Zachęta 30, 26-650 Przytyk
(48) 618 00 83 /

Aktualności

Informacje parafialne

Programy Telewizji Publicznej na
  SOBOTA, 16 MAJA   „STUDIO RABAN” godz. 9.00 Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II redakcja „Studia Raban” przygotowała odcinek specjalny, którego gościem będzie Prymas Polski, arcybiskup Grzegorz Polak. W programie zapytamy młodych ludzi, jak wspominają ... więcej

Galeria

Porządek Mszy świętych

Niedziela i Święta: 07:00, 09:00, 11:30, 16:00
Święta zniesione: 07:00, 09:00, 17:00
Dni powszednie: 07:00
(maj, czerwiec, październik: 7:00 i 18:00)
Środa: 7:00, 18:00
Nabożeństwa majowe i różańcowe: 17.30
Nabożeństwo czerwcowe: po Mszy świętej o godz. 18.00 
Sakrament pokuty

Codziennie - 15 min. przed Mszą św.

Intencje mszalne

29 września - 6 października 2019 roku 2019-09-28

INTENCJE MSZY ŚW. 29/9 - 06/10/2019

 

29/09/2019 XXVI Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę ślubu Anny i Sławomira Rogulskich oraz w intencji dzieci i wnuków

07:00

++ Józefa, Lucynę Zagórskich, Gertrudę Grabowską, Witusia Sobienia

09:00

dziękczynno-błagalna w 49. rocznicę ślubu Krystyny i Henryka Wójcików o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

11:30

o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marysi w 1. rocznicę urodzin od Małgorzaty Drabik

16:00

dziękczynno-błagalna w 8. rocznicę ślubu Marii i Krzysztofa Borowieckich oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci

30/09/2019 Poniedziałek

07:00

+ Hieronima Sobstyla od Rafała Łomży

07:00

+ Walentynę Kornafel od uczestników pogrzebu

07:00

+ Józefę Wardawę w 30. dzień po śmierci

01/10/2019 Wtorek

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

18:00

++ Mariana, Władysława, Paulinę, Stanisławę, Jana, Alicję, Stanisława Rychlickich, Władysława Wójcika, Jana, Helenę Kowalików, Teresę Świątkowską od Janiny Rychlickiej

02/10/2019 Środa

07:00

++ Mariana Jarzynkę oraz zmarłych z rodziny Jarzynków od Teresy Kułakowskiej

07:00

+ Adama Puszkę w 7. dzień po śmierci

18:00

+ za zmarłych członków Kółka Żywego Różańca z Oblasu

03/10/2019 Czwartek

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników pogrzebu

18:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

04/10/2019 Piątek

07:00

++ Józefę, Irenę Kowalskich, Danielę, Jerzego Chłopeckich

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

18:00

++ Franciszka, Antoninę, Wacława, Stanisława, Ewę, Bolesława Wlazłów, Zygmunta, Franciszkę, Stanisława, Zofię, Leszka, Zygmunta Gulińskich od Zofii Gulińskiej

05/10/2019 Sobota

07:00

++ Jana, Sylwestrę Religów (w 3. rocznicę śmierci) od dzieci

07:00

++ Janinę, Jana Majaków, Helenę Jędrzejewską

16:00

Msza ślubna: Oliwia Zielińska - Sebastian Reszka

18:00

+ Tadeusza Wardę (w rocznicę śmierci)

06/10/2019 XXVII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Anny i Krzysztofa Cielniaków z prośbą o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków

07:00

+ Adama Puszkę od mieszkańców Osiedla

09:00

dziękczynno-błagalna w 80. rocznicę urodzin Janiny Rychlickiej od dzieci i wnuków

11:30

dziękczynno-błagalna w 75. rocznicę urodzin Wandy Tomczyńskiej od wnuczek

16:00

++ Mariannę Gawin (w rocznicę śmierci), Bolesława, Józefa Gawinów od Krystyny Muchy

 

 

22-29 września 2019 roku 2019-09-21

INTENCJE MSZY ŚW. 22 - 29/09/2019

 

22/09/2019 XXV Niedziela Zwykła

07:00

+ Zbigniewa Budzika od żony

07:00

+ Stanisława Janowskiego od Marianny Janowskiej

09:00

dziękczynno-błagalna w 41. rocznicę ślubu Jana i Jadwigi Puszków

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Dawida Kornafla o błogosławieństwo Boże od rodziców i rodzeństwa

16:00

ku czci świętej Rity

23/09/2019 Poniedziałek

07:00

++ Różę (w rocznicę śmierci), Józefa, Jerzego, Stanisława Grabowskich

07:00

+ s. Leonę

24/09/2019 Wtorek

07:00

o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny od s. Michaeli

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników pogrzebu

25/09/2019 Środa

07:00

Intencja Zgromadzenia Sióstr Michalitek: we wszystkich intencjach zapisywanych w Księdze Modlitw w czasie comiesięcznych adoracji oraz w intencjach Czcicieli Świętego Michała Archanioła

07:00

+ Kazimierę Marszałek od uczestników pogrzebu

18:00

+ Władysławę Stolarczyk

26/09/2019 Czwartek

07:00

o radość nieba dla Wincentego w 30. rocznicę śmierci od s. Serafiny

07:00

+ Walentynę Kornafel od uczestników pogrzebu

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników pogrzebu

27/09/2019 Piątek

07:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Stanisława Grotka

07:00

++ Bożenę Armentowicz, Stanisławę Mikę (w rocznicę śmierci), Krzysztofa Mikę

07:00

+ Piotra Jasińskiego (w rocznicę śmierci)

28/09/2019 Sobota

07:00

++ Wacławę, Józefa Kiełbasów, Anielę, Stefana Firlejów, Józefa Popisa oraz zmarłych z rodzin Dalbiaków i Rybaków od Stanisława Kiełbasy

07:00

++ Stanisławę, Henryka Rychlickich oraz zmarłych z rodzin Herników i Rychlickich

07:00

+ Walentynę Kornafel od uczestników pogrzebu

16:00

Msza ślubna: Agata Łochowska - Michał Sobczak

29/09/2019 XXVI Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę ślubu Anny i Sławomira Rogulskich oraz w intencji dzieci i wnuków

07:00

++ Józefa, Lucynę Zagórskich, Gertrudę Grabowską, Witusia Sobienia

09:00

dziękczynno-błagalna w 49. rocznicę ślubu Krystyny i Henryka Wójcików o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

11:30

o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marysi w 1. rocznicę urodzin od Małgorzaty Drabik

16:00

dziękczynno-błagalna w 8. rocznicę ślubu Marii i Krzysztofa Borowieckich oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci

 

15-22 września 2019 roku 2019-09-14

INTENCJE MSZY ŚW. 15 - 22/09/2019

 

15/09/2019 XXIV Niedziela Zwykła

07:00

++ Stanisławę, Franciszka, Kazimierza Lesnowolskich, Franciszkę, Józefa, Władysława, Włodzimierza, Jerzego, Helenę Sobolów od Wandy Soból

07:00

+ Tadeusza Grotka i za dusze w czyśćcu cierpiące od Kazimiery Grotek

09:00

dziękczynno-błagalna w 17. rocznicę ślubu Agnieszki i Piotra i o błogosławieństwo Boże dla dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę ślubu Małgorzaty i Leszka Stanich o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

16:00

+ Stanisława Kowalskiego oraz zmarłych z rodziny od Haliny Kowalskiej

16/09/2019 Poniedziałek

07:00

++ zmarłych z rodziny Bochyńskich od Jadwigi Bochyńskiej

07:00

++ Karolinę, Mariana Frynasów , Stanisławę, Edwarda Elertowiczów, Danutę, Stanisława Karczewskich oraz zmarłych z rodziny Frynasów

17/09/2019 Wtorek

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

07:00

++ Marka Musiałka, Paulinę Tyczyńską od Marii Musiałek

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników pogrzebu

18/09/2019 Środa

07:00

w intencji dzieci i młodzieży naszej Parafii

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

18:00

+ Walentynę Kornafel od córki Aliny

19/09/2019 Czwartek

07:00

o zdrowie i Boże błogosławieństwo w 65. rocznicę urodzin Piotra od Ewy Kot

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

20/09/2019 Piątek

07:00

+ Jolantę Gołebiowską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Walentynę Kornfel od uczestników pogrzebu

21/09/2019 Sobota

07:00

+ Kazimierę Marszałek od uczestników pogrzebu

07:00

+ Janinę Jopek w 1. rocznicę śmierci

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

17:00

Msza ślubna: Mateusz Grotek - Ewelina Grotek

22/09/2019 XXV Niedziela Zwykła

07:00

+ Zbigniewa Budzika od żony

07:00

+ Stanisława Janowskiego od Marianny Janowskiej

09:00

dziękczynno-błagalna w 41. rocznicę ślubu Jana i Jadwigi Puszków

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Dawida Kornafla o błogosławieństwo Boże od rodziców i rodzeństwa

16:00

ku czci świętej Rity

 

8-15 września 2019 roku 2019-09-07

INTENCJE MSZY ŚW. 08 - 15/09/2019

 

08/09/2019 XXIII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Moniki i Grzegorza Skwarków

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Jadwigę Jaworską

09:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Joanny i Marcina z prośbą o opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Łukasza Mortki od rodziców

16:00

++ Piotra, Mariannę, Józefę, Józefa Rychlickich, Annę, Stanisława, Zofię, Jana Turków oraz zmarłych z rodzin Rychlickich i Turów od Jolanty Walasik

09/09/2019 Poniedziałek

07:00

++ Mariannę Gacę, Annę, Stanisława Gaców od Henryki Wójcik

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

10/09/2019 Wtorek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Jolantę Gołębiowską od uczestników pogrzebu

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników pogrzebu

11/09/2019 Środa

07:00

++ Jacka, Jerzego Załęckich oraz zmarłych z rodziny od Anny Załęckiej

07:00

+ Irenę Czajkę (w rocznicę śmierci)

18:00

+ Mariana Sobola (w 1. rocznicę śmierci) od dzieci

12/09/2019 Czwartek

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

18:00

o Duchu Świętym

13/09/2019 Piątek

07:00

+ Irenę Czajkę (w 2. rocznicę śmierci)

07:00

+ Kazimierę Marszałek w 30. dzień po śmierci

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

14/09/2019 Sobota – Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego

07:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Aleksandry Budzik

07:00

w intencji dzieci od Aliny Szczęśniak

09:00

+ Mirosława Bastę (w 5. rocznicę śmierci) od Bernadetty Basty

11:30

za Parafian

16:00

Msza ślubna: Magdalena Jabłońska - Paweł Szczepanowski

18:00

++ Helenę, Zdzisława, Jana, Kazimierza Musiałków, Stanisława Kowalika od Zofii Kowalik

15/09/2019 XXIV Niedziela Zwykła

07:00

++ Stanisławę, Franciszka, Kazimierza Leśnowolskich, Franciszkę, Józefa, Władysława, Włodzimierza, Jerzego, Helenę Sobolów od Wandy Soból

07:00

+ Tadeusza Grotka i za dusze w czyśćcu cierpiące od Kazimiery Grotek

09:00

dziękczynno-błagalna w 17. rocznicę ślubu Agnieszki i Piotra i o błogosławieństwo Boże dla dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę ślubu Małgorzaty i Leszka Stanich o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

16:00

+ Stanisława Kowalskiego oraz zmarłych z rodziny od Haliny Kowalskiej

 

1-8 września 2019 r. 2019-08-31

INTENCJE MSZY ŚW. 01 - 08/09/2019

 

01/09/2019 XXII Niedziela Zwykła

07:00

+ Stanisławę Grotek w 2. rocznicę śmierci

07:00

++ Mariannę i Stanisława Kośców

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia Jasia o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Anety i Mariusza Kowalskich od dzieci

16:00

++ Genowefę, Tadeusza, Kazimierza Korczaków od Teresy Korczak

02/09/2019 Poniedziałek

07:00

++ Stefana, Kazimierę, Józefa, Mariannę Czubaków, Annę, Ewę Bocheńskie od Jana Czubaka

07:00

++ Kazimierę, Józefa Kościowskich, Wiktora Grelę

08:00

w intencji dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Przytyku na rozpoczęcie roku szkolnego

03/09/2019 Wtorek

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Walentynę Kornafel od córki Teresy

04/09/2019 Środa

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników pogrzebu

07:00

+ Józefę Wardawę w 7. dzień po śmierci

18:00

dziękczynno-błagalna za dar życia Jakuba

05/09/2019 Czwartek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

18:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

06/09/2019 Piątek

07:00

+ Walentynę Kornafel w 30. dzień po śmierci

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

18:00

dziękczynno-błagalna w 5. rocznicę ślubu Moniki i Sławomira oraz o opiekę Matki Bożej dla Julii

07/09/2019 Sobota

07:00

+ Dorotę Wiecheć w 3. rocznicę śmierci

07:00

++ Mariannę Turlińską (w 1. rocznicę śmierci), Mariana Turlińskiego

20:30

Msza wynagradzająca za bluźnierstwa tych, którzy urągają Najświętszej Maryi Pannie bezpośrednio w Jej świętych wizerunkach.

08/09/2019 XXIII Niedziela Zwykła

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Moniki i Grzegorza Skwarków

07:00

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę ślubu Joanny i Marcina z prośbą o opiekę Matki Bożej

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: + Jadwigę Jaworską

11:30

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Łukasza Mortki od rodziców

16:00

++ Piotra, Mariannę, Józefę, Józefa Rychlickich, Annę, Stanisława, Zofię, Jana Turków oraz zmarłych z rodzin Rychlickich i Turów od Jolanty Walasik

 

 

25 sierpnia - 1 września 2019 roku 2019-08-24

INTENCJE MSZY ŚW. 25/8 - 01/09/2019

 

25/08/2019 XXI Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła: za zmarłe Siostry, zmarłych z rodzin Sióstr oraz zmarłe wychowanki i zmarłych dobrodziejów

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Kościowskich

09:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Marzeny i Tadeusza Gwoździów od dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Ilony i Marcina Kusztalów o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich i dla syna

16:00

++ Mariana (w rocznicę śmierci i Wandę Gumowskich od Zofii Kaźmierczak

26/08/2019 Poniedziałek

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Jasińskich

07:00

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę ślubu Marioli i Adama Jarzynków

09:00

+ Aleksandrę Kosior od Anny

18:00

+ Marię-Danutę Śpiewakowską w rocznicę śmierci od dzieci

27/08/2019 Wtorek

07:00

++ Mariannę, Józefa, Jarosława, Macieja Rychlickich, Tomasza Drabika, Ewę Pajączkowską, Cecylię Jałochę

07:00

++ Adama, Janinę, Józefa, Tadeusza Sitarskich, Kazimierę, Ferdynanda Ruszczyków, Władysławę Gruszczyńską, Czesława Sadkowskiego

28/08/2019 Środa

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji Wiesławy i Józefa oraz dzieci i wnuków o opiekę i błogosławieństwo Boże

07:00

++ Jana, Mariannę, Stanisława Pośników oraz zmarłych z rodziny od Janiny Kaszuby

18:00

+ Aleksandrę Kosior z racji urodzin od Ewy Bocheńskiej

29/08/2019 Czwartek

07:00

++ Genowefę, Stanisława, Jana Wieczorków, Bronisławę, Adama, Stanisława Kowalczyków, Genowefę Poślad, Mariana Rogulskiego od Anny Wieczorek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

30/08/2019 Piątek

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji dzieci, wnuków i prawnuków o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej od Marty Drabik

07:00

++ Weronikę, Władysława Mikulskich, Jana Skomorowskiego od Krystyny Skomorowskiej

31/08/2019 Sobota

07:00

dziękczynno-błagalna w 45. rocznicę ślubu Marii i Adama Puszków

07:00

++ Irenę, Józefa Kowalskich, Danielę, Jerzego Chłopeckich

17:00

Msza ślubna: Ilona Bukowska - Michał Wasik

18:00

Msza ślubna: Aleksandra Warda - Paweł Gajewski

01/09/2019 XXII Niedziela Zwykła

07:00

+ Stanisławę Grotek w 2. rocznicę śmierci

07:00

++ Mariannę i Stanisława Kośców

09:00

dziękczynno-błagalna za dar życia Jasia o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

11:30

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Anety i Mariusza Kowalskich od dzieci

16:00

++ Genowefę, Tadeusza, Kazimierza Korczaków od Teresy Korczak

 

 

18-25 sierpnia 2019 roku 2019-08-17

INTENCJE MSZY ŚW. 18 - 25/08/2019

 

18/08/2019 XX Niedziela Zwykła

07:00

++ Stefana, Kazimierę, Józefa Czubaków, Annę, Ewę Bocheńskie od Jana Czubaka

07:00

+ Piotra Wójcika od Renaty Wójcik

09:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Bernadety i Leszka Gaców z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nich i dla dzieci

09:00

dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Elizy i Mariusza Pośników z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nich i dla dzieci

11:30

dziękczynna za tegoroczne zbiory

16:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Kingi Klepacz

19/08/2019 Poniedziałek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Zygmunta Stolarczyka[1]od uczestników pogrzebu

20/08/2019 Wtorek

07:00

o zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i jej rodziny od rodziców

07:00

+ Kazimierę Marszałek w 7. dzień po śmierci

21/08/2019 Środa

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

18:00

++ Jana, Zofię Kotów od Szczepana Kota

22/08/2019 Czwartek

07:00

dziękczynno-błagalna z racji Urodzin

07:00

+ Zbigniewa Budzika od żony

18:00

ku czci świętej Rity

23/08/2019 Piątek

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

07:00

++ Jana Kotta (w 25. rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodzin Kottów, Paciorków i  Kaszubów

24/08/2019 Sobota

07:00

++ Tomasza, Aleksandra Bocheńskich, Stanisława, Eleonorę Jaworskich, Jadwigę Mendrek

07:00

++ Czesława (w 9.rocznicę śmierci), Weronikę, Adama, Stefana Sadkowskich, Janinę, Józefa, Tadeusza, Adama Sitarskich, Mariannę Bośka od Anny Sadkowskiej

16:00

Msza ślubna: Sylwia Kowalczyk - Tomasz Kuźmiński

25/08/2019 XXI Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła

07:00

dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Kościowskich

09:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Marzeny i Tadeusza Gwoździów od dzieci

11:30

dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Ilony i Marcina Kusztalów o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich i dla syna

16:00

++ Mariana (w rocznicę śmierci i Wandę Gumowskich od Zofii Kaźmierczak

 

 

11-18 sierpnia 2019 roku 2019-08-10

INTENCJE MSZY ŚW. 11 - 18/08/2019

 

11/08/2019 XIX Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: o dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla s. Doroty w podziękowaniu za czas spędzony w naszej Parafii i za dzieła przez Nią podjęte

07:00

++ Józefa, Mariannę, Stanisława, Aleksandra Szewczyków, Tadeusza, Leokadię, Jerzego Januszków od Adama Januszka

09:00

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę urodzin Aleksandry Modestowicz o błogosławieństwo Boże od rodziców

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Piotra od Anny Kowalczyk

16:00

++ Aleksandrę, Mariannę, Józefa, Jana, Wandę Wieśniaków, Katarzynę, Józefa, Mariana Kołackich

12/08/2019 Poniedziałek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

13/08/2019 Wtorek

07:00

+ Tadeusza Jędrzejewskiego w rocznicę śmierci od dzieci

07:00

+ Walentynę Kornafel w 7. dzień po śmierci

14/08/2019 Środa

07:00

+ Hieronima Sobstyla w rocznicę śmierci

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

18:00

++ Zygmunta Kułakowskiego, Mariana, Krystynę Kułakowskich od Teresy Kułakowskiej

15/08/2019 Czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

07:00

o błogosławieństwo Boże dla pielgrzymów - Czcicieli Świętego Michała Archanioła, uczestniczących w pielgrzymce na Jasną Górę

07:00

++ Hieronima Sobstyla, Anielę, Józefa Sobstylów, Mariannę, Józefa Wołodków od Stanisława Sobstyla

09:00

dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Agnieszki i Kamila Kowalów o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nich i dla dzieci

11:30

za Parafian

16/08/2019 Piątek

07:00

o zdrowie dla rodziny oraz za zmarłych Piotra Czajkę, Czesława Sadkowskiego, Tadeusza, Józefa, Janinę Sitarskich od Heleny Sitarskiej

07:00

+ Jolantę Gołębiowskiej w 7. dzień po śmierci

17/08/2019 Sobota

07:00

o powołania do Sióstr Michalitek

07:00

+ Zofię Perendyk od Haliny Stolarczyk

18/08/2019 XX Niedziela Zwykła

07:00

++ Stefana, Kazimierę, Józefa Czubaków, Annę, Ewę Bocheńskie od Jana Czubaka

07:00

+ Piotra Wójcika od Renaty Wójcik

09:00

dziękczynno-błagalna w 25. rocznicę ślubu Bernadety i Leszka Gaców z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nich i dla dzieci

09:00

dziękczynno-błagalna w 10. rocznicę ślubu Elizy i Mariusza Pośników z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nich i dla dzieci

11:30

dziękczynna za tegoroczne zbiory

16:00

dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Kingi Klepacz

 

 

4-11 sierpnia 2019 roku 2019-08-03

INTENCJE MSZY ŚW. 04 - 11/08/2019

 

04/08/2019 XVIII Niedziela Zwykła

07:00

+ Barbarę Kocon od Krzysztofa Kocona

07:00

+ Mariana Praska (w rocznicę śmierci)

09:00

++ Bolesława, Agnieszkę, Stanisława Przychodzeniów od Marianny Przychodzeń

11:30

za Parafian

16:00

++ Zbigniewa, Henryka Gniadków oraz zmarłych z rodzin Gniadków i Korgulów od Bożeny Pośnik

05/08/2019 Poniedziałek

07:00

++ Ryszarda, Czesława Witczaków, Stanisławę Maciąg, Agnieszkę Szast oraz zmarłych z rodzin Witczakow i Ślizaków od Katarzyny Witczak

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

06/08/2019 Wtorek, Święto Przemienienia Pańskiego

07:00

++ Marka, Zdzisława, Helenę Musiałków, Stanisława Kozakiewicza, Paulinę, Jana, Adama Tyczyńskich, Stanisława, Amelię Stanich od Marii Musiałek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

09:00

+ Mieczysława Tomczynskiego (w 15. rocznicę śmierci) od Wandy Tomczyńskiej

18:00

++ Stanisława, Paulinę, Wiesławę, Jerzego, Helenę Błaszczyków, Stanisława Kowalskiego od Stefana Błaszczyka

07/08/2019 Środa

07:00

+ Annę Bukowską (w 4. rocznicę śmierci)

07:00

+ Zygmunta Stolarczyka od uczestników pogrzebu

18:00

+ Krzysztofa Kazimierskiego od Alicji Kazimierskiej

08/08/2019 Czwartek

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników pogrzebu

18:00

o Duchu Świętym

09/08/2019 Piątek, Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), Patronki Europy

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

07:00

+ Tadeusza Jesionka od uczestników pogrzebu

10/08/2019 Sobota, Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

07:00

++ Jana (w rocznicę śmierci), Janinę, Stanisława Starzyńskich oraz zmarłych z rodziny od Teresy Starzyńskiej

07:00

+ Jana Bełzowskiego (w rocznicę śmierci) oraz zmarłych z rodziny Bełzowskich

11/08/2019 XIX Niedziela Zwykła

07:00

Intencja Czcicieli Świętego Michała Archanioła: o dary Ducha Świetego i błogosławieństwo Boże dla s. Doroty w podziękowaniu za czas spędzony w naszej Parafii i za dzieła przez Nią podjęte

07:00

++ Józefa, Mariannę, Stanisława, Aleksandra Szewczyków, Tadeusza, Leokadię, Jerzego Januszków od Adama Januszka

09:00

dziękczynno-błagalna w 30. rocznicę urodzin Aleksandry Modestowicz o błogosławieństwo Boże od rodziców

11:30

dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Piotra od Anny Kowalczyk

16:00

++ Aleksandrę, Mariannę, Józefa, Jana, Wandę Wieśniaków, Katarzynę, Józefa, Mariana Kołackich

 

 

28 lipca - 4 sierpnia 2019 roku 2019-07-27

INTENCJE MSZY ŚW. 28/7 - 04/08/2019

 

28/07/2019 XVII Niedziela Zwykła

07:00

++ Mariannę, Edmunda Borowieckich od Doroty Soból

07:00

++ Tomasza, Jana Kośców od Zofii Kosiec

09:00

+ Adama Mnicha w 3. rocznicę śmierci

11:30

dziękczynno-błagalna w 20. rocznicę ślubu Zbigniewa i Katarzyny Wrzosków oraz w intencji dzieci

16:00

dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubów Beaty i Karola oraz Małgorzaty i Łukasza Kowalczyków

29/07/2019 Poniedziałek

07:00

+ Helenę Klepacz od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

30/07/2019 Wtorek

07:00

+ Grzegorza Majewskiego (w rocznicę śmierci)

07:00

+ Bogusławę Banasik od uczestników pogrzebu

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

31/07/2019 Środa

07:00

+ Zygmunta Stolarczyka od uczestników pogrzebu

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

18:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

01/08/2019 Czwartek

07:00

+ Helenę Klepacz od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

18:00

o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji kapłanów od Grup Złotej Róży

02/08/2019 Piątek

07:00

+ Aleksandrę Kosior od uczestników pogrzebu

07:00

+ Waldemara Sulisza od uczestników pogrzebu

18:00

+ Jana Bienia (w 5. rocznicę śmierci), Jana, Eleonorę Bieniów

03/08/2019 Sobota

07:00

++ Mariannę, Józefa, Ryszarda, Kazimierza, Ewę Sytów, Mariannę Dąbrowską

07:00

+ Andrzeja Grotka od Mateusza Grotka

20:30

Msza wynagradzająca za bluźnierstwa tych, którzy starają się otwarcie zaszczepić w sercach dzieci obojętność, wzgardę, a nawet nienawiść do Niepokalanej Matki.

04/08/2019 XVIII Niedziela Zwykła

07:00

+ Barbarę Kocon od Krzysztofa Kocona

07:00

+ Mariana Praska (w rocznicę śmierci)

09:00

++ Bolesława, Agnieszkę, Stanisława Przychodniów od Marianny Przychodzeń

11:30

za Parafian

16:00

++ Zbigniewa, Henryka Gniadków oraz zmarłych z rodzin Gniadków i Korgulów od Bożeny Pośnik

 

 

« 1 2 3 4 5 6
...
27 »
Menu