26/01/2020 III Niedziela Zwykła

07:00

o zdrowie dla Janiny od dzieci

07:00

++ Adama Wołczyńskiego (w rocznicę śmierci), Ewę Chłopecką

09:00

w intencji Leona w 2. rocznicę urodzin o błogosławieństwo Boże

11:30

za Parafian

16:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Anny i Kazimierza Kowalczyków o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

27/01/2020 Poniedziałek

07:00

+ Janinę Szymańską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

07:00

+ Annę Mikulską od uczestników pogrzebu

28/01/2020 Wtorek

07:00

++ Adama, Henryka Pośników

07:00

+ Janinę Szymańską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Setę od uczestników pogrzebu

29/01/2020 Środa

07:00

+ Zofię Felisiak od uczestników pogrzebu

07:00

+ Bogdana Łęckiego od uczestników pogrzebu

17:00

++ Jana Bełzowskiego oraz zmarłych z rodziny, Barbarę, Ryszarda Masiulańców oraz zmarłych z rodziny

30/01/2020 Czwartek

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

07:00

+ Andrzeja Wójcika od uczestników pogrzebu

07:00

+ Zofię Drążkiewicz od uczestników pogrzebu

31/01/2020 Piątek

07:00

++ Bolesława, Leokadię Sieków, Bronisławę, Stanisława, Mariusza Drabików oraz zmarłych z rodzin Sieków i Korgulów od Marianny Drabik

07:00

+ Andrzeja Wieśniaka od uczestników pogrzebu

07:00

+ Wiesława Kosonoga od uczestników pogrzebu

01/02/2020 Sobota

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Setę od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

02/02/2020 Święto Ofiarowania Pańskiego

07:00

++ Andrzeja, Teresę, Marka Jesionków

07:00

++ Zofię, Mariana, Waldemara Turków, Tadeusza, Genowefę, Jana Gromskich oraz zmarłych z rodziny Wlazłów

09:00

++ Stefanię, Annę, Jana Gniadków, Marię, Dariusza, Henryka Szkurłatów, Stanisławę, Józefa Krzosów oraz zmarłych z rodzin Gniadków i Jastrzębskich

11:30

dziękczynno-błagalna o Boże błogosławieństwo i macierzyńską opiekę Matki Bożej dla rodziny

16:00

++ Stanisława, Anielę, Helenę, Józefa, Stefana, Jacka Firlejów oraz zmarłych z rodzin Firlejów, Pośników i Kiełbasów od Haliny Firlej

 

 

 

19-26 stycznia 2020 roku 2020-01-19

INTENCJE MSZY ŚW. 19 - 26/01/2020

 

19/01/2020 II Niedziela Zwykła

07:00

++ Wacławę (w 10. rocznicę śmierci), Józefa Kiełbasów od Stanisława Kiełbasy

07:00

++ Henryka Kowalczyka, Mariana Rychlickiego

09:00

++ Janinę, Józefa, Łucję, Stanisława, Szczepana Kośców, Wacława, Genowefę Zgutków od Jana Kośca

11:30

za Parafian

16:00

dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i macierzyńską opiekę Matki Bożej dla rodziny od Bernadetty Basty

20/01/2020 Poniedziałek

07:00

+ Wiesława Kosonoga w 30. dzień po śmierci

07:00

+ Zofię Drążkiewicz od uczestników pogrzebu

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

21/01/2020 Wtorek

07:00

+ Alinę Wróblewską od Kazimierza Kowalczyka

07:00

+ Janinę Szymańską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Annę Mikulską od uczestników pogrzebu

22/01/2020 Środa

07:00

++ Karolinę Frynas w 15. rocznicę śmierci od dzieci, wnuków i prawnuków

07:00

+ Tadeusza Setę od uczestników pogrzebu

17:00

ku czci świętej Rity

23/01/2020 Czwartek

07:00

+ Janinę Szymańską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Zofię Felisiak od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

24/01/2020 Piątek

07:00

+ Janinę Szymańską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Bogdana Łęckiego od uczestników pogrzebu

07:00

+ Andrzeja Wójcika od uczestników pogrzebu

25/01/2020 Sobota Nawrócenie Świętego Pawła Apostoła

07:00

Intencja Zgromadzenia Sióstr Michalitek: + s. Honoratę Stachowicz

07:00

+ Andrzeja Wieśniaka od uczestników pogrzebu

07:00

+ Zofię Drążkiewicz od uczestników pogrzebu

16:00

Msza ślubna: Marta Łomża - Dariusz Zima

26/01/2020 III Niedziela Zwykła

07:00

o zdrowie dla Janiny od dzieci

07:00

++ Adama Wołczyńskiego (w rocznicę śmierci), Ewę Chłopecką

09:00

w intencji Leona w 2. rocznicę urodzin o błogosławieństwo Boże

11:30

za Parafian

16:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Anny i Kazimierza Kowalczyków o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

 

 

12-19 stycznia 2020 roku 2020-01-12

INTENCJE MSZY ŚW. 12 - 19/01/2020

 

12/01/2020 Niedziela Chrztu Pańskiego

07:00

+ Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Zofię Fundowicz

07:00

++ Jana, Zofię Kotów od Andrzeja Kota

09:00

++ Teofilę (w 4. rocznicę śmierci), Stanisława Stefańczyków, Genowefę, Tadeusza Korczaków od Teresy Korczak

11:30

w intencji rodziny, za dzieci, wnuczki i prawnuczki o zdrowie i błogosławieństwo Boże od Kazimiery Mizerskiej

16:00

++ Juliannę, Józefa Kośców, Mariannę, Wacława Majkusiaków, za babcie i dziadków od Barbary Majkusiak

13/01/2020 Poniedziałek

07:00

++ Kazimierę, Józefa Kościowskich, Wiktora Grelę

07:00

+ Zofię Felisiak od uczestników pogrzebu

07:00

+ Annę Mikulską od uczestników pogrzebu

14/01/2020 Wtorek

07:00

+ Włodzimierza Błaszczyka w 6. rocznicę śmierci

07:00

+ s. Imeldę Muchę

07:00

+ Alinę Wróblewską w 7. dzień po śmierci

15/01/2020 Środa

07:00

+ Mariana Rogulskiego od Heleny Rogulskiej

07:00

++ Genowefę (w 21. rocznicę śmierci), Bronisława Kopyckich, Genowefę, Bolesława Jasińskich, Barbarę, Tadeusza Rzuczkowskich, Romana Kopyckiego od Romualda Kopyckiego

17:00

+ Jerzego Kucharczyka

16/01/2020 Czwartek

07:00

+ Janinę Szymańską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Alinę Wróblewską od pracowników Gminnej Spółdzielni

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

17/01/2020 Piątek

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

07:00

++ Zofię i Stanisława Kozyrów w rocznicę śmierci

07:00

+ Tadeusza Setę od uczestników pogrzebu

18/01/2020 Sobota

07:00

+ Mirosława Bastę od Bernadetty Basty

07:00

+ Kingę Bocheńską w rocznicę śmierci od Marty Bocheńskiej

07:00

+ Wiesława Kosonoga od mieszkańców Osiedla Kwiatowa-Słoneczna

19/01/2020 II Niedziela Zwykła

07:00

++ Wacławę (w 10. rocznicę śmierci), Józefa Kiełbasów od Stanisława Kiełbasy

07:00

++ Henryka Kowalczyka, Mariana Rychlickiego

09:00

++ Janinę, Józefa, Łucję, Stanisława, Szczepana Kośców, Wacława, Genowefę Zgutków od Jana Kośca

11:30

za Parafian

16:00

dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i macierzyńską opiekę Matki Bożej dla rodziny od Bernadetty Basty

 

5-12 stycznia 2020 roku 2020-01-04

INTENCJE MSZY ŚW. 05 - 12/01/2020

 

05/01/2020 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji rodziny od Aliny Szczęśniak

07:00

+ Aleksandrę Kosior od Anny

09:00

+ Włodzimierza Sobola w rocznicę śmierci

11:30

za Parafian

11:30

o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla ks. Sylwestra z racji Imienin

16:00

+ Stanisława Kowalika w rocznicę śmierci od Zofii Kowalik

06/01/2020 Poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego

07:00

++ Ryszarda, Czesława Witczaków, Stanisławę Maciąg, Agnieszkę Szast oraz zmarłych z rodzin Witczaków i Ślizaków

07:00

++ Michała, Katarzynę Skonecznych, Stanisławę, Andrzeja, Jana, Helenę Grotków

09:00

+ Stanisława Mikulskiego w 1. rocznicę śmierci

11:30

za Parafian

16:00

++ Feliksa Witaska, Danutę Witasek oraz zmarłych z rodzin Witasków i Dygantów od Marii Witasek

07/01/2020 Wtorek

07:00

++ Helenę, Józefa Religów, Stanisławę, Józefa Ciborów, Marię, Józefa Tyczyńskich

07:00

+ Janinę Szymańską od Zuzanny i Stanisława Głowackich

07:00

+ Natalię Romanowską od Czcicieli Świętego Michała Archanioła

08/01/2020 Środa

07:00

+ Wiesława Kosonoga od Sióstr Michalitek

07:00

+ Janinę Szymańską w 30. dzień po śmierci

17:00

++ Władysława, Kazimierę Rdzanków, Genowefę, Bolesława Jasińskich, Barbarę, Tadeusza Rzuczkowskich od Marianny Jasińskiej

09/01/2020 Czwartek

07:00

+ Wiesława Kosonoga

07:00

+ Zofię Drążkiewicz w 30. dzień po śmierci

17:00

o Duchu Świętym

10/01/2020 Piątek

07:00

+ Andrzeja Wieśniaka w 30. dzień po śmierci

07:00

+ Bogdana Łęckiego od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

11/01/2020 Sobota

07:00

+ Wiesława Kosonoga od mieszkańców Osiedla Kwiatowa-Słoneczna

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Setę od uczestników pogrzebu

12/01/2020 Niedziela Chrztu Pańskiego

07:00

+ Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Zofię Fundowicz

07:00

++ Jana, Zofię Kotów od Andrzeja Kota

09:00

++ Teofilę (w 4. rocznicę śmierci), Stanisława Stefańczyków, Genowefę, Tadeusza Korczaków od Teresy Korczak

11:30

w intencji rodziny, za dzieci, wnuczki i prawnuczki o zdrowie i błogosławieństwo Boże od Kazimiery Mizerskiej

16:00

++ Juliannę, Józefa Kośców, Mariannę, Wacława Majkusiaków, za babcie i dziadków od Barbary Majkusiak

 

 

29 grudnia 2019 roku - 5 stycznia 2020 roku 2019-12-29

INTENCJE MSZY ŚW. 29/12/2019 - 05/01/2020

 

29/12/2019 Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

07:00

++ Jadwigę, Stanisława, Wiesława, Ryszarda Walasików

09:00

++ Mariannę, Józefa, Jarosława, Macieja Rychlickich, Tomasza Drabika

11:30

za Parafian

16:00

dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże w Nowym Roku od Zofii Gulińskiej

30/12/2019 Poniedziałek

07:00

+ Tadeusza Setę od uczestników pogrzebu

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

07:00

+ Wiesława Kosonoga w 7 dzień po śmierci

31/12/2019 Wtorek

07:00

+ Bogdana Łęckiego od uczestników pogrzebu

07:00

+ Zofię Felisiak od uczestników pogrzebu

17:00

dziękczynna za rok 2019

01/01/2020 Środa

07:00

+ Zofię Drążkiewicz od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Setę od uczestników pogrzebu

09:00

+ Mieczysława Tomczyńskiego

11:30

za Parafian

16:00

++ Zygmunta, Jana Lerchów, Jana, Genowefę Lerchów oraz dziadków z obydwu stron od Natalii Lerch

02/01/2020 Czwartek

07:00

+ Walentynę Kornafel

07:00

+ Andrzeja Wójcika od uczestników pogrzebu

17:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

17:00

o Boże błogosławieństwo dla Ks. Sylwestra z racji Imienin od Grup Złotej Róży

03/01/2020 Piątek

07:00

+ Adama Puszkę od mieszkańców Osiedla

07:00

++ Danielę, Jerzego Chłopeckich, Irenę, Józefa Kowalskich

17:00

++ Danutę, Henryka, Małgorzatę Pośników, Władysławę, Mieczysława Trzeciaków oraz zmarłych z rodzin Firlejów i Pośników od Bożeny Pośnik

04/01/2020 Sobota

07:00

++ Janinę, Łucję, Józefa, Stanisława, Szczepana Kośców

07:00

++ Weronikę, Władysława Mikulskich, Jana Skomorowskiego od Krystyny Skomorowskiej

07:00

+ Kazimierza Korgula w 30. dzień po śmierci od rodziny

05/01/2020 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji rodziny od Aliny Szczęśniak

07:00

+ Aleksandrę Kosior od Anny

09:00

+ Włodzimierza Sobola w rocznicę śmierci

11:30

za Parafian

11:30

o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla ks. Sylwestra z racji Imienin

16:00

+ Stanisława Kowalika w rocznicę śmierci od Zofii Kowalik

 

 

22-29 grudnia 2019 roku 2019-12-22

INTENCJE MSZY ŚW. 22 - 29/12/2019

 

22/12/2019 IV Niedziela Adwentu

07:00

+ Zbigniewa Budzika od żony

07:00

++ Mariana, Juliannę, Jana Prasków, Władysławę, Jana Sobolów

09:00

+ Józefa Białczaka

09:00

++ Stanisława, Jana, Juliannę Woźniaków, Stefana, Karolinę, Józefa Rogulskich oraz zmarłych z rodzny od Kazimiery Woźniak

11:30

za Parafian

16:00

ku czci świętej Rity

23/12/2019 Poniedziałek

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Józefa (w rocznicę śmierci), Jerzego, Stanisława Grabowskich

07:00

++ Jana, Mariannę, Stanisława Pośników oraz zmarłych z rodznów od Janiny Pośnik

24/12/2019 Wtorek

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Jana, Franciszka, Paulinę, Mariannę, Stanisława Chłopeckich, Juliannę, Jana, Wandę, Mariana, Ryszarda, Irenę Prasków od Haliny Chłopeckiej

07:00

+ Jacka Klepacza od Janiny Klepacz

25/12/2019 Środa – BOŻE NARODZENIE

 

za Parafian

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Zofię Drążkiewicz od uczestników pogrzebu

09:00

++ Stanisława, Halinę Kurowskich, Stanisława, Władysławę Mikulskich, Zofię, Stanisława Skomorowskich, Jerzego Szwarnewicza

09:00

+ Zofię Felisiak od uczestników pogrzebu

11:30

dziękczynno-błagalna o Boże prowadzenie i dary Ducha Świętego dla dzieci: Magdaleny, Daniela, Weroniki, Rafała i wnuka Józefa

26/12/2019 Czwartek – św. Szczepana, pierwszego męczennika

07:00

+ Szczepana Kośca od Marioli Kosiec

07:00

++ Zofię i Bogusława Fundowiczów

09:00

++ Jadwigę, Józefa Zawiszów od Ewy Kszczotek

11:30

 

16:00

++ Katarzynę, Zenona, Grzegorza Jędrzejczyków od rodziny Krzyszewskich

27/12/2019 Piątek

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

07:00

++ Stanisława Rękawika w 1. rocznicę śmierci, Katarzynę, Stanisława, Barbarę Wlazłów od rodziny

07:00

+ Waldemara Sulisza

28/12/2019 Sobota

07:00

++ Stanisława (w rocznicę śmierci), Janinę, Jana Starzyńskich, Jana, Mariannę Starzyńskich od Teresy Starzyńskiej

07:00

+ Annę Mikulską w 30. dzień po śmierci

07:00

+ Bogdana Łęckiego od uczestników pogrzebu

29/12/2019 Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

07:00

++ Jadwigę, Stanisława, Wiesława, Ryszarda Walasików

09:00

++ Mariannę, Józefa, Jarosława, Macieja Rychlickich, Tomasza Drabika

11:30

za Parafian

16:00

dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże w Nowym Roku od Zofii Gulińskiej

 

 

15-22 grudnia 2019 roku 2019-12-15

INTENCJE MSZY ŚW. 15 - 22/12/2019

 

15/12/2019 III Niedziela Adwentu

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

09:00

++ Józefa, Franciszkę, Włodzimierza, Władysława, Jerzego, Helenę Sobolów, Franciszka, Stanisławę Leśnowolskich, Mariannę Ciechowicz od Wandy Soból

11:30

za Parafian

16:00

++ Juliannę, Mieczysława Giedyków, Stanisława, Janinę Kaczmarskich, Annę, Jana Sobczaków od Marka Giedyka

16/12/2019 Poniedziałek

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Bogdana Łęckiego w 30. dzień po śmierci

07:00

+ Janinę Szymańską w 7 dzień po śmierci

17/12/2019 Wtorek

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Jana, Irenę, Jacka Czajków, Jana, Alfredę Bełzowskich

18/12/2019 Środa

07:00

za chorych

07:00

+ Józefa Białczaka

17:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

19/12/2019 Czwartek

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Andrzeja Wieśniaka w 7. dzień po śmierci

07:00

+ Tadeusza Setę od uczestników pogrzebu

20/12/2019 Piątek

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Walentynę Kornafel od uczestników pogrzebu

09:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

17:00

+ Władysławę Gacę w 1. rocznicę śmierci od córek

21/12/2019 Sobota

09:00

++ Mariana (w rocznicę smierci) i Mariannę Turlińskich od Aliny Szcęśniak

09:00

++ Władysławę, Jana, Mariana, Stanisława, Jolantę, Krystynę Sobolów, Mariana Praska oraz zmarłych z rodziny Sobolów od Mariaanny Domagalskiej

11:30

+ Józefa Białczaka

11:30

+ Zofię Drążkiewicz w 7. dzień po śmierci

16:00

++ Grażynę (w 15. rocznicę śmierci), Wincentego Ślusarczyków

22/12/2019 IV Niedziela Adwentu

07:00

+ Zbigniewa Budzika od żony

07:00

++ Mariana, Juliannę, Jana Prasków, Władysławę, Jana Sobolów

09:00

+ Józefa Białczaka

09:00

++ Stanisława, Jana, Juliannę Woźniaków, Stefana, Karolinę, Józefa Rogulskich oraz zmarłych z rodziny od Kazimiery Woźniak

11:30

za Parafian

16:00

ku czci świętej Rity

 

 

8-15 grudnia 2019 roku 2019-12-08

INTENCJE MSZY ŚW. 08 - 15/12/2019

 

08/12/2019 II Niedziela Adwentu

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Tadeusza Gromskiego

09:00

++ Wandę (w rocznicę śmierci), Mariana Gumowskich, Danutę, Czesława Każmierczaków od Zofii Kaźmierczak

11:30

w intencjach modlących się w Jerychu Różańcowym oraz w intencjach Jerycha Różańcowego

16:00

+ Zofię Fundowicz

16:00

+ Mieczysława Drabika w 1. rocznicę śmierci od żony dzieci i wnuków

09/12/2019 Poniedziałek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Jana Wlazło, Helenę Kaczmarek

17:00

+ Stanisława Tarasińskiego

10/12/2019 Wtorek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Mariannę Kowalczyk w 2. rocznicę śmierci

11/12/2019 Środa

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Walentynę Kornafel od uczestników pogrzebu

17:00

+ Andrzeja Paska w 2.rocznicę śmierci od żony

12/12/2019 Czwartek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

17:00

o Duchu Świętym

13/12/2019 Piątek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Andrzeja Wójcika w 7. dzień po śmierci

14/12/2019 Sobota

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Józefa Franciszkę Kowalskich

07:00

++ Janinę, Marię, Ignacego Michalskich, Teodozję Chmielewską

15/12/2019 III Niedziela Adwentu

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Tadeusza Gromskiego od uczestników pogrzebu

09:00

++ Józefa, Franciszkę, Włodzimierza, Władysława, Jerzego, Helenę Sobolów, Franciszka, Stanisławę Leśnowolskich, Mariannę Ciechowicz od Wandy Soból

11:30

za Parafian

16:00

++ Juliannę, Mieczysława Giedyków, Stanisława, Janinę Kaczmarskich, Annę, Jana Sobczaków od Marka Giedyka

 

 

1-8 grudnia 2019 roku 2019-11-30

INTENCJE MSZY ŚW. 01 - 08/12/2019

 

01/12/2019 I Niedziela Adwentu

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia dla Sylwestra o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

11:30

o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marysi w 5. rocznicę urodzin i Hani w 3. rocznicę urodzin Pudzinowskie od babci

16:00

++ za zmarłych członków Kółka Żywego Różańca - Przytyk, Rynek

02/12/2019 Poniedziałek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Tadeusza Gromskiego w 30. dzień po śmierci

03/12/2019 Wtorek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Stanisława (w rocznicę śmierci), Jerzego, Różę, Józefa Grabowskich, Mariannę, Aleksandra, Andrzeja Ślizaków

04/12/2019 Środa

07:00

za Służbę Zdrowia o światło Ducha Świętego dla lekarzy

07:00

+ Zofię Fundowicz

17:00

+ Józefa Białczaka

17:00

++ Stefana, Jadwigę Jaworskich, Władysława, Kazimierę Kocińskich, Józefa Kalitę, Katarzynę, Stefana Bielików, Wacława Kubiaka

05/12/2019 Czwartek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Michała Janowskiego w 1. rocznicę śmierci

17:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

06/12/2019 Piątek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Zofię Felisiak w 30. dzień po śmierci

17.00

17:00

+ Annę Mikulską w 7. dzień po śmierci

o zdrowie dla Dominika

07/12/2019 Sobota

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

+ Walentynę Kornafel od uczestników pogrzebu

08/12/2019 II Niedziela Adwentu

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Tadeusza Gromskiego

09:00

++ Wandę (w rocznicę śmierci), Mariana Gumowskich, Danutę, Czesława Kaźmierczaków od Zofii Kaźmierczak

11:30

w intencjach modlących się w Jerychu Różańcowym oraz w intencjach Jerycha Różańcowego

16:00

+ Zofię Fundowicz

16:00

+ Mieczysława Drabika w 1. rocznicę śmierci od żony dzieci i wnuków

 

 

24 listopada - 1 grudnia 2019 roku 2019-11-23

INTENCJE MSZY ŚW. 24/11 - 01/12/2019

 

24/11/2019 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

07:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Adama i Beaty Zarychtów

07:00

++ Stanisława, Helenę Klepaczów, Stanisława Kołodziejczyka, Annę, Jerzego Bukowskich oraz za zmarłych z rodzin Klepaczów i Kotów od Haliny Kołodziejczyk

09:00

++ Paulinę, Bolesława, Kazimierza Trzeciaków, Teresę Rawiniewską od Wiesławy Wojtysiak

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Damiana Wójcika od rodziców

16:00

+ Zofię Fundowicz

16:00

+ Józefa Kwietnia w rocznicę śmierci

25/11/2019 Poniedziałek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

Intencja Zgromadzenia Sióstr Michalitek: + s. Wojciechę Sołtysiak

07:00

+ Adama Puszkę od uczestników pogrzebu

26/11/2019 Wtorek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Tadeusza Setę w 30. dzień po śmierci

07:00

+ Józefa Białczaka

27/11/2019 Środa

07:00

w intencji wszystkich wspólnot modlitewnych naszej Parafii

07:00

+ Zofię Fundowicz

17:00

+ Józefa Białczaka

17:00

++ Krzysztofa Wieśniaka (w 1.rocznicę śmierci), Aleksandrę Wieśniak, Wandę Romanowską od Bożeny Wieśniak

28/11/2019 Czwartek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Władysława, Zofię, Jerzego, Halinę, Piotra Kołtunowiczów, Elżbietę, Wojciecha Wesołowskich, Mieczysława, Feliksę, Kazimierę Włodarczyków od Józefa Kołtunowicza

29/11/2019 Piątek

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Stanisława Podymniaka (w 13. rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodzin Podymniaków i Rogulskich od Haliny Podymniak

30/11/2019 Sobota

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

07:00

++ Stanisława, Pawła, Mariannę, Władysława Kotwiłów, Helenę Urbanek, Józefa, Czesławę oraz zmarłych z rodziny Wojtysiaków od Krystyny Kotwiły

07:00

++ Józefa, Cecylię Mnichów od Pawła Mnicha

01/12/2019 I Niedziela Adwentu

07:00

+ Zofię Fundowicz

07:00

+ Józefa Białczaka

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia dla Sylwestra o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

11:30

o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marysi w 5. rocznicę urodzin i Hani w 3. rocznicę urodzin Pudzianowskie od babci

16:00

++ za zmarłych członków Kółka Żywego Różańca - Przytyk, Rynek

 

 

1 2 3 4
...
25 »
Menu