Zachęta 30, 26-650 Przytyk
(48) 618 00 83 /

Aktualności

Informacje parafialne

"Eucharystia. Rodzina" - List pasterski
Eucharystia. Rodzina   List pasterski na I Niedzielę Adwentu 2019 roku   1. Boże słowo, które dzisiaj rozważamy, akcentuje prawdę o Jezusie Chrystusie, który jest centrum historii zbawienia. Prorok Izajasz, urodzony w 765 roku przed Chrystusem, zapowiada w I Czytaniu Mesjasza ... więcej

Galeria

Porządek Mszy świętych

Niedziela i Święta: 07:00, 09:00, 11:30, 16:00
Święta zniesione: 07:00, 09:00, 17:00
Dni powszednie: 07:00
(maj, czerwiec, październik: 7:00 i 18:00)
Środa: 7:00, 18:00
Nabożeństwa majowe i różańcowe: 17.30
Nabożeństwo czerwcowe: po Mszy świętej o godz. 18.00 
Sakrament pokuty

Codziennie - 15 min. przed Mszą św.

Intencje mszalne

13-19 lipca 2015 r. 2015-07-12

 

PONIEDZIAŁEK, 13 LIPCA

7.00  ++ Annę Witczak, Franciszka, Kamilę, Franciszka, Agnieszkę Witczaków, Kamilę Kowalską, Józefa i Jana Kowalskich, Mariannę Kolanowską, Stefaię, Józefa Czajków od Janusza Czajki

 

WTOREK, 14 LIPCA

7.00 ++ Stefana, Stanisława Majkusiaków od Zofii Bieńkowskiej

7.30  ++ Katarzynę, Stanisława, Barbarę Rdzanków, Genowefę, Stanisława, Reginę Gawrysiów od Jadwigi Gawryś

 

ŚRODA, 15 LIPCA

7.00  + Sławomira Firleja w 1. rocznicę śmierci

7.30  + Cezarego Majkusiaka w 30. dzień po śmierci

18.00 dziękczynno-błagalna w 3. rocznicę ślubu Marleny i Kamila Tomalów

 

CZWARTEK, 16 LIPCA

7.00  ++ Marię, Edwarda, Stanisława, Tomasza Snopczyńskich, Edwarda i Tadeusza Hanke od Jadwigi Hanke

18.00 dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Pauliny i Pawła Lisów

 

PIĄTEK, 17 LIPCA

7.00 + Kazimierza Leśnowolskiego w rocznicę śmierci

7.30  o dar nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr Michalitek

 

SOBOTA, 18 LIPCA

7.00 ++ Tadeusza, Janinę i Jana Pakuła od Agnieszki Pakuła

7.30  ++ Barbarę, Ryszarda Masiulańców, Jana oraz zmarłych z rodziny Bełzowskich

18.00 Msza ślubna: Agnieszka Mizerska – Karol Szymański

 

 

NIEDZIELA, 19 LIPCA

 

7.00 ++ Janinę, Józefa Kośców, Józefa Łomżę

9.00  dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Barbary i Wojciecha Januszków oraz w intencji dzieci

11.30 o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie od Jana Kośca

16.00 ++ Irenę, Mariana Sikorów

 

Intencje mszalne 6-12 lipca 2015 r. 2015-07-04

INTENCJE MSZALNE 

6-12 LIPCA 2015 ROKU

 

PONIEDZIAŁEK, 6 LIPCA

7.00  w intencji rodziny od Anny Bocheńskiej

 

WTOREK, 7 LIPCA

7.00 ++ Józefę, Stanisława Drabików, Krystynę, Mariana Olesiaków, Halinę, Stanisława Bieniów od Marty Drabik

 

ŚRODA, 8 LIPCA

7.00  + Piotra Wójcika od uczestników pogrzebu

18.00 ++ Helenę, Zdzisława Musiałków oraz zmarłych z rodziny Musiałków od Krystyny Musiałek

 

CZWARTEK, 9 LIPCA

7.00  ++ Helenę Wziątek w rocznicę śmierci, Stanisława Wziątka od Zdzisława Wziątka

 

PIĄTEK, 10 LIPCA

7.00  ++ Mariannę, Jana Woźniaków, Tomasza, Aleksandra Bocheńskich, Halinę, Jana Radomskich od Marzeny Woźniak

 

SOBOTA, 11 LIPCA

7.00 w intencji dzieci, wnuków i prawnuczki od Krystyny Łomży

17.00 Msza ślubna: Izabela Grabowska – Adam Grygiel

 

 

NIEDZIELA, 12 LIPCA

 

7.00 o błogosławieństwo Boże w rodzinie od Zofii Małek

7.00  + s. Szymonę od Czcicieli Świętego Michała Archanioła

9.00  dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę ślubu Doroty i Janusza Mizerskich oraz w intencji dzieci

11.30 dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Eweliny i Pawła Kotlimowskich

16.00 dziękczynno-błagalna w 38. rocznicę ślubu Marianny i Antoniego Domagalskich

27 czerwca-3 lipca 2016 r. 2016-06-26

INTENCJE MSZY ŚW. 27/6 - 03/07/2016

27/06/2016 Poniedziałek

 

07:00

++ Jerzego (w rocznicę śmierci), Stanisława, Różę, Józefa Grabowsskich, Mariannę, Aleksandra, Andrzeja Ślizaków od Stanisławy Grabowskiej

 

07:00

++ Natalię, Władysława Domagalskich, Władysławę, Jana, Stanisława, Mariana Sobolów oraz zmarłych z rodziny od Marianny Domagalskiej

 

07:00

++ Władysławę Stolarczyk, Katarzynę Dygant od Marii Witasek

 

18:00

++ Władysława Drabika od Kazimiery Drabik

 

28/06/2016 Wtorek

 

07:00

+ Jana Miechowicza od Izabeli Witkowskiej

 

07:00

++ Jana, Stefana, Kazimierę Strzałkowskich, Stanisławę, Józefa Jeżaków od Elżbiety Strzałkowskiej

 

07:00

+ Jana Religę w 7. dzień po śmierci

 

18:00

++ Eugeniusza, Mariannę, Władysława Rożków, Stanisławę, Jana, Józefa Sokołowskich, Wandę i Czesława Jabłońskich od Danuty Jabłońskiej

 

18:00

+ Henryka Felisiaka w 30. dzień po śmierci

 

29/06/2016 Środa, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

 

07:00

++ Józefę, Piotra, Zenona Kośców, Mariannę, Jana, Władysława, Zbigniewa Drabików od Krystyny Drabik

 

07:00

++ Jana Bukowskiego (w 2. rocznicę śmierci), Annę Bukowską oraz zmarłych z rodzin Bukowskich i Drabików od Jerzego Bukowskiego

 

09:00

++ Piotra i Mariannę Rychlickich od Kazimiery Sroki

 

18:00

++ zmarłych z rodziny Retmantowiczów od Marii Przychodzeń

 

30/06/2016 Czwartek

 

07:00

++ Zygmunta Drabika, Stanisławę, Józefa Drabików, Mariannę, jana Bukowskich od Jadwigi Drabik

 

07:00

++ Jana Bukowskiego (w rocznicę śmierci), Annę Bukowską oraz zmarłych z rodzin Bukowskich i Tkaczyków od Zygmunta Bukowskiego

 

18:00

++ Paulinę, Stanisława Błaszczyków oraz zmarłych z rodziny od Stefana Błaszczyka

 

01/07/2016 Piątek

 

07:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Agnieszki i Roberta Bełzowskich

 

07:00

++ Krzysztofa Mikę (w 1. rocznicę śmierci), Stanisława Mikę

 

07:00

+ Kazimierę Wojtysiak w 1. rocznicę śmierci

 

18:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Marka i Joanny oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci

 

02/07/2016 Sobota

 

07:00

dzękczynno-błagalna w intencji rodziny od Bogusławy Bartos

 

07:00

dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Barbary i Krzysztofa Barszczów

 

18:00

dziękczynno-błagana w 25. rocznicę ślubu Stanisława i Jadwigi Podymniaków

 

20:30

Msza wynagradzająca za zniewagi przeciwko Dziewictwu Najświętszej Maryi Panny

 

03/07/2016 XIV Niedziela Zwykła

 

07:00

dziękczynno-błagalna w 16. rocznicę ślubu Urszuli i Grzegorza Pankowskich oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci

 

07:00

+ Jana Bukowskiego w rocznicę śmierci od Jerzego Bukowskiego

 

09:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Anny i Piotra Kazimierskich od Marianny Loby

 

11:30

za Parafian

 

16:00

dziękczynno-błagalna w 26. rocznicę ślubu Alicji i Daniela Bojanowiczów

 

Intencje mszalne: 28 czerwca - 5 lipca 2015 r. 2015-06-27

PONIEDZIAŁEK, 29 CZERWCA

7.00     + Jana Bukowskiego w 1. rocznicę śmierci

7.00     + Helenę Wziątek w 1. rocznicę śmierci

9.00     + Piotra Skomorowskiego i Katarzynę Kapturską od Olgi Skomorowskiej

18.00   ++ Paulinę, Stanisława oraz zmarłych z rodziny Błaszczyków od Stefana Błaszczyka

18.00   + Katarzynę Jędrzejczyk w 4 rocznicę śmierci od Mirosłąwa i Elżbiety Krzyszewskich

WTOREK, 30 CZERWCA

7.00     ++ Józefa, Piotra, Zenona Kośców, Mariannę, Jana, Władysława, Zbigniewa Drabików

7.00     ++ Jerzego, Krzysztofa, Tadeusza, Joannę Subczyńskich, Jana, Zofię, Stanisława. Józefa Drabików

18.00   + Józefa Patynowskiego

18.00   ++ Edwarda Mizerskiego od Koła Gospodyń Wiejskich z Górek

ŚRODA, 1 LIPCA

7.00     + Krzysztofa Mikę w 9. rocznicę śmierci

7.00     dziękczynno-błagalna w 15. rocznicę ślubu Urszuli i Grzegorza Pankowskich

18.00   ++ Jana Jesionka, Helenę i Kazimierza Jesionków od Marana Jesionka

18.00   ++ Tadeusza i Edwarda Hanke od Jadwigi Hanke

CZWARTEK, 2 LIPCA

7.00     ++ Julię, Wandę, Władysława, Zbigniewa i Stanisława Gumowskich od Mariana Gumowskiego

7.00     ++ Mariannę, Józefa, Bolesława, Władysława Drążkiewiczów, Bolesława Drabika

18.00   o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

18.00   + Zygmunta Drabika w 30. dzień po śmierci

PIĄTEK, 3 LIPCA

7.00     + Stefana Mnicha

7.00     ++ Jan, Stefana Strzałkowskich, Stanisławę, Józefa Jerzaków od Elżbiety Strzałkowskiej

18.00   ++ Bronisławę, Andrzeja, Tadeusza Prasków od Anny Odrobińskiej

SOBOTA, 4 LIPCA

7.00     ++ Andrzeja, Zofię Dudków od Haliny Majewskiej

7.00     ++ Mariannę Gaca, Annę, Stanisława Gaców, Mariannę, Mateusza Gaców, Katarzynę, Aleksandra Majkusiaków od Henryki Wójcik

17.00   Msza ślubna: Anna Błaszczyk-Piotr Kazimirski

18.00   Msza ślubna: Małgorzata Witkowska-Piotr Górski

20.30   Msza na przebłaganie za zniewagi przeciwko Dziewictwu Maryi

NIEDZIELA, 5 LIPCA

7.00     ++ Janinę, Stefana, Józefę, Antoniego Kołodziejczyków, Rozalię, Andrzeja Kowalczyków, Annę Drabik od Lucyny Drabik

9.00     ++ Stanisławę, Józefa, Juliannę, Stanisława, Wacława Jaworskich, Helenę, Szczepana Kosowskich

11.30   dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Aleksandry Kosowskiej

16.00   ++ Krystynę Krawczyk oraz zmarłych z rodzin Nowaków, Krawczyków i Wlazłów od Marzeny Nowak

 

2-9 grudnia 2018 roku 2018-12-01

INTENCJE MSZY ŚW. 02 - 09/12/2018

 

02/12/2018 I Niedziela Adwentu

07:00

+ Aleksandrę Kosior od Anny

07:00

+ Janusza Mizerskiego

09:00

+ Józefa Popiela (w 7. rocznicę śmierci) od Urszuli Masłowskiej

11:30

dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Hani i Marysi Pudzianowskich

16:00

++ Kazimierza i Marię Traczyków i zmarłych z rodziny od wnuków

03/12/2018 Poniedziałek

07:00

+ Janusza Mizerskiego

07:00

++ Stanisława (w rocznicę śmierci), Jerzego, Różę, Józefa Grabowskich, Mariannę, Aleksandra, Andrzeja Ślizaków

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

04/12/2018 Wtorek

07:00

+ Janusza Mizerskiego

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

07:00

+ Józefa Białczaka od uczestników pogrzebu

05/12/2018 Środa

07:00

+ Janusza Mizerskiego

07:00

07:00

+ Józefa Białczaka od uczestników pogrzebu

+ Krzysztofa Wieśniaka w 7. dzień po śmierci

17:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

06/12/2018 Czwartek

07:00

+ Janusza Mizerskiego

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

17:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

07/12/2018 Piątek

07:00

+ Janusza Mizerskiego

07:00

+ Zbigniewa Budzika od uczestników pogrzebu

17:00

+ Aleksandrę Kosior od Parafialnego Zespołu Caritas

08/12/2018 Sobota – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

07:00

+ Janusza Mizerskiego

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

09:00

+ Józefa Białczaka od uczestników pogrzebu

11:30

do Matki Bożej o opiekę nad rodziną od Anny Kowalczyk

16:00

+ Romana Błaszczyka (w 2. rocznicę śmierci), Zofię, Jana Suwalskich od Wiesławy Błaszczyk i dzieci

09/12/2018 II Niedziela Adwentu

07:00

Intencja Czciciela Świętego Michała Archanioła: w intencji rodzin, o dobre przeżycie oczekiwania na przyjście Jezusa

07:00

++ Mariana i Mariannę Turlińskich od Aliny Szczęśniak

09:00

++ Wandę, Mariana Gumowskich, Danutę, Czesława Kaźmierczaków od Zofii Kaźmierczak

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Jakuba Mikulskiego

16:00

dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę urodzin Jolanty od dzieci

16:00

+ Janusza Mizerskiego

 

 

17-23 października 2016 r. 2016-10-16

INTENCJE MSZY ŚW. 17 - 23/10/2016

17/10/2016 Poniedziałek

 

07:00

o dar nowych powołań do Sióstr Michalitek

 

07:00

+ Sylwestrę Religę w 7. dzień po smierci

 

18:00

dziękczynno-błagalna w 23. rocznicę ślubu Marzeny i Jerzego Rychlickich oraz w intencji dzieci

 

18/10/2016 Wtorek

 

07:00

dziękczynno-błagalna w 8. rocznicę ślubu Agaty i Roberta Sobstylów oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci

 

07:00

++ Janinę, Helenę, Edwarda Bilskich od Heleny Staszałkek

 

18:00

dziękczynno-błagalna o błogosławieństwo Boże w rodzinie od Barbary Majkusiak

 

19/10/2016 Środa

 

07:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Dominika Wołowca od rodziców

 

07:00

+ Mariannę Soból w 1. rocznicę śmierci

 

18:00

++ Ryszarda, Jana, Antoninę Witkowskich oraz zmarłych z rodzin Rumieńczyków, Małków i Kotowiczów od Janiny Witkowskiej

 

20/10/2016 Czwartek

 

07:00

++ Mariannę, Helenę Kowalskie

 

07:00

++ Mariannę, Wacława Wąsików, Stefana, Jana, Janinę, Mieczysława Stolarczyków od Jadwigi Stolarczyk

 

18:00

dziękczynno-błagalna w 15. rocznicę ślubu Elizy i Roberta Warmiaków

 

21/10/2016 Piątek

 

07:00

+ Feliksa Witaska oraz zmarłych z rodzin Witasków i Dygantów od Jadwigi Warulik

 

18:00

++ Tomasza, Jana, Stanisławę, Piotra Suwalskich, Józefa Wieśniaka od Barbary Wieśniak

 

18:00

+ Zenonę Kosiec w 1. rocznicę śmierci od Beaty Małek

 

22/10/2016 Sobota

 

07:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Doroty i Jerzego oraz o błogosłwieństwo Boże dla dzieci

 

07:00

+ Ewę Chłopecką w 1. rocznicę śmierci

 

18:00

ku czci świętej Rity

 

18:00

o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków za wstawiennictwem św. Jana Pawła II od Anny Kowalczyk

 

23/10/2016 XXX Niedziela Zwykła

 

07:00

++ Stanisława Stefańczyka w 5. rocznicę śmierci, Teofilę Stefańczyk, Stefanię, Andrzeja Białczaków, Jana, Annę Stefańczyków, Stanisława Budzika od Teresy Korczak

 

07:00

+ Tadeusza Bednarka od Stanisława Bednarka

 

09:00

++ Otolię i Mariana Bieniasów od córki Elżbiety

 

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Martyny Pankowskiej

 

16:00

dziękczynno-błagalna w 17. rocznicę ślubu Ewy i Bogdana Muchów oraz w intencji dzieci

 

16:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Anny i Marcina Kacprzyckich

 

14-20 grudnia 2015 roku 2015-12-12

 

PONIEDZIAŁEK, 14 GRUDNIA

7.00   ++ Józefa, Franciszkę Kowalskich od Mirosławy Kowalskiej

7.00   + Jadwigę Górkę (Msza gregoriańska nr 23)

7.00   + Bolesława Przychodzenia (Msza gregoriańska nr 20)

WTOREK, 15 GRUDNIA

7.00   + Jana Czajkę, Alfredę i Jana Bełzowskich oraz zmarłych z rodzin Czajków, Bełzowskich i Jaworskich od Agnieszki Bełzowskiej

7.00   + Jadwigę Górkę (Msza gregoriańska nr 24)

7.00   + Bolesława Przychodzenia (Msza gregoriańska nr 21)

ŚRODA, 16 GRUDNIA

7.00   + Piotra Wójcika

7.00   + Jadwigę Górkę (Msza gregoriańska nr 25)

7.00   + Bolesława Przychodzenia (Msza gregoriańska nr 22)

17.00 ++ Janinę, Marię, Ignacego Michalskich, Teodozję Chmielewską od Marty Bocheńskiej

CZWARTEK, 17 GRUDNIA

7.00   o dar nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr Michalitek

7.00   + Edwarda Hanke od Jadwigi Hanke

9.00   + Bolesława Przychodzenia (Msza gregoriańska nr 23)

17.00 + Jadwigę Górkę (Msza gregoriańska nr 26)

PIĄTEK, 18 GRUDNIA

7.00   + Jadwigę Górkę (Msza gregoriańska nr 27)

7.00   + Bolesława Przychodzenia (Msza gregoriańska nr 24)

9.00   + Helenę Kaczmarek (w 4. rocznicę śmierci)

17.00 + Mariannę Soból

SOBOTA, 19 GRUDNIA

9.00   ++ Józefa, Franciszkę, Stanisława, Bogdana, Józefa, Władysława, Jerzego, Włodzimierza Sobolów

9.00   dziękczynno-błagalna w intencji rodziny od Ewy Bocheńskiej

11.30 + Jadwigę Górkę (Msza gregoriańska nr 28)

11.30 + Bolesława Przychodzenia (Msza gregoriańska nr 25)

16.00 ++ Adama Jabłońskiego, Romana Jabłońskiego od Ewy Jabłońskiej
NIEDZIELA, 20 GRUDNIA

7.00   ++ Józefa, Franciszkę, Władysława, Włodzimierza, Jerzego, Stanisława, Bogdana, Józefa Sobolów, Mariannę Ciechowicz od Wandy Soból

7.00   + Bolesława Przychodzenia (Msza gregoriańska nr 26)

9.00   + Piotra Wójcika

11.30 za Parafian

16.00 + Jadwigę Górkę (Msza gregoriańska nr 29)

 

« 1
...
21 22 23 24
Menu