Zachęta 30, 26-650 Przytyk
(48) 618 00 83 /

Aktualności

Informacje parafialne

SŁOWO PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI
SŁOWO PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI PRZED WYBORAMI PARLAMENTARNYMI (2019)   Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie, Zbliżające się wybory parlamentarne są dla mnie sposobnością do przypomnienia kilku podstawowych zasad Katolickiej Nauki Społecznej, dotyczących ... więcej

Galeria

Porządek Mszy świętych

Niedziela i Święta: 07:00, 09:00, 11:30, 16:00
Święta zniesione: 07:00, 09:00, 17:00
Dni powszednie: 07:00
(maj, czerwiec, październik: 7:00 i 18:00)
Środa: 7:00, 18:00
Nabożeństwa majowe i różańcowe: 17.30
Nabożeństwo czerwcowe: po Mszy świętej o godz. 18.00 
Sakrament pokuty

Codziennie - 15 min. przed Mszą św.

Intencje mszalne

31 sierpnia - 6 września 2015 roku 2015-08-29

PONIEDZIAŁEK, 31 SIERPNIA

7.00    ++ Irenę, Józefa Kowalskich, Danielę, Jerzego Chłopeckich od Mirosławy Kowalskiej

7.00    ++ Mariannę i Stanisława Zeszutów

 

WTOREK, 1 WRZEŚNIA

7.00    Stanisławę i Jana Wikalińskich, Kazimierza Wikalińskiego od Haliny Rożyńskiej

7.00    ++ Wandę Olczak, Walentego i Katarzynę Olczaków od Marka Snopczyńskiego

8.00    w intencji dyrekcji, nauczycieli, pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Przytyku

 

ŚRODA, 2 WRZEŚNIA

7.00    ++ Stefana, Kazimierę, Czubaków, Annę i Ewę Bocheńskie od Jana Czubaka

7.00    + Stefana Stolarczyka od Jolanty Kupis

18.00  ++ Kazimierę i Józefa Kościowskich, Wiktora Grelę od Marka Kościowskiego

 

CZWARTEK, 3 WRZEŚNIA

7.00    + Mariannę Rychlicką od Janiny Grabarczyk z Wysokina

7.00    ++ Otolię i Mariana Bieniasów od córki Elżbiety

18.00  o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

 

PIĄTEK, 4 WRZEŚNIA

7.00    ++ Helenę, Józefa Religów, Stanisławę, Józefa Ciborów

7.00    + Stefana Mnicha

18.00  o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnucząt od Krystyny Prsek

 

SOBOTA, 5 WRZEŚNIA

7.00    ++ Władysława Drążkiewicza i Piotra Leśniewskiego od Agnieszki Leśniewskiej

7.00    dziękczynno-błagalna w 40. rocznicę ślubu Ewy i Karola Kalbarczyków

20.30 Msza święta wynagradzająca za zniewagi wyrządzane Maryi

 

NIEDZIELA, 6 WRZEŚNIA

7.00    ++ Mariannę i Wacława Wąsików, Stefana, Jana, Janinę, Mieczysława Stolarczyków od Jadwigi Stolarczyk

9.00    dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Moniki i Sławomira Kołtunowiczów od Wiesławy Kołtunowicz

11.30  dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Tomasza i Renaty od dzieci

16.00  dziękczynno-błagalna w 15. rocznicę ślubu Anny i Andrzeja Cielniaków oraz w 40. rocznicę urodzin Andrzeja od żony i dzieci

 

24-30 sierpnia 2015 roku 2015-08-19

PONIEDZIAŁEK, 24 SIERPNIA

7.00  ++ Stanisława, Stanisławę Wdowczyków, Huberta i Marka Jesionków

 

WTOREK, 25 SIERPNIA

7.00 dziękczynno-błagalna w intencji rodziny od Jolanty Kościowskiej

7.30  ++ Kazimierza Górkę (w 5. rocznicę śmierci) oraz Jadwigę Górkę od Małgorzaty Zawiślak

 

ŚRODA, 26 SIERPNIA

UROCZYSTOŚĆ MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

7.00  + Kazimierę Czwarniewicz w rocznicę śmierci od Henryki Czwarniewicz

18.00 dziękczynno-błagalna w intencji rodziny, dzieci i wnuków od Marianny Jasińskiej

 

CZWARTEK, 27 SIERPNIA

7.00  dziękczynno-błagalna w 21. rocznicę ślubu Anety i Mariusza Kowalskich

7.00  ++ Adama Sitarskiego, Janinę i Józefa Sitarskich, Kazimierę i Ferdynanda Ruszczyków, Józefę Gruszczyńską od Krystyny Sitarskiej

 

PIĄTEK, 28 SIERPNIA

7.00 dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Aliny i Mariusza Mnichów

7.00  + Danutę Śpiewakowską w 5 rocznicę śmierci od Stanisława Śpiewakowskiego

 

SOBOTA, 29 SIERPNIA

7.00 ++ Jana Wieczorka, Genowefę, Stanisława Wieczorków, Bronisława, Adama, Stanisłąwa Kowalczyków, Genowefę Poślak od Anny Wieczorek

7.00  ++ Tomasza, Aleksandra Bocheńskich, Jana, Halinę Radomskich od Czesławy Bocheńskiej

 

NIEDZIELA, 30 SIERPNIA

7.00 ++ Józefa, Mariannę, Jarosława, Macieja Rychlickich, Tomasza Drabika, Ewę Pajączkowską, Cecylię Jałochę

7.00  dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Klaudii Zawiślak

9.00  dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Bartłomieja Gacy

11.30 dziękczynno-błagalna w 35. rocznicę ślubu Wiesławy i Józefa Kołtunowiczów

16.00 ++ Janinę, Bolesława, Jerzego, Rozwitę, Stefana Mnichów, Stanisława, Mariannę, Józefa Oparcików

17-23 sierpnia 2015 roku 2015-08-19

 

PONIEDZIAŁEK, 17 SIERPNIA

7.00  o dar nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr Michalitek

7.00  ++ Stefana, Kazimierę Czubaków, Ewę i Annę Bocheńskie od Jana Czubaka

 

WTOREK, 18 SIERPNIA

7.00 ++ Mariana, Mariannę Januszków, Stanisława i Władysławę Rajkowskich od Marii Rajkowskiej

7.30  + Annę Bukowską w 7. dzień po śmierci

18.00 dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Mirosława i Elżbiety Krzyszewskich

 

ŚRODA, 19 SIERPNIA

7.00  do Matki Bożej Nieustającej Pomocy dziękczynno-błagalna w intencji dzieci, wnuków i prawnuków od Józefy Gumowskiej

18.00 ++ Stanisława Podymniaka, Juliannę, Piotra Podymniaków, Stanisławę, Stanisława, Mariana Rogulskich, Annę, Władysława Konopków, Józefę Wojtysiak od Haliny Podymniak

 

CZWARTEK, 20 SIERPNIA

7.00  + Piotra Wójcika od uczestników pogrzebu

7.30  + Mariannę Rychlicką w 30. dzień po śmierci

 

PIĄTEK, 21 SIERPNIA

7.00 dziękczynna za zatwierdzenie Zgromadzenia Michalitek i wszystkie otrzymane łaski

7.30  + Krzysztofa Kazimierskiego w 7. dzień po śmierci

 

SOBOTA, 22 SIERPNIA

7.00 ++ Jana Kotta oraz zmarłych z rodzin Kottów i Paciorków od Aleksandry Kott

17.00 Msza ślubna: Paweł Jan Gawor – Wioletta Wróbel

18.00 ku czci świętej Rity

 

NIEDZIELA, 23 SIERPNIA

7.00 ++ Weronikę, Władysława Mikulskich, Jana Skomorowskiego od Krystyny Skomorowskiej

9.00  dziękczynno-błagalna w 21. rocznicę ślubu Bernadety i Leszka Gaców

11.30 za Parafian

16.00 dziękczynno-błagalna o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny

10-16 sierpnia 2015 roku 2015-08-09

PONIEDZIAŁEK, 10 SIERPNIA

7.00    + Stanisława Pankowskiego (w rocznicę śmierci) od Grzegorza Pankowskiego

7.00    ++ Czesława Sadkowskiego (w 5. rocznicę śmierci), Weronikę, Adama Sadkowskich, Janinę, Józefa, Adama Sitarskich, Mariannę Bośka od AnnySadkowskiej

 

WTOREK, 11 SIERPNIA

7.00    + Stanisława Czwarniewicza (w rocznicę śmierci) od Henryki Czwarniewicz

7.00    ++ Alfredę i Jana Bełzowskich od Agnieszki Bełzowskiej

 

ŚRODA, 12 SIERPNIA

7.00    ++ Marię, Mariana, Stanisława, Mariana janowskich, Teofilę, Stanisława Owczarków od Adeli Janowskiej

7.00    + Bolesława Przychodzenia w 7. dzień po smierci

18.00  ++ Franciszkę, Józefa, Stanisława, Józefa, Bogdana, Władysława, Jerzego, Włodzimierza Sobolów, Mariannę Ciechowicz od Heleny Soból

 

CZWARTEK, 13 SIERPNIA

7.00    + Tadeusza Jędrzejewskiego w 1. rocznicę śmierci od dzieci

7.00    ++ Józefa Sitarskiego (w 20. rocznicę śmierci), Adama Sitarskiego, Stanisławę, Stanisława, Jana Nowakowskich, Janusza Gruszkę

 

PIĄTEK, 14 SIERPNIA

7.00    + Heronima Sobstyla od Stanisławy Sobstyl

7.00    + Mariana Turlińskiego

 

SOBOTA, 15 SIERPNIA

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY

7.00    ++ Zbigniewa, Ewę, Stanisława Kucharczyków, Stanisławę, Adama Musiałków od Teresy Kucharczyk

9.00    dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Magdaleny Ziętek o błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego

11.30 dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Agnieszki i Krzysztofa Mortków

16.00  o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

17.30  Msza ślubna: Martyna Skomorowska-Piotr Frączek

 

NIEDZIELA, 16 SIERPNIA

7.00    dziękczynno-błagalna w 34. rocznicę ślubu Małgorzaty i Wojciecha Prasków od dzieci

9.00    ++ Aleksandrę, Mariannę, Józefa, Jana, Wandę Wieśniaków, Katarzynę Kołacką, Józefa, Mariannę, Natalię Skrzek od Teofila Wieśniaka

11.30  dziękczynna za tegoroczne zbiory

11.30  + Zygmunta Drabika od Ochotniczej Straży Pożarnej z Sukowa

16.00  dziękczynno-błagalna za dzieci, wnuki i prawnuki od Krystyny Musiałek

16.00  w intencji ks. Jacka Jurczaka z racji Imienin od grup Złotej Róży

3 - 9 sierpnia 2015 roku 2015-08-02

PONIEDZIAŁEK, 3 SIERPNIA

7.00  ++ Helenę, Józefa, Stanisława Gmyrków, Annę Spadło od Adeli Janowskiej

 

WTOREK, 4 SIERPNIA

7.00 ++ Marka, Zdzisława, Helenę Musiałków, Stanisława Kozakiewicza, Paulinę, Jana, Adama Tyczyńskich, Amelie, Stanisława Stanich od Marii Musiałek

 

ŚRODA, 5 SIERPNIA

7.00  ++ Edwarda, Tadeusza Hanke od Jadwigi Hanke

18.00 ++ Ryszarda Witczaka, Czesława, Stanisława Maciągów, Agnieszkę Szast oraz  zmarłych z rodzin Ślizaków i Witczaków od Katarzyny Witczak

 

CZWARTEK, 6 SIERPNIA

ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

7.00  ++ Stanisława, Jana Norożników, Cecylię, Władysława i Krzysztofa Starzyńskich od Marii Narożnik

9.00  + Mieczysława Tomczyńskiego w 11. rocznicę śmierci

18.00 o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

 

PIĄTEK, 7 SIERPNIA

7.00 + Danutę Skoneczną w 1. rocznicę śmierci

7.00  + Stefana Mnicha od dzieci

18.00 ++ Stanisława, Paulinę, Wiesławę, Jerzego Błaszczyków, Stanisława Kowalskiego od Stefana Błaszczyka

 

SOBOTA, 8 SIERPNIA

7.00 + Kingę Bocheńską od Marty Bocheńskiej

7.00  ++ Mariannę, Edmunda Borowieckich od Doroty Soból

17.00 Msza ślubna: Żaneta Zawisza-Piotr Milcuszek

 

NIEDZIELA, 9 SIERPNIA

7.00 ++ Wacława, Bronisławę Drabików oraz zmarłych z rodzin Drabików, Górków, Barszczów i Marcinkiewiczów od Alicji Barszcz

9.00  ++ Jana (w rocznicę śmierci), Janinę, Stanisława Starzyńskich od Teresy Starzyńskiej

11.30 za Parafian

16.00 dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę ślubu Bożeny i Sławomira Musiałków oraz w 5. rocznicę ślubu Ilony i Rafała Musiałków


27 lipca - 2 sierpnia 2015 r. 2015-07-25

 

PONIEDZIAŁEK, 27 LIPCA

7.00  ++ Leona Lobę, Józefa Lobę oraz zmarłych z rodziny Jasińskich]

7.00 o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w rodzinie od Mirosławy Kowalskiej

 

WTOREK, 28 LIPCA

7.00 do św. Anny za dzieci i wnuki od Anny Gumowskiej

7.00  ++ Czesławę (w 20. rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodzin Kowalików i Marciszewskich od Agnieszki Marciszewskiej

 

ŚRODA, 29 LIPCA

7.00  + Barbarę Kocon w 5. rocznicę śmierci od Krzysztofa Kocona

7.00  + Annę Gruszkę w 3. rocznicę śmierci oraz Piotra Gruszkę od Janiny Dzięgielewskiej

18.00 ++ Władysława Drabika, Andrzeja, Marię Drabików, Wiktora, Stanisławę Pyzarów, Edytę Kowalczyk

 

CZWARTEK, 30 LIPCA

7.00  + Grzegorza Majewskiego w 12. rocznicę śmierci od Haliny Majewskiej

7.00  + Mariannę Rychlicką w 7. dzień po śmierci

 

PIĄTEK, 31 LIPCA

7.00 + Michała Szcześniaka w 1. rocznicę śmierci

 

SOBOTA, 1 SIERPNIA

7.00  ++ Krzysztofa Majkusiaka (w rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodzin Majkusiakow, Derleckich i Nowakowskich

 

NIEDZIELA, 2 SIERPNIA

7.00 + Jana Bienia w 1 rocznicę śmierci

9.00  ++ Walentego, Janinę, Annę Ślarzyńskich od Marii Jesionek

11.30 dziękczynno-błagalna w 18 .rocznicę urodzin Natalii Gwóźdź

16.00 ++ Janinę, Bolesława, Rozwitę, Jerzego Mnichów od Marii Mnich

16.00 dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę ślubu Haliny i Jana Molendy

20-26 lipca 2015 r. 2015-07-19

 

PONIEDZIAŁEK, 20 LIPCA

7.00  ++ Mariannę (w rocznicę śmierci) i Jana Wójcików

 

WTOREK, 21 LIPCA

7.00 ++ Kazimierza, Kazimierę, Helenę, Feliksa Bukowskich, Stanisława, Józefa, Bogdana Sobolów, Jadwigę Drabik

7.30  ++ Jana, Mariannę Drużdżelów, Józefa i Janinę Oparcików od Ewy Drużdżel

 

ŚRODA, 22 LIPCA

7.00  + Jerzego Załęckiego od Anny Załęckiej

7.30  + Andrzeja Grotka w 16. rocznicę śmierci

18.00 ku czci św. Rity

 

CZWARTEK, 23 LIPCA

7.00  dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Katarzyny i Nikodema oraz w intencji dzieci

7.30 ++ Władysławę, Stanisława Rajkowskich od Agnieszki Rajkowskiej

 

PIĄTEK, 24 LIPCA

7.00 ++ Bolesława (w rocznicę śmierci) i Genowefę Jasińskich, Bronisława, Genowefę i Romana Kopyckich, Barbarę i Tadeusza Rzuczkowskich od Romualda Kopyckiego

7.30  ++ Krzysztofa, Mieczysława, Jana, Janinę, Stanisława Wójcików, Jana i Janinę Szewczyków od Marii Wójcik

 

SOBOTA, 25 LIPCA

7.00 w intencji Zgromadzenia Sióstr Michalitek

7.00  ++ Jana, Eleonorę, Mariannę, Jana Bieniów od Marianny Bień

16.00 dziękczynno-błagalna w intencji Anny Sitarskiej z racji Imienin od córki

 

NIEDZIELA, 26 LIPCA

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ ANNY

7.00 o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny i opiekę św. Anny od Anny Załęckiej

9.00  dziękczynno-błagalna w 5. rocznicę ślubu  Magdaleny i Romana Drabików, o błogosławieństwo Boże dla Ali i o szczęśliwe rozwiązanie od Lucyny Drabik

11.30 za Parafian

16.00 w intencji Łukasza i Małgorzaty oraz Karola i Beaty i ich rodzin od Anny Kowalczyk

16.00 dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Bartłomieja Leśniewskiego

13-19 lipca 2015 r. 2015-07-12

 

PONIEDZIAŁEK, 13 LIPCA

7.00  ++ Annę Witczak, Franciszka, Kamilę, Franciszka, Agnieszkę Witczaków, Kamilę Kowalską, Józefa i Jana Kowalskich, Mariannę Kolanowską, Stefaię, Józefa Czajków od Janusza Czajki

 

WTOREK, 14 LIPCA

7.00 ++ Stefana, Stanisława Majkusiaków od Zofii Bieńkowskiej

7.30  ++ Katarzynę, Stanisława, Barbarę Rdzanków, Genowefę, Stanisława, Reginę Gawrysiów od Jadwigi Gawryś

 

ŚRODA, 15 LIPCA

7.00  + Sławomira Firleja w 1. rocznicę śmierci

7.30  + Cezarego Majkusiaka w 30. dzień po śmierci

18.00 dziękczynno-błagalna w 3. rocznicę ślubu Marleny i Kamila Tomalów

 

CZWARTEK, 16 LIPCA

7.00  ++ Marię, Edwarda, Stanisława, Tomasza Snopczyńskich, Edwarda i Tadeusza Hanke od Jadwigi Hanke

18.00 dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Pauliny i Pawła Lisów

 

PIĄTEK, 17 LIPCA

7.00 + Kazimierza Leśnowolskiego w rocznicę śmierci

7.30  o dar nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr Michalitek

 

SOBOTA, 18 LIPCA

7.00 ++ Tadeusza, Janinę i Jana Pakuła od Agnieszki Pakuła

7.30  ++ Barbarę, Ryszarda Masiulańców, Jana oraz zmarłych z rodziny Bełzowskich

18.00 Msza ślubna: Agnieszka Mizerska – Karol Szymański

 

 

NIEDZIELA, 19 LIPCA

 

7.00 ++ Janinę, Józefa Kośców, Józefa Łomżę

9.00  dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Barbary i Wojciecha Januszków oraz w intencji dzieci

11.30 o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie od Jana Kośca

16.00 ++ Irenę, Mariana Sikorów

 

Intencje mszalne 6-12 lipca 2015 r. 2015-07-04

INTENCJE MSZALNE 

6-12 LIPCA 2015 ROKU

 

PONIEDZIAŁEK, 6 LIPCA

7.00  w intencji rodziny od Anny Bocheńskiej

 

WTOREK, 7 LIPCA

7.00 ++ Józefę, Stanisława Drabików, Krystynę, Mariana Olesiaków, Halinę, Stanisława Bieniów od Marty Drabik

 

ŚRODA, 8 LIPCA

7.00  + Piotra Wójcika od uczestników pogrzebu

18.00 ++ Helenę, Zdzisława Musiałków oraz zmarłych z rodziny Musiałków od Krystyny Musiałek

 

CZWARTEK, 9 LIPCA

7.00  ++ Helenę Wziątek w rocznicę śmierci, Stanisława Wziątka od Zdzisława Wziątka

 

PIĄTEK, 10 LIPCA

7.00  ++ Mariannę, Jana Woźniaków, Tomasza, Aleksandra Bocheńskich, Halinę, Jana Radomskich od Marzeny Woźniak

 

SOBOTA, 11 LIPCA

7.00 w intencji dzieci, wnuków i prawnuczki od Krystyny Łomży

17.00 Msza ślubna: Izabela Grabowska – Adam Grygiel

 

 

NIEDZIELA, 12 LIPCA

 

7.00 o błogosławieństwo Boże w rodzinie od Zofii Małek

7.00  + s. Szymonę od Czcicieli Świętego Michała Archanioła

9.00  dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę ślubu Doroty i Janusza Mizerskich oraz w intencji dzieci

11.30 dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Eweliny i Pawła Kotlimowskich

16.00 dziękczynno-błagalna w 38. rocznicę ślubu Marianny i Antoniego Domagalskich

27 czerwca-3 lipca 2016 r. 2016-06-26

INTENCJE MSZY ŚW. 27/6 - 03/07/2016

27/06/2016 Poniedziałek

 

07:00

++ Jerzego (w rocznicę śmierci), Stanisława, Różę, Józefa Grabowsskich, Mariannę, Aleksandra, Andrzeja Ślizaków od Stanisławy Grabowskiej

 

07:00

++ Natalię, Władysława Domagalskich, Władysławę, Jana, Stanisława, Mariana Sobolów oraz zmarłych z rodziny od Marianny Domagalskiej

 

07:00

++ Władysławę Stolarczyk, Katarzynę Dygant od Marii Witasek

 

18:00

++ Władysława Drabika od Kazimiery Drabik

 

28/06/2016 Wtorek

 

07:00

+ Jana Miechowicza od Izabeli Witkowskiej

 

07:00

++ Jana, Stefana, Kazimierę Strzałkowskich, Stanisławę, Józefa Jeżaków od Elżbiety Strzałkowskiej

 

07:00

+ Jana Religę w 7. dzień po śmierci

 

18:00

++ Eugeniusza, Mariannę, Władysława Rożków, Stanisławę, Jana, Józefa Sokołowskich, Wandę i Czesława Jabłońskich od Danuty Jabłońskiej

 

18:00

+ Henryka Felisiaka w 30. dzień po śmierci

 

29/06/2016 Środa, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

 

07:00

++ Józefę, Piotra, Zenona Kośców, Mariannę, Jana, Władysława, Zbigniewa Drabików od Krystyny Drabik

 

07:00

++ Jana Bukowskiego (w 2. rocznicę śmierci), Annę Bukowską oraz zmarłych z rodzin Bukowskich i Drabików od Jerzego Bukowskiego

 

09:00

++ Piotra i Mariannę Rychlickich od Kazimiery Sroki

 

18:00

++ zmarłych z rodziny Retmantowiczów od Marii Przychodzeń

 

30/06/2016 Czwartek

 

07:00

++ Zygmunta Drabika, Stanisławę, Józefa Drabików, Mariannę, jana Bukowskich od Jadwigi Drabik

 

07:00

++ Jana Bukowskiego (w rocznicę śmierci), Annę Bukowską oraz zmarłych z rodzin Bukowskich i Tkaczyków od Zygmunta Bukowskiego

 

18:00

++ Paulinę, Stanisława Błaszczyków oraz zmarłych z rodziny od Stefana Błaszczyka

 

01/07/2016 Piątek

 

07:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Agnieszki i Roberta Bełzowskich

 

07:00

++ Krzysztofa Mikę (w 1. rocznicę śmierci), Stanisława Mikę

 

07:00

+ Kazimierę Wojtysiak w 1. rocznicę śmierci

 

18:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Marka i Joanny oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci

 

02/07/2016 Sobota

 

07:00

dzękczynno-błagalna w intencji rodziny od Bogusławy Bartos

 

07:00

dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Barbary i Krzysztofa Barszczów

 

18:00

dziękczynno-błagana w 25. rocznicę ślubu Stanisława i Jadwigi Podymniaków

 

20:30

Msza wynagradzająca za zniewagi przeciwko Dziewictwu Najświętszej Maryi Panny

 

03/07/2016 XIV Niedziela Zwykła

 

07:00

dziękczynno-błagalna w 16. rocznicę ślubu Urszuli i Grzegorza Pankowskich oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci

 

07:00

+ Jana Bukowskiego w rocznicę śmierci od Jerzego Bukowskiego

 

09:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Anny i Piotra Kazimierskich od Marianny Loby

 

11:30

za Parafian

 

16:00

dziękczynno-błagalna w 26. rocznicę ślubu Alicji i Daniela Bojanowiczów

 

Menu