Komunikat Księdza Biskupa Marka
KOMUNIKAT   Drodzy Siostry i Bracia, Czcigodni Księża,   Odpowiadając na prośbę Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, tegorocznym obchodem Świąt Wielkanocnych rozpoczynamy dziewięcioletnią Wielką Nowennę, której celem jest ... więcej

Porządek Mszy świętych

Niedziela i Święta: 07:00, 09:00, 11:30, 16:00
Święta zniesione: 07:00, 09:00, 17:00
Dni powszednie: 07:00
(maj, czerwiec, październik: 7:00 i 18:00)
Środa: 7:00, 18:00
Nabożeństwa majowe i różańcowe: 17.30
Nabożeństwo czerwcowe: po Mszy świętej o godz. 18.00
Sakrament pokuty

Codziennie - 15 min. przed Mszą św.

XIV Niedziela zwykła 2015-07-05

5 LIPCA 2015 R.

1.    Od 1 lipca w naszej Parafii pracuje ks. Jacek Jurczak, który dotychczas pracował w Białobrzegach Radomskich. Serdecznie witam nowego księdza wikariusza i życzę mu owocnej i radosnej pracy w Przytyku.

2.    Dzisiaj  o 15.30 modlimy się na Różańcu Świętym, a po Mszy świętej o godz. 16.00 spotkanie dla członków Kółek Żywego Różańca.

3.    Przypominam, że 18 lipca planujemy pielgrzymkę do Czernej na doroczne spotkanie tych, którzy noszą szkaplerz karmelitański. Proszę chętnych o zapisanie się dzisiaj.

4.    Zapraszamy także młodych ludzi do udziału w Festiwalu Młodych, który odbędzie się w dniach 31 lipca-7 sierpnia w Medjugorie. Informacje można zdobyć u Pani Any Kowalczyk.

5.    Do zawarcia małżeństwa przygotowują się: Sebastian Woźniak z Sękocina i Emilia Wiśniewska z Przytyka;  Dominik Kacper Stawczyk z Wacyna i Ewelina Dzięgielewska z Przytyka; Tomasz Tuzimek z Przytyka i Renata Zofia Święcicka z Radzanowa.

6.    „Gość Niedzielny”, „Rycerz Niepokalanej”.

7.    W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej Kazimierę Wojtysiak.

5 LIPCA 2015 R.

6.    „Gość Niedzielny”, „Rycerz Niepokalanej”.